طلسم ازدواج دائمی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج دائمی | می توانید به این نتیجه برسید که ما در چنان سنی بیش از حد تحریک شده زندگی می کنیم که خیلی زود خسته می شویم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شما همچنین می‌توانید حدس بزنید، همانطور که نویسنده اصلی این کار را انجام می‌دهد، بخشی از آنچه در اینجا می‌گذرد این است که انسان‌ها برای جستجوی تهدیدها و فرصت‌ها تکامل یافته‌اند.

طلسم ازدواج دائمی

طلسم ازدواج دائمی | که می‌تواند بیکاری را طاقت‌فرسا کند. هر دوی این نظریه ها دارای ارزش هستند. اما من – بر اساس شواهدی که فراتر از ذهن افراد غیرمعمول من وجود ندارد.

استاد | گمان می‌کنم که می‌تواند فرآیند دیگری در جریان باشد. به نظر من، این مطالعه به یکی از دلایل عمیق و اغلب ناخودآگاه که برخی از افراد از مدیتیشن اجتناب می کنند صحبت می کند.

طلسم ازدواج دائمی | نویسندگان مطالعه کاملاً مطمئن نبودند که از این موضوع چه تصمیمی بگیرند. تئوری های زیادی وجود دارد.

آنها می ترسند با احساس خود تنها بمانند. آنها نگرانند که اگر به داخل نگاه کنند، جعبه پاندورا از احساسات فلج کننده بالقوه را باز خواهند کرد.

طلسم ازدواج دائمی | این ترسی است که جف و من وقتی از تیم مداخله بازدید کردیم، یک شرکت در لاس کروسس، نیومکزیکو، که عمدتاً به کودکان کم‌درآمد مبتلا به ناتوانی‌ها و تأخیرهای رشدی خدمات می‌دهد.

به طرز قدرتمندی شنیدیم. مدیریت تلاش کرده بود، با نتایج متفاوت، ذهن آگاهی را به عنوان شکلی از خودمراقبتی معرفی کند که می تواند به کارکنان کمک کند تا استرس های شغلی را بهتر مدیریت کنند.

READ  نوشتن دعای رزق و روزی فراوان

طلسم ازدواج دائمی | من و جف با تقریباً دوجین کارمند نشستیم. “باز کردن خود در برابر آسیب پذیری سخت است. این ترسناک است،” یکی از کارکنان گفت.

دیگری گفت: “بعضی روزها من واقعاً اهمیتی نمی دهم که در ذهن خودم باشم.” یک فیزیوتراپیست به نام زوئه گوتیرز می گوید: «من همیشه از مردم می پرسند که چگونه کاری را که انجام می دهی انجام می دهی؟

طلسم ازدواج دائمی | شما با بچه هایی کار می کنید که مورد آزار قرار گرفته اند و آنها به دلیل کودک آزاری دچار آسیب مغزی شده اند.

چطور می‌توانی به آن خانه بروی و با آن پدر و مادر برخورد کنی، چون می‌دانی پدر این کار را انجام داده است؟» زویی گفت که او عاشق کارش است، اما وقتی نوبت به رسیدگی به مسائل روان‌شناختی شغل می‌رسد، اولویت اصلی او صرفاً بوده است.

طلسم ازدواج دائمی | برای عبور از همه آن “من فکر می کنم بخش سخت این است که به خانه برگردی و آن طرف را ببندی، و سپس روی خانواده خود و آنچه باید از آن مراقبت کنی، تمرکز کنی و به زندگی برگردی.” ما همچنین از لیدیا مندز، زنی پر شور و دوست داشتنی که با کودکان اوتیستیک کار می کند، شنیدیم.

در ابتدا او به ما گفت که ذهنش برای مدیتیشن بیش از حد مشغول است – یک احساس کلاسیک “من نمی توانم این کار را انجام دهم”. با این حال، پس از بررسی های بیشتر، او اعتراف کرد که علیرغم ظاهر درخشانش، از اضطراب رنج می برد و در مورد نشستن با خودش تردیدهای عمیقی داشت. “من از آنچه که اگر واقعاً همه چیز را رها کنم می‌ترسم، می‌ترسم.” او کمی عصبی خندید، شاید از سنگینی پذیرش خودش متعجب شده بود.

READ  نوشتن دعا برای ازدواج

طلسم ازدواج دائمی | درست است که مدیتیشن می تواند ترس های عمیق ما را افزایش دهد. با این حال، به هر حال، اضطراب ها دیر یا زود ظاهر می شوند.

مدیتیشن راهی را به ما می دهد تا به طور فعال با احساسات خود کار کنیم و به ما این امکان را می دهد که آنها را به وضوح ببینیم نه اینکه آنها را در زمانی که انتخاب می کنند از تردیدهای ذهنی ضعیف خود خارج کنند. در اینجا یک هشدار مهم وجود دارد.

طلسم ازدواج دائمی | اگر در تاریخچه شخصی خود دچار تروما شده اید، اگر از بیماری روانی رنج می برید، یا اگر با شروع تمرین مراقبه دچار مشکلات روانی شدید.

عاقلانه است که قبل از ادامه کار با یک متخصص سلامت روان مشورت کنید. این بدان معنا نیست که مدیتیشن حرکت مناسبی برای شما نیست.

طلسم ازدواج دائمی | اما وقتی نوبت به سلامت روان ما می‌رسد، به ندرت خرید یک‌جا انجام می‌شود. گفتنی است، من و جف هم از حملات خفیف افسردگی و/یا اضطراب رنج برده‌ایم، و ما مدیتیشن را بسیار مفید دانسته‌ایم، اغلب در ارتباط با روان درمانی سنتی.

در تجربه خودم، وقتی مه تاریکی فرو می‌آید، مدیتیشن به من کمک می‌کند تا از چرخ همستر افکار وسواسی خارج شوم، به طوری که در داستان‌هایی که صدایی در سرم به هم می‌ریزد، گیر ندهم.

طلسم ازدواج دائمی | در واقع، به نظر می رسد تحقیقات این موضوع را تأیید می کند و نشان می دهد که مدیتیشن می تواند برای افسردگی و اضطراب مفید باشد.

مجله انجمن پزشکی آمریکا مطالعه‌ای را به رهبری دانشکده پزشکی جان هاپکینز منتشر کرد که نشان داد مدیتیشن مبتنی بر ذهن آگاهی روزانه تقریباً به اندازه داروهای ضد افسردگی در تسکین برخی علائم مؤثر است.

READ  کیا از دعانویس جواب گرفتن

طلسم ازدواج دائمی | هیچ کس پیشنهاد نمی کند که روند رویارویی با احساسات شما از طریق مدیتیشن آسان است. در تبادل ما با لیدیا، جف به صراحت در مورد مواجهه با برخی از مشکلات خود، به ویژه مواردی که توسط ADD ایجاد شده بود، صحبت کرد.

او گفت: «وقتی فهمیدم باید با برخی از این چیزها روبرو شوم، ترسناک بود. چند سال اول مدیتیشن او بیشتر آرام و جالب بود. «سپس، شاید پنج سال بعد، این همه پرخاشگری و شرم و صدمات از ناکجاآباد شروع به جوشیدن کرد.

طلسم ازدواج دائمی | از چند دقیقه تا چند ساعت طول می کشد. حتی وقتی آرام می‌شد، در زندگی روزمره‌ام احساس می‌کردم که زیر سطح آب می‌جوشد.

متوجه شدم که مدت زیادی آنجا بوده است، فقط هرگز آن را به وضوح ندیده بودم. در نهایت خودش به نتیجه رسید.» جف همچنین به این نکته اشاره کرد که گاهی اوقات چیزی که از آن اجتناب می کنید آنقدرها هم که از آن می ترسید بد نیست.

طلسم ازدواج دائمی | «اغلب این تجربه را داشته‌ام: «خدایا، نمی‌خواهم وارد آنجا شوم.» و بعد در را یک شکاف باز می‌کنی، و آن یک موش کوچک است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + پانزده =

نوشته های مشابه