طلسم ازدواج سوزاندنی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج سوزاندنی | و اگر لذتی به وجود نیاید، مشکلی نیست. این به سادگی یک گزینه است. پس از چند دقیقه، توجه خود را به حس نشستن تمام بدن خود معطوف کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | سعی کنید متوجه شوید که احساس نفس شما در حال بالا و پایین رفتن در احساس بزرگتر بدن شما است. هر زمان که متوجه گرفتگی شدید.

طلسم ازدواج سوزاندنی

طلسم ازدواج سوزاندنی | در مورد هر چیزی – نفس خود را بیرون دهید و از جلوی خود نرم شوید. آیا می توانید یک حس لطیف لذت را به حضور در بدن خود بیاورید؟ حیوانیت سکسی و نیروبخش این همه.

استاد | لبخند زدن کمک می کند، حتی نیم خنده مونالیزای غیرمتعهد. قدردانی از شادی وجودی نشستن با چشمان بسته در اتاق نشیمن (یا هر جای دیگر)، غافل شدن از احساس داشتن بدن.

طلسم ازدواج سوزاندنی | یا فقط اینکه یک میمون بزرگ دوپا با مجموعه‌ای از ریه‌ها احساس خوبی دارد. مثل همیشه، شما اجازه دارید آن را کاملا جعل کنید.

تا زمانی که به طور تصادفی متوجه شوید که ممکن است واقعاً برخی از کیفیت های لذت کمتر بیان شده اتفاق بیفتد.

طلسم ازدواج سوزاندنی | بنابراین شما هنوز روی حس تنفس متمرکز هستید، فقط اکنون کمی پهنای باند را افزایش داده اید تا از بدن خود نیز آگاه باشید.

اگر افکار و صداها از این ظرف عبور کنند، جای نگرانی نیست. در واقع آنها را پیچ کنید. این افکار را نادیده بگیرید، اما آنها را به روشی دوستانه و لذت بخش به هم بزنید.

طلسم ازدواج سوزاندنی | از آنها متنفر نیستید – بیشتر این است که شما به این یا آنطرف دست به کار نمی شوید. صداها و افکار فقط در حال گذر هستند.

READ  روش باطل کردن طلسم با مدفوع سگ؟

اما شما در حال شیار کردن در احساس نفس کشیدن و داشتن بدن هستید، مانند یک هیپی گریز عاشق در هیچ کس نیازی به دانستن ندارد.

طلسم ازدواج سوزاندنی | لذت بردن از نفس، بدن، مدیتیشن. وقتی تقریباً کارتان تمام شد، مدیتیشن را کاملاً متوقف کنید و فقط چند دقیقه با چشمان بسته بنشینید یا دراز بکشید.

استراحت کردن، لذت بردن از بقیه. وقتی آماده شدید، چشمان خود را باز کنید. یادگیری واقعی با مدیتیشن همیشه این است که چگونه در جهان شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

طلسم ازدواج سوزاندنی | می‌توانید در هر زمان و به هر فعالیتی، لذتی آرام را به ارمغان بیاورید: راه رفتن، حرکت دادن دست‌ها، ورزش کردن، حتی دراز کشیدن و کشش مجلل مانند یک گربه جنگلی. بسیاری از مردم این کار را به طور غریزی انجام می دهند.

طلسم ازدواج سوزاندنی | چرا از روی عمد این کار را انجام ندهید؟ ما به دلایلی برای تقویت نکات مثبت آسان زندگی، برای مقابله با آنچه برخی از عصب‌شناسان متفکر دوست دارند «سوگیری منفی» مغز (تمایل تقریباً جهانی انسان برای تمرکز بیش از حد بر تیرها و فلش‌های بخت) می‌نامند، نیاز داریم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

نوشته های مشابه