طلسم

طلسم ازدواج سریع پسر

طلسم ازدواج سریع پسر | به مهمانی خوش آمدید، به هر چیزی که متوجه شوید می گویید، و سپس با آگاهی از صداها، آگاه از فضا، شاید از بدن و نفس و هر چیز دیگری با لگد عقب می نشینید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | از همه چیز آگاه است. بدون محدودیت. وقتی آماده شدید، به بدن، به نفس و احساس تماس با زمین برگردید. لذت بردن از بدن – استحکام و حضور آن. تركیب مجدد یک یا دو دقیقه در اینجا استراحت کنید.

طلسم ازدواج سریع پسر

طلسم ازدواج سریع پسر | سپس به آرامی چشمان خود را باز کنید. برگه تقلب 1. یک لنگر را برای توجه خود انتخاب کنید – نفس، شکم، دست و پا، دست – چیزی که از قبل می دانید برای شما کار می کند.

استاد | اگر کمک می کند از یادداشت استفاده کنید: درون، بیرون، احساس. 2. هر زمان که حواس‌تان پرت شد، متوجه شوید که این اتفاق افتاده است و سپس با خوش‌خلقی به مهمانی خوش آمدید.

طلسم ازدواج سریع پسر | حالا واقعا چیزی به نام حواس پرتی وجود ندارد. همه صداها و احساسات خوش آمدید، همه آنها در فضای وسیع آگاهی شما بالا و پایین می روند.

با خوشامدگویی به آن توجه کنید، و سپس به لنگر خود بازگردید، اجازه دهید حواس پرتی محو شود یا در پس زمینه بماند یا هر کاری که می خواهد انجام دهد.

طلسم ازدواج سریع پسر | شما میزبان مهمانی سخاوتمندانه ای هستید. 3. بعد از پنج یا ده دقیقه، حوزه وسیع تری از ذهن آگاهی را آزمایش کنید.

READ  طلسم صبی روی پوست آهو

توجه کانونی روی نفس را رها کنید و آن را گسترش دهید تا حس صداها و فضای اطرافتان را در برگیرد. برای همه آن صداهای یادداشت، فضای یادداشت، به مهمانی خوش آمدید.

طلسم ازدواج سریع پسر | اگر این موضع گسترده تر را دوست ندارید، همیشه می توانید به تمرکز اصلی خود بازگردید. 4. در پایان، تمام توجه خود را به بدن برگردانید.

سپس به خود اجازه دهید استراحت کند و قبل از باز کردن چشمان خود چند دقیقه کاری انجام ندهید. وقتی جف حرفش را تمام کرد، گفتم: “این یک مراقبه عالی بود.” برای روشن شدن، این جادو نبود.

طلسم ازدواج سریع پسر | بیگ ادی (این همان چیزی است که ما به راننده خود می‌گفتیم، تا او را از ادی معمولی، کارگردان ما متمایز کنیم) رادیو را از جلو منفجر می‌کرد، و این مدام مرا آزار می‌داد.

سعی می‌کنم هم از سر و صدا و هم واکنشم به آن با یک «به مهمانی خوش آمدید!» استقبال کنم. هر بار جواب نمی‌داد، اما شنیدن جف که می‌گوید لازم نیست، آرامش بخش بود.

طلسم ازدواج سریع پسر | این یک آموزش بود همانطور که جف اغلب می‌گفت: «تا زمانی که درستش کنی، جعل کن». در آن لحظات کوچکی که مانترا کار می کرد.

جایی که من در مورد تمرکز کمتر از حد عالی خود کمتر نگران بودم، نگاهی اجمالی به این کردم که این تمرین چقدر می تواند قدرتمند باشد – چگونه می تواند مراقبه من را کم تر کند و شاید حتی دگرگون کند.

طلسم ازدواج سریع پسر | رابطه من با احساسات خودم – آره، آره، آره. آیا این همه تماس با احساسات شما نیست، به غیر از درمان گروهی به سبک مادلین، دختر، منقطع، شما را تبدیل به یک نرم‌افزار ناف نمی‌کند؟

READ  باطل کردن طلسم شیخ بهایی

شاید کولبر در مورد ابزار پر کردن همه چیز درست می گفت؟ در ایستگاه بعدی، می‌خواستیم ببینیم که آیا مدیتیشن می‌تواند در یکی از سخت‌ترین و خطرناک‌ترین مشاغلی که می‌توان تصور کرد، زنده بماند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =