طلسم ازدواج مردان


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج مردان | به جای اینکه را پایین بیاورم، دقیقاً برعکس آن را به دست آوردم. مال من مثل درخت کریسمس روشن شده بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مشکل: ظاهراً به توصیه خودم توجهی نمی‌کردم. به‌جای اینکه وقتی حواسم پرت می‌شود، به آرامی از نو شروع کنم، بیش از حد گرم می‌شدم و از سرگردانی‌های اجتناب‌ناپذیر ذهنم درگیر می‌شدم.

طلسم ازدواج مردان

طلسم ازدواج مردان | ببینید، من می‌توانم به فرانسوی جناس بزنم: من یک سوپچون دارم که آن سوپ را می‌پزم. آیا می‌دانستید که به گروهی از سنجاب‌ها «اسکوری» می‌گویند؟

استاد | و این یک “دری” از سنجاب ها، و “تجارت” از موش خرماها است، و… جدی؟ در عذاب شما چه خبر است؟ بعد از گذراندن سال‌ها برای اطمینان از اینکه کل بازی در مدیتیشن دوباره شروع می‌شود.

طلسم ازدواج مردان | بررسی می‌کردند – مناطقی که وقتی به خود فکر می‌کنیم، در مورد گذشته نشخوار می‌کنیم یا به آینده فکر می‌کنیم فعال می‌شوند.

به نظر می‌رسد که من کلمات را بدون درک اهمیت آنها به زبان می‌آورم. این به من یادآوری کرد که چگونه پسر دو ساله ام اسکندر در خانه قدم می زد و احکام انضباطی ما را تکرار می کرد: “مراقب باش!” او در حالی که روی چراغی می زد گریه می کرد. یا “بدون حلقه!” همانطور که مثل درویش می چرخید.

طلسم ازدواج مردان | و مورد علاقه من: آهنگ “نه، نه، نه!” در حالی که دستش را به سمت پریزهای برق گرفت. در دفاع از من، زمانی که یک گروه از محققین تحت بررسی دقیق قرار می‌گیرید.

READ  کتاب شکستن طلسم وحشت

وقتی سیم‌هایی به جمجمه‌تان وصل شده‌اند، آرام شدن سخت است. با این حال، نتایج فروتنانه بود. فکر می‌کنم.

طلسم ازدواج مردان | مشکل من تا حدی از همان اولین باری که دستورالعمل‌های اساسی مدیتیشن را شنیدم ناشی شد.

من با وقاحت تصور کرده بودم که می توانم در مدیتیشن «پیروز شوم» و بنابراین دیگر نیازی به شروع دوباره به آرامی ندارم. به نظر من این برای افراد دیگر بود. تعجب من را تصور کنید.

طلسم ازدواج مردان | با این حال، موضوع بزرگ‌تر به معنای واقعی کلمه در ژن‌های من بود. پائولا و جف ممکن است اساساً با سنجاق‌های درونی‌شان مشکل داشته باشند.

اما هوبگوبلین اصلی من یک جانور کاملاً متفاوت بود: رابرت جانسون درونی من. رابرت جانسون پدربزرگ من بود – پدر مادرم. او به عنوان یک شخصیت ترسناک در ذهن من ظاهر می شود.

طلسم ازدواج مردان | او یک بز پیر بداخلاق بود، یک قاچ رنگ شده از پشم، و یک بودجه ناسازگار. او همچنین شباهت زیادی به مرد چنگال دار در نقاشی معروف آمریکایی گوتیک داشت.

او فوق‌العاده باهوش بود اما به شدت ناامن بود، که حداقل می‌توانست او را ناخوشایند کند. او توسط یک کشاورز لبنیات تلخ و مستعد خشونت در شمال نیویورک بزرگ شد و با پنج فرزند خود به یک مدیر میانی ناراضی در روزنامه زرد تبدیل شد.

طلسم ازدواج مردان | در حالی که خود رابرت هرگز مورد آزار فیزیکی قرار نمی‌گرفت، خلق و خوی او آتشفشانی و غیرقابل پیش‌بینی بود.

به یاد دارم یک بار وقتی او به نوعی متوجه شد که من در نامه ای به پدر و مادرم که از اردوگاه تابستانی به خانه فرستاده بودم او را به آرامی مسخره کردم. او بی درنگ این کار را انجام دادنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

نوشته های مشابه