طلسم

طلسم ازدواج سریع با معشوق

طلسم ازدواج سریع با معشوق | این اصل کل این مراقبه است: هیچ سوگیری یا ترجیح پنهانی، از هر چیزی که بالا می‌رود، استقبال می‌شود، از جمله عصبی‌ترین قضاوت‌ها و احساسات نامقدس و کینه‌های شدید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همه کامل. “خیلی خوشحالم که شما را می بینم، به مهمانی تجربه مستقیم من خوش آمدید. آیا به یک عرق خوراکی اهمیت می دهید؟» مثل اون. اگر فردی نفس گیر هستید.

طلسم ازدواج سریع با معشوق

طلسم ازدواج سریع با معشوق | از همان جا شروع کنید تا به آرامش برسید و احساس نرم آن را در نظر بگیرید. یا یکی دیگر از حس های بدن را انتخاب کنید: قلب، شکم، بادام، دست ها. توجه داشته باشید، اگر دوست دارید.

استاد | احساس کنید—یا اگر با نفس کار می‌کنید، به داخل و خارج کنید. لذت بردن از احساس کامل، متعهد به این جهت در تجربه ما. ذهن سرگردان است، آن را برگردانید. و … قسمت سرگرم کننده اینجاست.

طلسم ازدواج سریع با معشوق | به روش معمول شروع کنید: چند نفس عمیق، استراحت در بازدم. در همان ابتدا تصمیم بگیرید که در مورد هیچ چیز نگران نباشید.

یک نکته دیگر وجود دارد: به مهمانی خوش آمدید. این را واقعاً در ذهن خود بگویید. هر زمان که به فکری افتادید، یا حواس‌تان به چیزی پرت شد و متوجه آن شدید، بگویید به مهمانی خوش آمدید.

طلسم ازدواج سریع با معشوق | آن را به شعار خود تبدیل کنید. از فکر اصراری استقبال کنید، از حس آزار دهنده استقبال کنید، از صدای منحرف کننده استقبال کنید. سپس دوباره به نفس توجه کنید.

READ  طلسم احضار

هیچ دشمنی در این مراقبه وجود ندارد، هیچ مشکلی وجود ندارد، فقط چیزهای جدیدی برای توجه و استقبال وجود دارد. و طبق معمول، جعل کردن آن اشکالی ندارد.

طلسم ازدواج سریع با معشوق | به جعلی خود خوش آمدید. از سوء ظن خود استقبال کنید. از بوی مرغ سوخاری که از محله شناور است استقبال کنید. بررسی کنید که چگونه این نگرش بر لحن مراقبه شما تأثیر می گذارد.

این را برای مدتی امتحان کنید. اگر ذهن شما سرگردان است، از این واقعیت که ذهن شما سرگردان شده استقبال کنید و به نفس بازگردید. اینجا هیچ کششی برای احساس بد وجود ندارد.

طلسم ازدواج سریع با معشوق | پس از مدتی که این کار را انجام دادید، اگر دوست دارید، سعی کنید با گستره وسیع تری از ذهن آگاهی آزمایش کنید.

برای انجام این کار، توجه کانونی خود را روی نفس یا بدن رها کنید، و آگاهی خود را به بیرون بفرستید تا صداهایی که می آیند و می روند، و همچنین احساس فضای وسیع تر در اتاق، حجم هوای بالا و پشت و اطراف شما را شامل شود.

طلسم ازدواج سریع با معشوق | توجه داشته باشید برای تلفن های موبایل اگر دوست دارید. فضای یادداشت بگذارید ذهن شما بزرگ و نرم شود. ذهن نرم بزرگ خود را به مهمانی خوش آمدید.

اگر حفظ این فوکوس باز را چالش برانگیز می‌دانید، می‌توانید در هر زمانی به نفس بازگردید. اما ایده این است که بررسی کنید وقتی موضع استقبال خود را گسترش می دهید چه اتفاقی می افتد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + یازده =