طلسم ازدواج سریع از راه دور


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج سریع از راه دور | این اصل کل این مراقبه است: هیچ سوگیری یا ترجیح پنهانی، از هر چیزی که بالا می‌رود، استقبال می‌شود، از جمله عصبی‌ترین قضاوت‌ها و احساسات نامقدس و کینه‌های شدید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همه کامل. “خیلی خوشحالم که شما را می بینم، به مهمانی تجربه مستقیم من خوش آمدید. آیا به یک عرق خوراکی اهمیت می دهید؟» مثل اون. اگر فردی نفس گیر هستید.

طلسم ازدواج سریع از راه دور

طلسم ازدواج سریع از راه دور | از همان جا شروع کنید تا به آرامش برسید و احساس نرم آن را در نظر بگیرید. یا یکی دیگر از حس های بدن را انتخاب کنید: قلب، شکم، بادام، دست ها. توجه داشته باشید.

استاد | اگر دوست دارید، احساس کنید—یا اگر با نفس کار می‌کنید، به داخل و خارج کنید. لذت بردن از احساس کامل، متعهد به این جهت در تجربه ما. ذهن سرگردان است.

طلسم ازدواج سریع از راه دور | به روش معمول شروع کنید: چند نفس عمیق، استراحت در بازدم. در همان ابتدا تصمیم بگیرید که در مورد هیچ چیز نگران نباشید.

آن را برگردانید. و … قسمت سرگرم کننده اینجاست. یک نکته دیگر وجود دارد: به مهمانی خوش آمدید. این را واقعاً در ذهن خود بگویید. هر زمان که به فکری افتادید.

طلسم ازدواج سریع از راه دور | یا حواس‌تان به چیزی پرت شد و متوجه آن شدید، بگویید به مهمانی خوش آمدید. آن را به شعار خود تبدیل کنید. از فکر اصراری استقبال کنید، از حس آزار دهنده استقبال کنید.

از صدای منحرف کننده استقبال کنید. سپس دوباره به نفس توجه کنید. هیچ دشمنی در این مراقبه وجود ندارد، هیچ مشکلی وجود ندارد.

READ  شماره دعانویس در بوشهر

طلسم ازدواج سریع از راه دور | فقط چیزهای جدیدی برای توجه و استقبال وجود دارد. و طبق معمول، جعل کردن آن اشکالی ندارد. به جعلی خود خوش آمدید. از سوء ظن خود استقبال کنید.

از بوی مرغ سوخاری که از محله شناور است استقبال کنید. بررسی کنید که چگونه این نگرش بر لحن مراقبه شما تأثیر می گذارد. این را برای مدتی امتحان کنید.

طلسم ازدواج سریع از راه دور | اگر ذهن شما سرگردان است، از این واقعیت که ذهن شما سرگردان شده استقبال کنید و به نفس بازگردید. اینجا هیچ کششی برای احساس بد وجود ندارد.

پس از مدتی که این کار را انجام دادید، اگر دوست دارید، سعی کنید با گستره وسیع تری از ذهن آگاهی آزمایش کنید.

طلسم ازدواج سریع از راه دور | برای انجام این کار، توجه کانونی خود را روی نفس یا بدن رها کنید، و آگاهی خود را به بیرون بفرستید تا صداهایی که می آیند و می روند.

و همچنین احساس فضای وسیع تر در اتاق، حجم هوای بالا و پشت و اطراف شما را شامل شود. . توجه داشته باشید برای تلفن های موبایل اگر دوست دارید.

طلسم ازدواج سریع از راه دور | فضای یادداشت بگذارید ذهن شما بزرگ و نرم شود. ذهن نرم بزرگ خود را به مهمانی خوش آمدید. اگر حفظ این فوکوس باز را چالش برانگیز می‌دانید.

می‌توانید در هر زمانی به نفس بازگردید. اما ایده این است که بررسی کنید وقتی موضع استقبال خود را گسترش می دهید چه اتفاقی می افتد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − شش =

نوشته های مشابه