طلسم

طلسم ازدواج در یک هفته

طلسم ازدواج در یک هفته | برای مثال، من با انگیزه‌های حرفه‌ای مثبت‌ترم در تماس نزدیک‌تر هستم – مانند اینکه می‌خواهم روی داستان‌های باورنکردنی با همکاران باحال کار کنم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | و همچنین از آنچه قبلاً دارم سپاسگزارم. (اصطلاحاتی وجود دارد که من اغلب به ذهنم خطور می کند: «این روزهای خوب قدیم است.») من عادت داشتم آخرین لحظات را قبل از خوابیدن به فکر کردن، برای چندمین بار در مورد تمام مشکلات فعلی ام صرف کنم.

طلسم ازدواج در یک هفته

طلسم ازدواج در یک هفته | اکنون من یک مراسم تا حدودی خنده دار انجام می دهم که در آن همه چیزهایی را که به خاطر آنها سپاسگزارم از جمله همسرم، پسرم و شغلم را فهرست می کنم.

استاد | این مراسم آنقدر طولانی می شود که گاهی قبل از اینکه به آخر برسم سر تکان می دهم. کم کردن صدای ناطق ذهنی غیرمولدم به من این فضا را داد تا با یک واقعیت غیرقابل انکار فکر کنم.

طلسم ازدواج در یک هفته | “آیا این مفید است؟” مانترا نه تنها به من کمک کرد تا انرژی کمتری را برای پریشانی ایجاد شده درونی هدر دهم، بلکه به من اجازه داد تا پهنای باند را برای انواع مختلف افکار جدید و متفاوت پاک کنم.

من به طور کامل کنترل ندارم. هیچ کدام از ما نیستیم. ما در یک جهان پر هرج و مرج ساکن هستیم. من سعی می کنم به مفهوم “عدم دلبستگی به نتایج” پایبند باشم.

طلسم ازدواج در یک هفته | خیلی خوب است که دنباله خود را در خدمت یک هدف قرار دهید، اما بهتر است هرگز فراموش نکنید که نتیجه نهایی اغلب به دلایل و شرایط بسیار بزرگتر و اغلب غیرشخصی بستگی دارد.

READ  طلسم نویسی

اگر زمانی که برنامه های بزرگ شما در معرض فورس ماژور قرار می گیرند، این را در ذهن داشته باشید، می تواند انعطاف پذیری شما را به شدت افزایش دهد.

طلسم ازدواج در یک هفته | به این ترتیب، مدیتیشن بدون آن قدر به لبه می انجامد. تمرکز حواس به من کمک کرد تا آنچه را واقعاً مهم است با وضوح بیشتری ببینم.

که باعث شده است به خاطر خودش روی پیشرفت تمرکز کمتری داشته باشم. هشدار منصفانه: این امکان وجود دارد که افزایش خودآگاهی شما را به این نتیجه برساند.

طلسم ازدواج در یک هفته | که برخی از اهداف شغلی که به شدت دنبال می‌کردید ممکن است واقعاً رضایت واقعی را ایجاد نکنند، که به نوبه خود ممکن است شما را به دنبال اهداف جدید و متفاوت سوق دهد.

اما برای من، این به معنای از دست دادن قدرت شما نیست، بلکه از دست دادن توهمات شماست. هر چند نگران نباشید؛ اگر اکتسابی بی اعتنا واقعاً شما را خوشحال می کند.

طلسم ازدواج در یک هفته | احتمالاً مراقبه مانعی نخواهد داشت. برای این موضوع، فکر نمی‌کنم که مانع خلاقیت شما شود.

افرادی که معیشتشان به خلاق بودن بستگی دارد اغلب به من می گویند که می ترسند افزایش شادی ممکن است هزینه داشته باشد.

طلسم ازدواج در یک هفته | یک باور عمومی وجود دارد که از داستان های استادان بدبختی مانند بتهوون و ون گوگ تغذیه می شود که باید برای هنر خود رنج بکشید.

من از این پارادوکس شگفت زده شده ام که مردم با دو ترس غیرقابل جبران به مدیتیشن می آیند. از یک طرف، ترس از باز کردن جعبه پاندورا از احساسات ضعیف وجود دارد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + چهار =