طلسم ازدواج سریع


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج سریع | زیرا “پلیس ها در گرفتن اطلاعات و نگهداری اطلاعات و قرار دادن آن در یک کیسه ابزار بسیار خوب هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ما او را تماشا کرده بودیم که نگران این بود که مدیتیشن ممکن است به طور خطرناکی لبه‌اش را بتراشد تا اینکه قول دهد می‌خواهد آن را انجام دهد.

طلسم ازدواج سریع

طلسم ازدواج سریع | صبح روز دهم بود، روز ماقبل آخر تور، که آخرین روز ما در اتوبوس نیز خواهد بود. ما در مسیر تمپه به لس آنجلس بودیم، جایی که به جای لویاتان نارنجی ناخوشایندمان با ماشین رفتیم.

استاد | این احساس حتی زمانی که در حال گشت و گذار در آشپزخانه برای صرف صبحانه بودم، ادامه داشت، یک انبار مخفی از کلوچه ها، یک کابینت کامل پر از انواع خوراکی ها را پیدا کردم.

طلسم ازدواج سریع | زمانی که تیراندازی خود را با افسران تمپ به پایان بردیم، به نظر می رسید که همه آنها در حال مراقبه بودند – حتی راج. او گفت که ارائه این تمرین به عنوان یک آموزش منطقی است.

ساعات باقی مانده از سفر برای من حال و هوای مرثیه ای شیرینی به خود گرفت. من واقعاً دلم برای این تجربه تنگ شده بود.

طلسم ازدواج سریع | به معنای واقعی کلمه همه افراد دیگر در اتوبوس از آن خبر داشتند و بیش از یک هفته بود که آن را از من پنهان کرده بودند.

لعنتی ها تصاویر دیگر از این ساعات پایانی اکنون مانند سکانس هایی از یک مونتاژ فیلم جذاب به من باز می گردد.

READ  طلسم نگاه

طلسم ازدواج سریع | مثل زمانی که در پالم اسپرینگز توقف کردیم و یک جاده فرعی متروک پیدا کردیم، و ادی یک پهپاد مجهز به دوربین را بیرون کشید.

ما از آن برای گرفتن یک ویدیوی عمیقاً پوچ از من و جف استفاده کردیم که عمداً در پیاده رو قدم می زنیم، اتوبوسی که پشت سر ما می آید.

طلسم ازدواج سریع | داشتم یک تریلر فیلم را با صدای هنرمندی به تصویر می‌کشیدم که صدا می‌کرد: «در یک دنیا…»، با این حال، نمی‌توانستیم چهره‌هایمان را صاف نگه داریم.

به‌ویژه زمانی که جف عمداً وارد من شد و مرا از صحنه بیرون انداخت. سپس، زمانی که به لس آنجلس رسیدیم.

طلسم ازدواج سریع | صحنه‌ای در یک مرکز خرید عابر پیاده رخ داد که برای آخرین بار غرفه مراقبه را برپا کردیم. جف احساس کرد که من از صحبت با غریبه ها احساس تنگی و خودآگاهی می کنم.

بنابراین او پیشنهاد کرد که یک «تمرین بدون ترس» انجام دهیم. او توضیح داد که این همان جایی است که شما تصمیم می گیرید این طرز فکر را اتخاذ کنید که کاملاً تحت تأثیر هر گونه ترس یا خجالت قرار نگیرید.

طلسم ازدواج سریع | جف گفت که او گاهی اوقات این کار را هنگام بیرون رفتن و رقصیدن انجام می‌دهد – فعالیتی که در چند دهه گذشته تقریباً صفر بار در برنامه‌ریزان روز من بوده است.

برای اینکه به من نشان دهد چگونه این کار انجام شد، جف شروع به فریاد زدن کرد: «درس‌های مراقبه رایگان! دیوانه نیست!» سپس رو به من کرد و گفت: حالا تو هستی.

READ  دعانویس در نوراباد لرستان

طلسم ازدواج سریع | گذاشتم پاره بشه “درس های مراقبه رایگان!” آنقدرها هم که فکر می کردم بد نبود. جف فریاد زد: “ووهو.” “درست همین جا! دن هریس. ABC News. پسر خوب!» مردم همچنان ما را نادیده می گرفتند.

اما جف نترسید. مدیتیشن رایگان! کاملا رایگان. هموطنان جذاب فرقه نیست!» سپس یک مکث. “شاید یک فرقه!” در این مرحله، من خیلی سخت می خندیدم که نمی توانستم شرکت کنم.

طلسم ازدواج سریع | اما لحظه واقعا برجسته صبح روز بعد، در روز یازدهم، زمانی که جف و من در ترافیک لس آنجلس در صندلی عقب یک تاکسی گیر کرده بودیم.

در حال انجام یکی دیگر از صحبت‌های طولانی و بی‌رحمانه‌مان در مورد زندگی، حرفه و مراقبه بودیم که او دستش را روی شانه‌ام گذاشت و نگاهی کاملاً احمقانه و کاملاً جدی به من کرد که فقط جف می‌توانست آن را بدون خجالت انجام دهد.

طلسم ازدواج سریع | او گفت: “دوستت دارم، مرد.” شوک. به او گفتم که او را دوست دارم و نمی‌توانستم شریک کامل‌تری برای این سفر تصور کنم.

و بعد سعی کردم بفهمم در این فیلم پل راد هستم یا جیسون سیگل. در طول این ساعات رو به کاهش سفر جاده ای ما، توانستم آگاهی بیشتری از لذت بردن از سفر مجازی و تحت اللفظی خود به دست بیاورم.

طلسم ازدواج سریع | گاهی اوقات ذهن من به حالت سریع به جلو یا عقب می رفت، اما خیلی سریع آن را می گرفتم. من در حال سکونت در شیوه‌ای از هستی قدیمی‌تر بودم و به ناپایداری همه آن توجه داشتم.

به وضوح می‌توانستم ببینم که چگونه تمرین مراقبه این رویکرد را فعال می‌کند، و چگونه خود این تجربه نوعی مراقبه است. واقعاً این روزهای خوب گذشته است.

READ  طلسم ازدواج سوزاندنی

طلسم ازدواج سریع | برای من، همه اینها به طور طبیعی به این سؤال منجر می شود: آیا می توان بدون مراقبه این نوع لذت را از زندگی شیر داد؟

مکرراً از شکاکان مراقبه می شنوم: «نیازی به مدیتیشن ندارم. دویدن [یا باغبانی، یا پر کردن جای خالی] مراقبه من است.» من و جف بارها در طول سفر جاده ای خود با این احساس روبرو شدیم.

طلسم ازدواج سریع | زنی در لاس کروسس به ما گفت که پیاده روی روزانه او در طلوع خورشید مدیتیشن او بوده است. جاش گروبان گفت که اجرای روی صحنه برای او مراقبه بود.

پاسخ من هر زمان که کسی از من می پرسد که آیا فعالیت های فوق الذکر مدیتیشن ذهن آگاهی را تشکیل می دهند این است: شاید. بستگی به نحوه انجام آن دارد.

طلسم ازدواج سریع | به عنوان مثال، اگر مانند من می دوید – بیشتر وقت را صرف تمرین سخنرانی های مفصلی می کنید که می خواهید به سمت رئیس خود پرتاب کنید.

یا به موسیقی گوش می دهید و وانمود می کنید که درامر هستید – قطعا مراقبه ذهن آگاهی نیست. از سوی دیگر، اگر عمداً به احساسات پاهایتان، وزش باد روی صورت و حرکت ماهیچه هایتان توجه کنید.

طلسم ازدواج سریع | و سپس هر بار که حواس شما پرت می شود، دوباره شروع می کنید – خب، برای من، قانونی است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 3 =

نوشته های مشابه