طلسم ازدواج مالیوث صبی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج مالیوث صبی | از نظر درونی، من خیلی سریع متوجه سه مزیت اصلی، به ترتیب صعودی اهمیت شدم: 1. آرام بودن عمل بیرون آمدن از مشغله روزانه برای چند دقیقه و نفس کشیدن ساده اغلب مقداری از سلامت عقل را به روز پرمشغله من تزریق می کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | و مهمتر از همه، حتی اگر یک جلسه مدیتیشن انفرادی ملایم نباشد، متوجه شده ام که تأثیر خالص تمرین روزانه این است که، به طور کلی، هوای احساسی من به طور قابل توجهی آرام تر است.

طلسم ازدواج مالیوث صبی

طلسم ازدواج مالیوث صبی | برای من، اولین نشانه این که مدیتیشن اتلاف وقت نیست در عرض چند هفته رخ داد، زمانی که شروع کردم به شنیدن همسرم، بیانکا، در مهمانی‌های کوکتل که به دوستانم می‌گفت که من کمتر احمق شده‌ام.

استاد | این امر باعث شد، حتی برای مدت کوتاه، جریان بی‌ذهنی که اغلب من را همراهی می‌کرد، قطع کند. با این حال، موضوع آرامش کمی پیچیده است.

طلسم ازدواج مالیوث صبی | من تمرین مدیتیشن خود را به آرامی شروع کردم، فقط با پنج تا ده دقیقه در روز، این همان چیزی است که من به همه توصیه می کنم در ابتدا آن را هدف قرار دهند. (و صادقانه بگویم، اگر فقط برای یک دقیقه در روز وقت پیدا کنید، می توانید آن را به عنوان یک پیروزی حساب کنید. به زودی بیشتر در این مورد.)

بسیاری از مردم به این دلیل که می‌خواهند آرام شوند به مدیتیشن کشیده می‌شوند، اما در نهایت ناامید می‌شوند زیرا منی که همیشه ادعا می‌کند مدام در خود فرو می‌رود یا به این دلیل که خارش و زانو درد ایجاد می‌شود.

READ  نوشتن دعا روی کاغذ

طلسم ازدواج مالیوث صبی | در حالی که مدیتیشن اغلب می‌تواند آرامش‌بخش باشد، بهتر است با انتظار داشتن احساس خاصی وارد آن نشوید.

تمرکز ما در عصری زندگی می کنیم که با آنچه “اتصال همه جانبه” نامیده می شود تعریف شده است. بسیاری از ما گرفتار ایمیل‌ها، متن‌ها، به‌روزرسانی‌های وضعیت و اعلان‌های فشاری هستیم.

طلسم ازدواج مالیوث صبی | این می تواند باعث شود ما احساس فرسودگی و فرسودگی کنیم. در شغلم، من در واقع صدای دیگران را مستقیماً به ذهنم می‌رسانم، و باید حقایق را در کوتاه‌مدت در مقابل تماشاگران بزرگ به درستی بیان کنم.

طلسم ازدواج مالیوث صبی | دریافتم که تمرین روزانه تلاش برای تمرکز بر روی یک چیز در یک زمان – نفسم – و سپس گم شدن و شروع دوباره (و دوباره و دوباره) به من کمک کرد تا در طول روز بر روی کار خود باقی بمانم.

مطالعات نشان می دهد که هر چه بیشتر مدیتیشن کنید، در فعال کردن مناطق مرتبط با توجه و غیرفعال کردن مناطق مرتبط با ذهن سرگردانی بهتر عمل می کنید.

طلسم ازدواج مالیوث صبی | ذهن آگاهی این کلمه نسبتاً ناهنجار اخیراً بسیار پر سر و صدا شده است. در حال حاضر کتاب‌ها و مقالات بی‌شماری در مورد غذا خوردن آگاهانه، فرزندپروری آگاهانه، رابطه جنسی آگاهانه، شستشوی آگاهانه ظروف، بمباران نخی آگاهانه، صرف ذهنی افعال در اسپرانتو، و غیره وجود دارد.

طلسم ازدواج مالیوث صبی | هیاهوهای رسانه ای، گاه، این مفهوم ساده و قابل دسترس جهانی را به چیزی غیرممکن گرانبها تبدیل کرده و واکنش های نه کاملاً غیرقابل توجیهی را برانگیخته است.

READ  دعانویسی و استخاره

و با این حال، اگر بتوانید از سرفصل‌های نفس‌گیر و انتشارات مطبوعاتی عبور کنید، تمرکز حواس یک مهارت بسیار مفید است.

طلسم ازدواج مالیوث صبی | این یک اصطلاح غنی و باستانی با معانی زیادی است، اما تعریف شخصی من در اینجا آمده است: ذهن آگاهی توانایی دیدن آنچه در هر لحظه در سر شما می گذرد، به طوری که توسط آن فریفته نشوید.

به عنوان مثال، تصور کنید که در جاده رانندگی می کنید و کسی راه شما را قطع می کند. معمولاً آن لحظه برای شما چگونه می گذرد؟نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 3 =

نوشته های مشابه