طلسم ازدواج سریع با شخص مورد نظر


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج سریع با شخص مورد نظر | که امیدواریم به این معنی باشد که شما نیز به طور طبیعی با خود گام بردارید و آن را آسان کنید. این نگرش راه جدیدی برای تجربه این احساسات فراهم می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بنابراین احساسات پشت آنها می تواند شروع به ابراز و حتی متابولیسم کند. علم اعصاب این موضوع جالب است: ما اساساً احساسات خود را با شناخت خود ادغام می کنیم.

طلسم ازدواج سریع با شخص مورد نظر

طلسم ازدواج سریع با شخص مورد نظر | آنچه را که احساس می کنیم با آنچه می دانیم ازدواج می کنیم. پذیرش ممکن است بی ادعا به نظر برسد، اما مهم ترین حرکتی است که یک انسان می تواند انجام دهد.

استاد | ده ها مترادف نزدیک دارد که در هر فرهنگ و سنت به روش های مختلف توصیف شده است: بخشش، عشق، صفا، بلوغ، حضور. این یک عمل رادیکال است که با رها کردن آنچه در سر راه است و استقبال از آن چیزی که دقیقاً در حال ظهور است، به دنیا آمده‌اید.

طلسم ازدواج سریع با شخص مورد نظر | با لطافت و دقت فراوان به روی کل احساس پیچیده آن باز می شوید. شما در حین انجام این کار، احساس شفقت به خود را در خود پرورش می دهید.

این عمل می‌تواند یک کیفیت وجودی تقویت‌کننده داشته باشد: گویی وقتی هر بخش از این لحظه را می‌پذیریم، با آن هماهنگ می‌شویم.

طلسم ازدواج سریع با شخص مورد نظر | وقتی در درون یک احساس چالش برانگیز مانند خشم یا ترس یا غم هستیم، پذیرش آسان نیست.

READ  نوشتن دعای محبت با زعفران

اما گزینه جایگزین یا چنگ زدن به آن است که می‌تواند احساس را در زمان ترک دردناک‌تر کند، یا کنار زدن، که ممکن است در کوتاه‌مدت مؤثر باشد اما در نهایت احساسات را تشدید کرده و بیرون می‌کشد.

طلسم ازدواج سریع با شخص مورد نظر | تعبیر این است که “آنچه در برابر آن مقاومت می کنید ادامه دارد.” این مانند تلاش برای برنده شدن در یک مسابقه کشتی با یک لکه غول پیکر از تافی آب شده است.

هر چه بیشتر فشار دهید، بیشتر درهم می‌شوید. گاهی اوقات شما حتی متوجه نمی شوید که به طور ماهرانه ای با یک احساس یا احساس مبارزه می کنید.

طلسم ازدواج سریع با شخص مورد نظر | بدن شما ممکن است متشنج باشد، مثل اینکه به نوعی در برابر یک فکر، یک احساس یا یک صدا آماده شده باشید.

این نوعی اصطکاک است که گاهی اوقات با نگاه کردن می توانیم آن را تشخیص دهیم. اگر متوجه شدید که واقعاً نمی‌خواهید احساس خاصی را بپذیرید، پس حرکت کونگ فو این است که دوربین را به عقب برگردانید و بیزاری خود را بپذیرید.

طلسم ازدواج سریع با شخص مورد نظر | همیشه همین حرکت است؛ فقط مقیاس تغییر می کند که ما را به “من” باران می رساند: تحقیق. تحقیق در حال گسترش و عمق بخشیدن به حجم مواردی است که ما می پذیریم.

این است که به هر چیزی که احساس می کنیم علاقه مند شویم و آن را با سرعتی که برای ما مفید است بررسی کنیم. در اینجا یک منحنی یادگیری در مورد چگونگی انجام ماهرانه این کار وجود دارد.

READ  دعانویسی برای ترس کودک

طلسم ازدواج سریع با شخص مورد نظر | ما می خواهیم کنجکاو باشیم و از احساسات خود آگاه باشیم بدون اینکه آنها را تغذیه کنیم. این خیلی مهم است.

برخی از زنجیره‌های واکنش‌های احساسی ما روی یک محرک مویی قرار دارند: احساس گناه منجر به افکار انتقادی می‌شود.

طلسم ازدواج سریع با شخص مورد نظر | که منجر به غم و اندوه و تصاویر منفی از خود و فاجعه‌سازی ناگهانی درباره آینده می‌شود، و قبل از اینکه متوجه شوید در زیرزمین به صورت یک توپ در می‌آیید.

زیر یک برزنت کهنه، تسلی ناپذیر و پوشیده از فضولات سنگ شده موش. می توانیم از صفر به TILT برویم! خیلی سریع وقتی این اتفاق می‌افتد.

طلسم ازدواج سریع با شخص مورد نظر | دیگر حواسمان نیست – تقریباً همیشه توانایی خود را برای پیگیری اتفاقات از دست داده‌ایم. ما در حال کار با حلقه‌های بازخورد احساسی هستیم که می‌خواهند مدارهای خود را تکمیل کنند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هجده =

نوشته های مشابه