طلسم ازدواج تضمینی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج تضمینی | ما همچنین شما را با استدلال هایی در برابر نئاندرتال هایی که شما را به خاطر مدیتیشن مسخره می کنند، مسلح می کنیم. در نهایت – و این پیچ واقعی است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ما نشان خواهیم داد که هنگامی که تمرین را شروع کردید، ممکن است خیلی اهمیتی ندهید که دیگران چه فکر می کنند.

طلسم ازدواج تضمینی

طلسم ازدواج تضمینی | ذهن آگاهی می تواند به ما کمک کند تا ناامنی ها، فرضیات و خطوط داستانی را که بر نحوه عمل ما غالب است، ببینیم.

استاد | همانطور که این اتفاق می‌افتد، به نقل از جف، «ما یاد می‌گیریم در ارزش‌هایی موضع بگیریم که در واقع با آنچه که هستیم صادق‌تر هستند».

طلسم ازدواج تضمینی | با این حال، در این فصل، ما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از این عمل در برخی مکان‌های شگفت‌انگیز، ننگ در حال محو شدن است.

و اگر عجیب به نظر می رسد، چه کسی بد می کند؟ نه اینکه این همیشه آسان باشد. علیرغم وضعیتم به عنوان مدافع مدیتیشن، مبارزه طولانی و هنوز فعالی با اپتیک این تمرین دارم.

طلسم ازدواج تضمینی | در طول تور تبلیغاتی 10% شادتر، به هیچ یک از خبرگزاری ها اجازه نمی دادم در حال مدیتیشن از من عکس بگیرند، زیرا فکر می کردم ممکن است عجیب به نظر برسم.

من در این مورد نرم شده ام، اما همچنان هر زمان که مجبور به مدیتیشن در ملاء عام هستم، خودآگاه می شوم، همانطور که جف و من اغلب در سفرهای جاده ای انجام می دادیم.

READ  نوشتن دعا برای بازگشت معشوق

طلسم ازدواج تضمینی | وقتی در صندلی عقب تاکسی مدیتیشن می کنم، سایه می پوشم و امیدوارم رانندگان فکر کنند که من خواب هستم.

حتی وقتی در اتاق مراقبه با همکاران روبرو می شوم (که به نشانه پیشرفت مدیتیشن، کاملاً بدون نظر من ایجاد شده است) احساس خجالت می کنم.

طلسم ازدواج تضمینی | این احساس کمی شبیه برخورد به کسی که می شناسید در اتاق انتظار پروکتولوژیست است. همانطور که اتفاق افتاد.

دلیل اینکه جف و من در دفتر نماینده کنگره رایان در این روز، روز سوم اودیسه بین کشوری، حضور داشتیم، این بود که افرادی که در ابتدا قرار بود با آنها مصاحبه کنیم.

طلسم ازدواج تضمینی | از ترس عجیب به نظر رسیدن ما را وثیقه گذاشته بودند. برنامه اولیه ما برای امروز این بود که به پارک ملی برویم.

دویست هزار جریب زمین حفاظت شده که فقط هفتاد و پنج مایل از پایتخت کشور فاصله دارد. برای هفته‌ها، همه چیز بی‌معنا به نظر می‌رسید.

طلسم ازدواج تضمینی | ما هشت کارگر پارک کنجکاو مراقبه داشتیم که یکی از آنها هشتاد ساله بود، برای مصاحبه در مورد موانع مدیتیشن به ما بپیوندند.

سپس، چهار روز قبل از بازدید ما، مسئولان پارک شروع به تکان خوردن کردند. آیا با مدیتیشن وابستگی مذهبی وجود دارد؟ یکی از آنها زنگ زد و پرسید.

طلسم ازدواج تضمینی | ناگهان ما نیاز به مجوز از روسای آنها در واشنگتن خواهیم داشت. سپس دیروز در ساعت 16:00 – درست زمانی که ما برای رویداد نیوتن آماده می شدیم.

یکی از مسئولان پارک زنگ زد و گفت که آنها لغو می کنند، تا حدی به این دلیل که نمی خواستند مردم خود، به خصوص پارکبان های لباس فرم را در حال مدیتیشن نشان دهند.

READ  دعا نوشتن با حروف ابجد

طلسم ازدواج تضمینی | آنها گفتند: “ما نمی توانیم آن را تایید کنیم.” من دیوانه وار به نماینده کنگره ایمیل زدم، وضعیت را توضیح دادم و پرسیدم که آیا می تواند ما را در برنامه خود برای مصاحبه قرار دهد.

او فوراً نوشت و گفت که از داشتن ما خوشحال خواهد شد. جالب اینجاست که حتی زمانی که تیم در اوهایو بزرگ می‌شد، هرگز فکر نمی‌کرد مدیتیشن عجیب باشد.

طلسم ازدواج تضمینی | او مربیان فوتبال در مدرسه کاتولیک خود را می دید که برای دعا و مراقبه به کلیسای کوچک یورش می بردند. «مردان – الگوهای یک پسر. این به من چسبید.» در بیست سالگی، او کتابی از مربی افسانه‌ای بسکتبال، فیل جکسون، خواند که مدیتیشن را به اعضای شیکاگو بولز و لس‌آنجلس لیکرز در طول مسابقات قهرمانی حماسی آنها معرفی کرد.

طلسم ازدواج تضمینی | تیم به ما گفت: «پس این تأثیرگذار بود. من گفتم، این چه کاری است که او با بازیکنانش انجام می دهد؟ مایکل جردن چه کار می‌کند؟» چون وقتی بچه‌ای جوان بزرگ می‌شود.

فکر می‌کنی، «می‌خواهم مثل آنها باشم.» او با کنجکاوی از کشیشی که می‌شناخت خواست به او یاد دهد که چگونه «نماز متمرکز»، نوعی مراقبه را انجام دهد.

طلسم ازدواج تضمینی | که شامل تکرار بی سر و صدا برای خود عباراتی از کتاب مقدس یا یک کلمه روحانی مانند “عشق” یا “عیسی” است.

با این حال، او تا سال 2008، در اواخر 30 سالگی و پنج سال از شروع کارش در کنگره ایالات متحده، زمانی که یک بحران شخصی داشت، در مورد مراقبه جدی نبود.

READ  نوشتن دعا با مداد سیاه

طلسم ازدواج تضمینی | من واقعاً داشتم به نقطه ای می رسیدم که تقریباً سوخته بودم. انتخابات، اوهایو، جمع‌آوری کمک مالی—من دقیقاً مثل این بودم که «باید کاری انجام دهم».

بنابراین او به یک استراحت پنج روزه مراقبه به رهبری جان کابات زین، زیست‌شناس مولکولی سابق MIT که چیزی به نام کاهش استرس مبتنی بر ذهن آگاهی طراحی کرده بود رفت.

طلسم ازدواج تضمینی | پروتکلی برای آموزش مراقبه در زمینه سکولار. تیم گفت: «این چیزی است که برای من جذابیت داشت. “من مجبور نبودم دینم را رها کنم.

و مجبور نبودم به گروهی بپیوندم، یا لباسی بپوشم، یا کار بدی انجام دهم.” تیم می‌گوید که در اواخر دوره عقب‌نشینی، زمانی که گروه درگیر دوره‌های طولانی‌تر مدیتیشن خاموش بودند.

طلسم ازدواج تضمینی | تجربه عمیقی داشت. «آن وقت بود که بالاتنه از سرم جدا شد. من می‌گفتم: «این باور نکردنی است.» شما می‌توانید واقعاً شروع به دیدن افکارتان کنید.

واقعا فهمیدن چه خبره سپس متوجه می شوید که چرا فشار خون دارید. مثلاً «من بارها و بارها به این افکار منفی فکر می‌کنم.» و شما تعجب می‌کنید که چرا استرس دارید!»

طلسم ازدواج تضمینی | البته این یکی از مزایای اصلی مدیتیشن است: چیزهایی که در ضمیر ناخودآگاه شما در حال چرخش بوده اند به فضای باز کشیده می شوند.

بنابراین می توانید آنها را به وضوح ببینید و تحت کنترل آنها نباشید. تیم گفت: “مثل کسی است که خشم جاده ای دارد.”نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

نوشته های مشابه