طلسم ازدواج زرقاط ابلیس


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج زرقاط ابلیس | یک مرحله مقدماتی مهم برای شناسایی احساس راحتی یا آرامش یا به سادگی دیدن اینکه آیا می توانید با یک سکون اساسی هماهنگ شوید وجود دارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مانند یک پایگاه خانگی که می توانید به آن بازگردید. ممکن است نفس، یا احساس آرامش در بدن، یا صدا، یا تصویر باشد – حتی یک تصویر خارجی که می توانید به آن نگاه کنید.

طلسم ازدواج زرقاط ابلیس

طلسم ازدواج زرقاط ابلیس | چند دقیقه وقت بگذارید تا این مکان را پیدا کنید و در آن مراقبه کنید، به ویژگی های آن توجه کنید، با آن آشنا شوید. این مکانی است که در طول مدیتیشن به آن باز خواهیم گشت.

استاد | هر زمان که نیاز به استراحت داشتید می توانید از آن بازدید کنید. توجه داشته باشید، اگر دوست دارید: آن را خانه یا استراحت کنید. اولین مرحله RAIN – “R” – تشخیص داده می شود.

طلسم ازدواج زرقاط ابلیس | با چند نفس شروع کنید. هنگامی که ما با احساسات کار می کنیم – که می توانند بسیار قوی شوند.

آیا می توانید هر احساسی را که در حال حاضر در تجربه شما اتفاق می افتد تشخیص دهید؟ غم، شادی، خشم، ناامیدی، کنجکاوی، بی حوصلگی، بی حوصلگی، اضطراب – هر احساسی. اگر چنین است، به آن توجه کنید: غم و اندوه، بی حوصلگی، هر چیزی. یک احساس ممکن است واضح نباشد.

گاهی اوقات وقتی نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که در واقع، در تمام روز نوعی احساس پس‌زمینه را با خود حمل کرده‌ایم.

طلسم ازدواج زرقاط ابلیس | شاید یک احساس درد توخالی در گلو، یک هیجان لرزان در قفسه سینه، یا یک نوار تنش در گردن و شانه ها باشد.

READ  ایا دعا نوشتن اثر دارد

تغییرات زیادی در این موارد وجود دارد که اغلب از طریق برخی از حس های قابل ردیابی بدن در صورت، گلو، گردن، سینه یا شکم بیان می شود.

طلسم ازدواج زرقاط ابلیس | اگر فکر می کنید احساسی در حال رخ دادن است اما دقیقاً نمی دانید آن چیست (یا حتی کجاست)، فقط آن را به عنوان احساس یادداشت کنید.

اگر اتفاقاً در حال حاضر از نظر عاطفی خنثی هستید، می توانید سعی کنید عمداً یک احساس را برانگیزید. می‌توانید یک ویدیوی احمقانه یوتیوب از مردی که در کیسه فریزر گوز می‌زند را به خاطر بیاورید و متوجه هرگونه احساس خنده‌داری یا ناامیدی خسته‌کننده در انسانیت شوید.

طلسم ازدواج زرقاط ابلیس | یا می توانید به موقعیت یا فردی فکر کنید که شما را عصبانی می کند یا شما را ناراحت می کند یا شما را سرشار از رفاه می کند.

هر چیزی که اینجا هست، اولین چیز این است که آن را به وضوح ببینید. مرحله بعدی ما “الف” است – قبول کنید. این بدان معناست که احساس عاطفی هر چه باشد، شما اجازه می دهید وجود داشته باشد.

طلسم ازدواج زرقاط ابلیس | به جای اینکه سعی کنید آن را نادیده بگیرید یا سرکوب کنید – کاری که ما اغلب انجام می دهیم – با لطافت و دقت فراوان به روی کل احساس پیچیده آن باز می شوید.

شما در حین انجام این کار، احساس شفقت به خود را در خود پرورش می دهید، که امیدواریم به این معنی باشد که شما نیز به طور طبیعی با خود گام بردارید و آن را آسان کنید.

READ  نوشتن دعای ترس

طلسم ازدواج زرقاط ابلیس | این نگرش راه جدیدی برای تجربه این احساسات فراهم می کند، بنابراین احساسات پشت آنها می تواند شروع به ابراز و حتی متابولیسم کند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

نوشته های مشابه