طلسم

طلسم ازدواج دفنی

طلسم ازدواج دفنی | مالک آن بود! اتفاقاً شما مجاز به انجام این کار هستید. اسمش را خودمراقبتی بگذارید، اسمش را نگهداری اولیه بگذارید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اسمش بگذارید فرار از گولاگ مراقبه دان. پانزده دقیقه وقت بگذارید تا هیچ کاری در ایوان انجام ندهید، یا به پیاده روی بروید، یا روی چمن ها دراز بکشید.

طلسم ازدواج دفنی

طلسم ازدواج دفنی | احتمالاً در حال حاضر مواردی از خودتان در اینجا دارید. این مراقبه در مورد این است که در مورد همه چیز کمی واضح تر و هدفمندتر باشید. هر کاری انجام می دهید.

استاد | در دام مقایسه خود با فلان شریک/دوست/خویشاوند شهید نیفتید. همه نسخه ای از مادربزرگ بدجنس ایتالیایی را دارند که دوازده بچه و هجده نوه بزرگ کرد.

طلسم ازدواج دفنی | این فوق‌العاده‌ترین مراقبه‌ای است که می‌توانم به آن فکر کنم. این در مورد لذت بردن از استراحت و مراقبت از خود است.

همه خانه های همسایه را تمیز کرد و ماکارونی خارق العاده ای درست کرد، در حالی که ظاهراً هرگز استراحت نمی کرد. این افراد ما را بد جلوه می دهند و در واقع شیطان هستند.

طلسم ازدواج دفنی | نکته این است که همه ظرفیت های متفاوتی دارند و هرکسی در زمان های مختلف ظرفیت های متفاوتی دارد. هر چه استراحت و سلامت و حمایت بیشتری داشته باشید.

بیشتر باید ببخشید. این بدیهی است که بسته به بسیاری از متغیرهای داخلی و خارجی بالا و پایین می‌رود. یکی از جنبه‌های پیچیده‌تر انسان بودن، متعادل کردن مقداری است که باید به دیگران بدهید و مقداری که می‌توانید به خودتان بدهید.

READ  طلسم زبان بند زیر سنگ

طلسم ازدواج دفنی | اگر گوش کنید بدن شما می تواند به شما در گرفتن این تصمیمات کمک کند. اما به خودتان هم استراحت دهید – مواقعی وجود دارد که نامتعادل است.

این فقط زندگی است اما ما می توانیم باهوش باشیم و تا جایی که بتوانیم آن را جبران کنیم. برای کسانی که تصور می کنند این به نوعی تمرین کمتری است.

طلسم ازدواج دفنی | من معلمان عالی مراقبه را می شناسم که فقط استراحت را آموزش می دهند. آن‌ها به شما یاد می‌دهند وقتی نشسته‌اید، در حالی که دراز می‌کشید آن را پیدا کنید – حتی وقتی راه می‌روید.

ما فکر می کنیم که می دانیم استراحت چیست، اما بسیاری از ما نمی دانیم. استراحت در یک تداوم است. فکر می‌کنید در حال استراحت هستید.

طلسم ازدواج دفنی | اما بعد متوجه می‌شوید که در واقع نفس خود را حبس کرده‌اید، بدن خود را منقبض نگه داشته‌اید و در لبه بالشتک مراقبه‌تان می‌لرزید.

مثل این‌که یک ترشی غول‌پیکر الاغ خود را بالا برده‌اید. و بنابراین آه می کشی و رها می کنی و تمام بدنت می افتد.

طلسم ازدواج دفنی | ما در مدیتیشن یاد می گیریم که انجام این کار بارها و بارها و بارها امکان پذیر است. هر بار که ما را رها می کنیم، به نظر می رسد بدن ما لایه دیگری از تنش و گرفتن را از بین می برد.

آن‌ها مثل ارواح از روی ما پوست می‌کشند، جن‌گیری برای عصر سکولار ما. بازگرداندن تنبلی، یا فرار از گولاگ مراقبه دان 2 دقیقه تا 2 ساعت — بله، از آن لذت ببرید!


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =