طلسم ازدواج در قبرستان


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج در قبرستان | او به ما گفت که هر بار که پنج دقیقه برای مدیتیشن وقت می‌گرفت، احساس وحشتناکی می‌کرد، زیرا فوراً شروع به فکر کردن به تمام راه‌های دیگری که ممکن بود از آن زمان استفاده می‌کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | می‌کرد. «شاید می‌توانستم کارهای بیشتری با کودکم انجام دهم. می‌توانستم به شوهرم پنج دقیقه با عنوان “روزت چطور بود؟” بیایید در مورد چیزهای شما صحبت کنیم.» بنابراین گناه بزرگترین مانع من بوده است. به محض اینکه شروع به آرامش می‌کنم.

طلسم ازدواج در قبرستان

طلسم ازدواج در قبرستان | فکر می‌کنم: «اوه خدای من، نباید آرام می‌شدم. این خیلی بد است. چرا من اینقدر خودخواه هستم؟» مدیتیشن می تواند خودآزاری باشد.

استاد | مانند هر چیز دیگری، مطمئناً می توانید از این نوع مراقبت از خود به ضرر سایر موارد مهم زندگی خود استفاده کنید.

طلسم ازدواج در قبرستان | این روانشناسی توسط آسیب شناس گفتار-زبانی که در سفرمان با او آشنا شدیم به نام لزلی واندبرگ بیان شد.

با این حال، این نیز درست است که اگر می خواهید از دیگران مراقبت کنید، اگر به اندازه کافی از خود مراقبت نکنید، نمی توانید این کار را به طور مؤثر انجام دهید.

طلسم ازدواج در قبرستان | این کلیشه قدیمی دستورالعمل ایمنی خطوط هوایی است: قبل از کمک به دیگران ماسک خود را بپوشید.

در واقع، غفلت از انجام کمی تعمیر و نگهداری هوشمند ممکن است شما را چنان غافلگیر و عصبانی کند که در نهایت بر افرادی که ظاهراً سعی در کمک به آنها دارید تأثیر منفی بگذارد.

طلسم ازدواج در قبرستان | محققان دریافته اند که تمرین تمرکز حواس می تواند فرسودگی شغلی را در بین متخصصان سلامت کاهش دهد.

READ  دعانویس در عنبران اردبیل

به‌علاوه، علی‌رغم اپتیک فوق‌العاده سولیپس‌گرایانه مدیتیشن، من و جف بر این عقیده‌ایم که این تمرین می‌تواند هم شما را نسبت به چالش‌های دیگران حساس کند و هم به شما کمک کند با نرمی و دقت بیشتری پاسخ دهید.

طلسم ازدواج در قبرستان | این همان چیزی است که متیو جارمن، استاد VMI در کلاس جنگ مدرن خود استدلال می کند، و این همان چیزی است که استادان مدیتیشن برای هزاران سال استدلال می کنند.

تمام هدف تمرین این است که شما را برای خدمت آماده کند. جف شخصاً با این موضوع دست و پنجه نرم کرده است.

طلسم ازدواج در قبرستان | او می گوید: «مراقبت از خود انسولین من است. “اگر بخش های کوچکی از زمان را برای خودم اختصاص ندهم.

مدیتیشن، در طبیعت بودن، استراحت کردن – آنگاه کل سیستم من خیلی سریع از بین می رود.” اجرای جامعه مدیتیشن او در تورنتو شامل کمک به دانش آموزان با چالش های عاطفی شدید است.

طلسم ازدواج در قبرستان | این امر همراه با مشکلاتی که با ADD خود او را در سازماندهی و مرزها تقویت می کند، گاهی اوقات باعث فرسودگی شغلی می شود.

این جنبه سایه ای از تعهد جف به خدمت است: او گاهی اوقات خود را بیش از حد فشار می آورد و عصبانی می شود.

طلسم ازدواج در قبرستان | در آن مواقع، غیرمعمول نیست که نیمه بهترش، سارا، او را به سمت بالشتک مراقبه هدایت کند، یا او را از در بیرون بکشد تا «برود درختی را در آغوش بگیرد».نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

نوشته های مشابه