طلسم

طلسم ازدواج روی مس

طلسم ازدواج روی مس | او فوراً درگیر افکار ترحم آمیز خود می شود: «چه کسی با تیر به من شلیک کرد؟ چرا همیشه من همانی هستم که با تیر برخورد می کنم؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آیا این برنامه‌های شام من را کاملاً خراب می‌کند؟» آن افکار دردناک تیر دوم است. من فکر می کنم بسیاری از ما نسخه ای از این را تجربه می کنیم.

طلسم ازدواج روی مس

طلسم ازدواج روی مس | ما دچار یک زخم مشروع – یک ضربه فیزیکی، یک احساس سخت، یک ناامیدی حرفه‌ای – می‌شویم و سپس این بدبختی را با داستان‌های ثانویه‌مان درمورد اینکه، مثلاً لیاقت این کار را نداریم.

استاد | یا اینکه چقدر سرگردان هستیم، ترکیب می‌کنیم. ما به معنای واقعی کلمه توهین را به آسیب اضافه می کنیم.

طلسم ازدواج روی مس | این من را به یاد یک مثل معروف بودایی در مورد “تیر دوم” می اندازد. مردی در جنگل قدم می زند و تیری به او اصابت می کند.

بدیهی است که یادگیری مهم و حل مسئله می تواند پس از آسیب اتفاق بیفتد، اما در موارد دیگر مقاومت دردناک و نشخوار فکری و خود پارگی مکانیکی وجود دارد.

طلسم ازدواج روی مس | ما نیز می‌توانیم داستان‌های بسیار قدیمی داشته باشیم: چند نوک پیکان سال‌ها قبل از آن جدا شده است، و هنوز در سینه‌مان چرک می‌کند.

و به شکل کینه‌ها و اجتناب‌ها و اعتقادات مادام‌العمر در مورد اینکه همه چیز چگونه است و باید باشد، به تجربه‌ی ما سرایت می‌کند.

طلسم ازدواج روی مس | این الگوها واکنش هستند. ما می‌توانیم بدون هیچ خاطره یا آگاهی از آنچه که زمانی به آن واکنش نشان داده‌اند، در درون آنها زندگی کنیم.

READ  دعانویس طلاق

خوشبختانه، این مدیتیشن شفقت به طرز تازه ای مستقیم است: نیازی نیست بفهمید چه کسی یا چه چیزی به شما صدمه زده است.

طلسم ازدواج روی مس | شما می توانید از همه اینها بگذرید و مستقیماً بپذیرید که در وهله اول احساس خوبی ندارید. زیرا اگر احساس تنهایی یا عصبانیت یا غرق در خود می‌کنید.

پس، دوست من، صدمه وجود دارد. در حال حاضر یک معامله انجام شده است. خبر خوب دیگر این است که این تمرین نیازی به احساس هیچ احساس خاصی ندارد تا بتواند کار کند.

طلسم ازدواج روی مس | اگرچه ممکن است احساسات اتفاق بیفتند و می توانند به طرز شگفت انگیزی خوشحال کننده باشند.

تعریف «شفقت» در بودیسم، هدف از بین بردن رنج است. همانطور که همکارم، معلم و دوست CEC، آوی کرایمر، می‌گوید، “نیت نه یک احساس است و نه یک برنامه.” این بیشتر شبیه یک آرزوی ساده است.

طلسم ازدواج روی مس | در این مورد برای کاهش صدمه کسی – یعنی صدمه به خودتان. یکی از منحنی‌های یادگیری این تمرین، حفظ قصد خود بدون دلبستگی به یک نتیجه خاص، از جمله نتیجه احساس بهتر است. که به نظر خلاف واقع می رسد، اما مهم است.

طلسم ازدواج روی مس | ما در این عمل نگران «چگونگی» نیستیم – نمی‌خواهیم در دور جدیدی از نگرانی و استراتژی گرفتار شویم. تمرین آرامش در اینجا واقعاً آرزوی پایان دادن به صدمه ما – و دیگران – است.

در حالی که نمی‌دانیم واقعاً پایان می‌یابد یا خیر. این به ما امکان می دهد حتی در مواردی که ناامیدکننده یا غیرقابل حل به نظر می رسند، شفقت را تمرین کنیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + نه =