طلسم

طلسم ازدواج سریع با پسر مورد علاقه

طلسم ازدواج سریع با پسر مورد علاقه | یک مرحله مقدماتی مهم برای شناسایی احساس راحتی یا آرامش یا به سادگی دیدن اینکه آیا می توانید با یک سکون اساسی هماهنگ شوید وجود دارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مانند یک پایگاه خانگی که می توانید به آن بازگردید. ممکن است نفس، یا احساس آرامش در بدن، یا صدا، یا تصویر باشد – حتی یک تصویر خارجی که می توانید به آن نگاه کنید.

طلسم ازدواج سریع با پسر مورد علاقه

طلسم ازدواج سریع با پسر مورد علاقه | چند دقیقه وقت بگذارید تا این مکان را پیدا کنید و در آن مراقبه کنید، به ویژگی های آن توجه کنید، با آن آشنا شوید. این مکانی است که در طول مدیتیشن به آن باز خواهیم گشت.

استاد | هر زمان که نیاز به استراحت داشتید می توانید از آن بازدید کنید. توجه داشته باشید، اگر دوست دارید: آن را خانه یا استراحت کنید.

طلسم ازدواج سریع با پسر مورد علاقه | با چند نفس شروع کنید. هنگامی که ما با احساسات کار می کنیم – که می توانند بسیار قوی شوند.

اولین مرحله RAIN – “R” – تشخیص داده می شود. آیا می توانید هر احساسی را که در حال حاضر در تجربه شما اتفاق می افتد تشخیص دهید؟

طلسم ازدواج سریع با پسر مورد علاقه | غم، شادی، خشم، ناامیدی، کنجکاوی، بی حوصلگی، بی حوصلگی، اضطراب – هر احساسی. اگر چنین است، به آن توجه کنید: غم و اندوه، بی حوصلگی، هر چیزی. یک احساس ممکن است واضح نباشد.

گاهی اوقات وقتی نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که در واقع، در تمام روز نوعی احساس پس‌زمینه را با خود حمل کرده‌ایم.

READ  شکستن طلسم همسر

طلسم ازدواج سریع با پسر مورد علاقه | شاید یک احساس درد توخالی در گلو، یک هیجان لرزان در قفسه سینه، یا یک نوار تنش در گردن و شانه ها باشد.

تغییرات زیادی در این موارد وجود دارد که اغلب از طریق برخی از حس های قابل ردیابی بدن در صورت، گلو، گردن، سینه یا شکم بیان می شود.

طلسم ازدواج سریع با پسر مورد علاقه | اگر فکر می کنید احساسی در حال رخ دادن است اما دقیقاً نمی دانید آن چیست (یا حتی کجاست)، فقط آن را به عنوان احساس یادداشت کنید.

اگر اتفاقاً در حال حاضر از نظر عاطفی خنثی هستید، می توانید سعی کنید عمداً یک احساس را برانگیزید. می‌توانید یک ویدیوی احمقانه یوتیوب از مردی که در کیسه فریزر گوز می‌زند را به خاطر بیاورید و متوجه هرگونه احساس خنده‌داری یا ناامیدی خسته‌کننده در انسانیت شوید.

طلسم ازدواج سریع با پسر مورد علاقه | یا می توانید به موقعیت یا فردی فکر کنید که شما را عصبانی می کند یا شما را ناراحت می کند یا شما را سرشار از رفاه می کند.

هر چیزی که اینجا هست، اولین چیز این است که آن را به وضوح ببینید. مرحله بعدی ما “الف” است – قبول کنید. این بدان معناست که احساس عاطفی هر چه باشد.

طلسم ازدواج سریع با پسر مورد علاقه | شما اجازه می دهید وجود داشته باشد. به جای اینکه سعی کنید آن را نادیده بگیرید یا سرکوب کنید – کاری که ما اغلب انجام می دهیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 11 =