طلسم ازدواج زود


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج زود | آموزش اصلی – چیزی که زمینه را برای سایرین فراهم می کند – ذهن آگاهی است. دن از ذهن آگاهی به عنوان ظرفیتی برای توجه به چیزهای ما صحبت می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من همچنین یک تعریف قدیمی تر را دوست دارم: “به خاطر سپردن”. ذهن آگاهی به این معناست که هر لحظه می توانیم از خواب بیدار شویم و قهوه را بو کنیم.

طلسم ازدواج زود

طلسم ازدواج زود | ما می‌توانیم از حالت خلسه خارج شویم، و از آن مکان آگاهی وسیع‌تر می‌توانیم انتخاب کنیم که چگونه می‌خواهیم توجه کنیم و به چه چیزی می‌خواهیم توجه کنیم.

استاد | از این نظر، ذهن آگاهی خنثی نیست. ما ترجیحی را برای تقویت الگوها و کیفیت های سالم به ارمغان می آوریم. اخلاق خود ما درست در آن ساخته شده است.

طلسم ازدواج زود | توصیف مورد علاقه من از بودا “مربی بی نظیر حیوان در انسان” است. تمرین‌های مدیتیشن ذهن را آموزش می‌دهند و قلب را تربیت می‌کنند (ببخشید، دن).

آموزش های دیگر از اینجا شروع می شود. معلم من شینزن یانگ بر سه مورد تأکید دارد: تمرکز، وضوح و آرامش. به اینها اضافه می کنم.

طلسم ازدواج زود | لذت و دوستی. زیرا ما در تلاشیم به دن کمک کنیم تا بلوک خیالی یخ را در قفس سینه‌اش ذوب کند. سطح پایه همه این کیفیت ها می تواند در طول زمان افزایش یابد.

همانطور که انجام می دهند، آنها از مراقبه های ما بیرون می روند و وارد زندگی ما می شوند. من قبلاً ذهن آگاهی را توضیح داده ام.

READ  دعانویس برای افسردگی

طلسم ازدواج زود | در اینجا خلاصه‌ای سریع از اینکه چرا هر یک از پنج ویژگی دیگر مهم هستند، و زمانی که در تجربه ما حضور دارند، چه احساسی یا «طعم» دارند، آمده است.

تمرکز. اگر تا به حال احساس کرده اید متمرکز و در منطقه هستید، پس می دانید تمرکز موقت چگونه است. تمرکز توانایی انتخاب و سپس نگه داشتن جهت، جذب شدن در برخی فعالیت ها و دیدن آن است.

طلسم ازدواج زود | نه تنها زمانی که متمرکز هستیم موثرتر هستیم، بلکه علم خوبی وجود دارد که نشان می دهد ذهن متمرکز ذهن شادی است. تمرکز احساس می کند که در حال ادغام با عمل هستید.

می تواند بسیار لذت بخش باشد، با احساس سکون درونی و سکوت. همچنین ممکن است یک حس خفیف یا قوی از بافر شدن از دنیای بیرون وجود داشته باشد.

طلسم ازدواج زود | وضوح. این توانایی تشخیص و متمایز کردن جزئیات تجربه واقعی ما است. این کسالتی را که گاهی ممکن است با تمرکز اتفاق بیفتد متعادل می کند.

و همچنین فواید دیگری نیز دارد، از تقویت زنده بودن زندگی گرفته تا اطلاعات بهتر درباره افکار، احساسات و الگوهای خاص تعصب و فعال سازی ما.

طلسم ازدواج زود | شفافیت تمیز و محکم است، با یک ضربه الکتریکی ظریف لحظه ای آها. این رضایت از دیدن یک چیز قدیمی به روشی جدید یا یافتن فوکوس مناسب با دوربین است تا تصویر ناگهان روشن و واضح شود.

تشخیص آنچه در تجربه ما صادق است است، و به همین دلیل وضوح طعمی شبیه به عقل دارد. • اعتدال. ظرفیت آموخته شده برای صاف بودن با تجربه خود، برای فشار نیاوردن و کشاندن مناظر، صداها، احساسات، افکار و احساسات.

READ  طلسم رزق و روزی فراوان

طلسم ازدواج زود | آرامش مانند رها کردن است، مانند گشاده رویی، انگار دنیا در حال فروپاشی است. این مهارت عجیب و متناقض است که از سر راه خود خارج شوید.

اگر تا به حال این تجربه را داشته‌اید که در مقابل برخی از احساس‌ها یا احساس‌های ناخوشایند آماده شوید، و سپس به طور ناگهانی ناراحتی خود را بپذیرید یا آرام شوید، پس موقتاً متواضع شده‌اید.

طلسم ازدواج زود | معمولاً وقتی این اتفاق می‌افتد، ناراحتی ما کاهش می‌یابد، و مقداری یا تمام انرژی محدود شده در مقاومت ما آزاد می‌شود.

تا در هر جهتی که انتخاب می‌کنیم (خدمت، خلاقیت، شادی قرون وسطایی) دوباره به کار گرفته شود. آرامش یک مهارت زندگی بی نظیر است که این پتانسیل را دارد که همه ما را به نینجاهای بدون اصطکاک تبدیل کند.

طلسم ازدواج زود | اگر سه مهارت اول ما به پرورش ذهنی پایدار و متعادل کمک می کند، آنگاه دو مهارت بعدی ما عمداً به سمت مثبت منحرف می شوند.

دوستی و لذت بخشی از نگرش ما به مدیتیشن است. • دوستی. بخش دلسوز ما که تصمیم می گیرد با همه بازدیدکنندگان – همه افکار، احساسات، صداها و احساسات – با دقت و خوش اخلاقی رفتار کند.

طلسم ازدواج زود | دوستی در درجه اول یک نیت است. این نیاز به احساسات بزرگی ندارد و در واقع احساس آن برای همه کمی متفاوت خواهد بود.

برای خودم، از درون شبیه یک سرگرمی محبت آمیز است، مانند لبخند زدن. دوستی به عنوان یک بیمه نامه در برابر تضادهای ظریف درونی عمل می کند.

طلسم ازدواج زود | لذت بردن. قصد دیگر، این بار گشودن به بعد لذت‌گرایانه تجربه است. اگر دوستی لبخند زدن است، پس لذت لذت بردن عمدی از احساس لبخند زدن است.

READ  دعانویس استاد مهدی

اگرچه اختیاری است، اما مراقبه را لذت بخش تر می کند. مهارت کلیدی در اینجا ایجاد تعادل بین لذت و آرامش، یافتن لذت در تجربه بدون چنگ زدن یا وابستگی ظریف است.

طلسم ازدواج زود | در این مدیتیشن، ما اجازه می‌دهیم ذهن‌آگاهی ضمنی باشد و این پنج مهارت دیگر را آشکار کنیم. من سعی خواهم کرد به هر یک از “سلیقه” آنها در محل اشاره کنم.

من نمی توانم به اندازه کافی بگویم که این چقدر مهم است. بزرگترین شتاب دهنده در تمرین مراقبه، توجه به “طعم پاداش” هر یک از ویژگی های توجهی است که آموزش می دهید.

طلسم ازدواج زود | بنابراین توجه به احساس مبهم لذت بخش بودن به شما امکان می دهد حتی تمرکز بیشتری داشته باشید که به نوبه خود این لذت را افزایش می دهد و غیره.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + یازده =

نوشته های مشابه