طلسم

طلسم ازدواج فوری مالیوث صبی

طلسم ازدواج فوری مالیوث صبی | اما راه های زیادی برای مدیتیشن وجود دارد. این واقعاً یک موضوع ترجیح شخصی است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در تمرین مانترا که معروف‌ترین آن در مدرسه‌ای به نام مدیتیشن متعالی (TM) تدریس می‌شود، به یک عبارت کوتاه تکراری در ذهن خود توجه می‌کنید.

طلسم ازدواج فوری مالیوث صبی

طلسم ازدواج فوری مالیوث صبی | برای بسیاری از افراد، این یک راه قدرتمند برای ثابت ماندن و تمرکز است. بنابراین در ذهن آگاهی تنها کاری که انجام می دهیم این است که به نفس خود توجه کنیم؟

استاد | این اولین حرکت است. تمرین اصلی. اما چند مورد دیگر وجود دارد. بگذارید آن را در چارچوب قرار دهم. بیشتر سنت‌ها پیشرفت منطقی تکنیک‌ها را آموزش می‌دهند که هر کدام از سنت‌های قبلی ساخته شده است.

طلسم ازدواج فوری مالیوث صبی | در مورد سایر انواع مدیتیشن، مانند استفاده از مانترا، چطور؟ در این کتاب مراقبه ذهن آگاهی را آموزش می دهیم که شامل یک مانترا نیست.

این همان کاری است که ما در اینجا با سه مرحله اساسی انجام خواهیم داد. مرحله اول: با تمرکز بر نفس، ذهن را متمرکز کرده و آرام می کنیم.

طلسم ازدواج فوری مالیوث صبی | در مدیتیشن-گفتار، ما چیزی را که روی مراقبه تمرکز می‌کنیم «ابژه» می‌نامیم. اگر نفس را دوست ندارید، گزینه های دیگری را ارائه خواهم کرد.

این مدیتیشن “پایه خانه” ما خواهد بود. تمرکز مهم است، زیرا اگر ذهن شما مانند یک سنجاب دیوانه روی یک ورقه مشمع کف اتاق در همه جا پرت می‌شود.

طلسم ازدواج فوری مالیوث صبی | نمی‌توانید در مدیتیشن دور شوید. (اگرچه برخی از پرتاب کردن اجتناب ناپذیر است.) مرحله دوم: هنگامی که ذهن ما کمی تثبیت شد، توجه خود را بیشتر می کنیم تا افکار، تمایلات و احساسات خود را در بر گیرد.

READ  بهترین دعانویس در زنجان

وقتی بتوانید الگوهای ذهنی خود را به وضوح ببینید، آنقدرها قدرتی بر شما ندارند. این یک مهارت بسیار مفید است. مرحله سوم: ما چند مراقبه تخصصی را بررسی خواهیم کرد: در مورد حرکت، در مورد صدا، در مورد شفقت، و موارد دیگر.

طلسم ازدواج فوری مالیوث صبی | از آنجایی که دن دوست دارد نقاشی های مزخرفی بسازد، در اینجا تعدادی از کارهای من آورده شده است. اگر تمرکز ساده پایه اصلی خانه باشد… … آنگاه ما به شکل بیرونی می‌سازیم.

و از آگاهی پایدارتر و متعادل‌تر خود برای دیدن الگوهای منحصربه‌فرد تفکر و احساس و واکنش خود استفاده می‌کنیم.

طلسم ازدواج فوری مالیوث صبی | در نهایت، در سرتاسر کتاب، به تکنیک‌های تخصصی ماهواره‌ای می‌پردازم که می‌توان در صورت نیاز از آنها استفاده کرد.

اما همانطور که گفتم، ما با تمرکز شروع می‌کنیم. این مهارت اساسی است. بسیاری از افراد ارتباط منفی با تمرکز دارند.

طلسم ازدواج فوری مالیوث صبی | به نظر سخت می رسد. غیر سرگرم کننده. مانند زمانی که معلمان ما به ما فریاد می زدند، “توجه کنید!” طنز اینجاست که میوه تمرکز در واقع یکی از سرگرم کننده ترین قسمت های مراقبه است.

حس خوبی داره تمرکز در منطقه است، توجه را به یک جریان واحد از فعالیت متحد می کند. همه چیز را در درون آرام می کند، که برای بسیاری از ما تسکین بزرگی است.

طلسم ازدواج فوری مالیوث صبی | تنها زمانی که از انحراف ذهنی بی‌پایان نظرات، وسواس‌ها و هیجان‌های خود فاصله می‌گیریم.

متوجه می‌شویم که وضعیت به اصطلاح عادی ما چقدر کاملاً خسته‌کننده است. ذهن دائماً در حال یافتن و ایجاد مشکلات است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هفت =