طلسم ازدواج شیخ بهایی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج شیخ بهایی | حتی اگر فقط یک اشاره باشد. خود را ثابت نگه دارید و سعی کنید با ظرافت تماس برقرار کنید. در هیچ عجله ای نیست. آرام نفس بکشید، خود را آرام کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این نوع کاوش می تواند بازی را تغییر دهد. این مسیر خودتنظیمی است. آخرین مانع: شک. من این را در پیک دارم. “آیا این کار را درست انجام می دهم؟” “آیا دارم وقتم را تلف می کنم؟” “آیا من برای همیشه برای همه مراقبه ها مناسب نیستم؟” نکته: شک، شک، شک. سؤال سالم اشکالی ندارد.

طلسم ازدواج شیخ بهایی

طلسم ازدواج شیخ بهایی | اگر همیشه در حصار باشید، هرگز عمق ارتباطی که پذیرش و تعهد کامل به همراه دارد را نمی‌دانید.

استاد | این مانع بیشتر به ناتوانی مزمن در تعهد اشاره دارد که می تواند به طور فعال از آشکار شدن تجربه کامل جلوگیری کند. این کمی شبیه روابط عاشقانه است.

طلسم ازدواج شیخ بهایی | اگر انرژی یا آشفتگی قوی دارید، یک بررسی کوچک انجام دهید: آیا چیزی تغییر ناپذیر در جایی در ذهن و بدن شما وجود دارد؟ کیفیت یا حسی که می توانید عمداً روی آن تمرکز کنید؟

آموزش واضح کمک می کند، همانطور که معلمی که در آن احساس اطمینان می کنید، و درک پویایی درگیر و دلیل شما برای تمرین کمک می کند.

طلسم ازدواج شیخ بهایی | همینطور داشتن یک صبر بالغ برای کل فرآیند، که به ناچار شامل دوره هایی می شود که گیج و نامطمئن و کلفت خواهید بود. اشکالی ندارد – زندگی همین است.

READ  بزرگترین دعا نویسی

همه کسانی که تا به حال مدیتیشن کرده اند، دوره هایی از وحشتناک بودن در مدیتیشن و شک به خود را گذرانده اند – به همین دلیل است که مانعی را به نام آن می گذارند.

طلسم ازدواج شیخ بهایی | مثل کرت ونه‌گات باشید: «بنابراین». یک نکته آخر برای گفتن موانع فقط در مدیتیشن اتفاق نمی افتد. آنها در زندگی اتفاق می افتند، و مفید است که حداقل سعی کنیم به آنها توجه کنیم.

ما شروع می کنیم به اینکه ببینیم آنها چقدر فراگیر هستند، چگونه می توانند دیدگاه ما را نسبت به چیزها تحریف کنند و مانع از حضور و در دسترس بودن ما برای افراد اطرافمان شوند.

طلسم ازدواج شیخ بهایی | و گاهی اوقات یک مانع می‌تواند موضوع عمیق‌تری را بپوشاند: میل می‌تواند تنهایی را بپوشاند، تحریک می‌تواند ترس را بپوشاند، خواب‌آلودگی می‌تواند نوعی اجتناب باشد.

بسیاری از جابجایی های احتمالی معلم مراقبه، گیل فرونسدال، اینها را “استراتژی های مقاومت” می نامد – الگوهای واکنشی که ناخودآگاه ما از آنها برای طفره رفتن از احساسات و موقعیت های ناراحت کننده استفاده می کند.

طلسم ازدواج شیخ بهایی | بودایی ها استاد توجه به این چیزها هستند. آنها یک عبارت خوب دارند: “نگهبانی درهای حس.” این بدان معناست که به خوبی مراقب کارهایی باشیم که وقت خود را صرف آن می کنیم و به آن فکر می کنیم، زیرا این چیزها بر روحیه و خلق و خوی ما تأثیر فراگیر دارند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 10 =

نوشته های مشابه