طلسم ازدواج مبارک


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج مبارک | می‌توانید فقط یک حس را هماهنگ کنید و تصمیم بگیرید که آن را لذت بخش بدانید، یا می‌توانید بدن را به دنبال احساسات لذت‌بخشی که ممکن است قبلاً وجود داشته باشد (مانند گزگز در دست‌ها یا شل شدن خودکار دیافراگم در بازدم) اسکن کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | برای تکرار: کلید لذت بردن از احساسات این نیست که آنها را درک کنید، بلکه اجازه دهید آنها به سمت شما بیایند. این یک تمرین برای دریافت است.

طلسم ازدواج مبارک

طلسم ازدواج مبارک | برای برخی افراد این امر طبیعی است. برای دیگران بزرگ کردن سخت تر است. اشکالی ندارد – این یکی از دلایلی است که ما تمرین می کنیم.

استاد | پس از سخنرانی در نیوتن، من و جف با جمعیت درآمیختیم، سؤالاتی را مطرح کردیم و سلفی های به ظاهر بی پایان گرفتیم.

طلسم ازدواج مبارک | احساسی شوید. شما می توانید از بدن به همان شکلی که از هر لذت نفسانی دیگری لذت می برید لذت ببرید.

من گاهی اوقات در این شرایط کمی ناراحت می شوم، به خصوص اگر مردم ادعا کنند که کتاب من را دوست داشته اند.

طلسم ازدواج مبارک | احساس می کنم ممکن است شخصاً آنها را ناامید کنم. همچنین – حتی اگر به عنوان یک مجری نیازمند، از این توجه لذت می برم – اندوخته عاطفی من ممکن است در پایان یک روز طولانی تمام شود.

همسرم می تواند یک کتاب کامل در این زمینه بنویسد. در مقابل، به نظر می رسد جف بنزین بیشتری در مخزن خود دارد.

طلسم ازدواج مبارک | وقتی به او نگاه کردم که نزدیک آن طرف صحنه ایستاده بود و با تماشاگران صحبت می‌کرد و به آنها نکاتی در مورد تمرین مراقبه‌شان می‌داد، به وضوح در حال انفجار بود.

READ  دعانویس استاد عرب

بعداً با سه عضو برین تراست، لری، جیسون و دیو در سالن های مدرسه قدیمی ام قدم زدم. من و لری از دو سالگی بهترین دوستان بودیم.

طلسم ازدواج مبارک | ما هر روز با هم به مدرسه می رفتیم و وقتی با هم دعوا می کردیم، در طرف مقابل خیابان راه می رفتیم.

من و جیسون عادت داشتیم که برچسب های گرافیتی را در ایستگاه های قطار محلی اسپری می کردیم. دیو در آن روز کاپیتان تیم فوتبال بود و اکنون اینجا در دانشگاه ما کار می کند و مربی چوگان است.

طلسم ازدواج مبارک | همانطور که دیو به ما نشان داد، او اشاره کرد که بیشتر مدرسه بازسازی شده است.

حتی قسمت هایی که تغییر نکرده بودند برای من کاملاً ناآشنا به نظر می رسیدند. گفتم: «چیزی یادم نیست. دیو با لبخند گفت: “تو زمان زیادی را اینجا سپری نکردی.” در حالی که گیاه فیزیکی هیچ خاطره ای را برانگیخت، صرفا بودن با دوستانم باعث شد.

طلسم ازدواج مبارک | زمانی را به یاد آوردم که دیو را به نرده در راهروی جلویش گره زدیم تا نتواند به کلاس برود. یا چندین بار که زنگ هشدار آتش را بیرون از خانه لری می‌کشیدیم.

سپس در جنگل پنهان می‌شدیم و او را تماشا می‌کردیم که خودش را به آتش‌نشان‌ها توضیح می‌دهد.

طلسم ازدواج مبارک | اوه، و هیجین های مورد علاقه من: تماس با رستوران های فست فود محلی و ادعای اینکه مدیران فرنچایزهای مجاور هستند که همبرگرشان تمام شده است.

سپس یکی از دوستانمان را می فرستیم تا شیرینی ها را جمع کند تا بتوانیم کباب کنیم. همانطور که دیو تور خود را به پایان می رساند، ما را به جایی که گروه دوستانمان کمدهایمان را نگه داشته بودند، آورد.

READ  طلسم حصار

طلسم ازدواج مبارک | همانطور که به صحنه دسیسه‌ها، اتحادها و دل‌شکستگی‌های بی‌شمار خیره شده بودم، ناگهان متوجه شدم که با موضوعی کاملاً متفاوت مرتبط با زمان مواجه شدم.

نه اینکه چگونه زمانی برای مدیتیشن پیدا کنم، بلکه چگونه با این واقعیت کنار بیایم که چندین سال قبلاً در زندگی خودم شلاق زده بودم.

طلسم ازدواج مبارک | گفتم: «این حس خیلی وقت پیش است. دیو که ما با خنده‌ای تلخ و شیرین از او استقبال کردیم، گفت: «دوران سال نوزده و هشتاد و نه بسیار دور هستند.

نسخه من نمی توانست پدر میانسالی را که اکنون اینجا ایستاده بود تصور کند. در اوایل دهه بیستم، در طول اولین کارم در تلویزیون، در بانگر، مین، جایی که بیشتر کارکنان بلافاصله از دانشگاه خارج شده بودند.

طلسم ازدواج مبارک | ما به یکی از خبرنگاران دیگر (مردی در اواخر بیست سالگی) به عنوان “مارک ژوراسیک” اشاره کردیم. ” حالا اینجا من در چهل و پنج سالگی در دبیرستان قدیم بودم، کمی مست از گذشت زمان، و کمی به تصویر خودم در تمام آن سلفی‌هایی که گرفته بودم می‌چسبیدم.

زیرا رابرت جانسون درونم می‌گفت که ویژگی‌های من تیز به نظر می‌رسند. و تالکین اسکی. اما نکته ای که در مورد مدیتیشن وجود دارد این است.

طلسم ازدواج مبارک | همانطور که شینزن یانگ، معلم قدیمی جف می گوید، مدیتیشن عمر شما را افزایش می دهد.

نه لزوماً با طولانی تر کردن عمر، بلکه با افزایش سطح تمرکز، به طوری که از هر لحظه آب بیشتری بیرون می آورید.

طلسم ازدواج مبارک | یه کار دیگه هم میکنه همانطور که جف در طول این رویداد کاملاً شیوا گفته بود، مدیتیشن “شیب “پیری به زیبایی” را تسریع می کند.

READ  شکستن طلسم دل سیاهی

او گفت: “شما می توانید بد پیر شوید و می توانید خوب پیر شوید.” من افراد مسن دوست‌داشتنی را می‌شناسم که در پارک می‌نشینند و بازی بچه‌ها را تماشا می‌کنند.

طلسم ازدواج مبارک | و آن‌ها این ویژگی خوش اخلاق و راحت را دارند. یک تمرین جدی فقط باعث می شود این اتفاق زودتر در زندگی شما بیفتد، بنابراین در میانه زندگی خود یا حتی زودتر آن را تجربه می کنید.

در حالی که هنوز کمی باحال تر هستید، بهترین ها را از پیر شدن خواهید داشت.» آره. به همین دلیل این کار را انجام می دهیم.

طلسم ازدواج مبارک | اندکی پس از آن برای یک رانندگی طولانی و یک شبه سوار اتوبوس شدیم. سوزا تالان، یکی از کارکنان شرکت 10% شادتر، سیستم شمارش را برای اطمینان از اینکه ما کسی را از دست نمی دهیم ایجاد کرده بود.

ما از اعداد استفاده کردیم و من ده بودم. گوش دادن به اینکه همه شماره هایشان را صدا می کنند بسیار سرگرم کننده بود.

طلسم ازدواج مبارک | تقریباً بعد از اینکه با بازدید از دبیرستانم به شدت ناتوانی ام را یادآوری کردم، دوباره احساس جوانی به من کرد. هرچند کمی نگران روز بعد بودم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + چهارده =

نوشته های مشابه