طلسم ازدواج تبادل نظر


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج تبادل نظر | ناراحتی آزاردهنده و خارش‌های مداوم را تجربه خواهند کرد. کاملا خوبه لذت بردن به سادگی گزینه ای است که ممکن است در دسترس باشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | وظیفه اصلی ما تمرکز بر نفس یا بدن و پذیرش هرگونه احساس دیگری است که ممکن است در پس زمینه وجود داشته باشد.

طلسم ازدواج تبادل نظر

طلسم ازدواج تبادل نظر | تمرینی برای رویارویی با کل تجربه است، از جمله هر بخش خسته کننده یا ناراحت کننده.

استاد | اما پس از آن، فقط برای سرگرمی، می بینیم که آیا واقعاً چیزی کمی لذت بخش در مورد نفس و بدن وجود ندارد.

طلسم ازدواج تبادل نظر | لحظه ای که می گویید “این در مورد لذت است!” تقریباً می‌توانید تضمین کنید که نیمی از خوانندگان در مکان‌هایی که هرگز نمی‌دانستند ممکن است خارش داشته باشند.

حتی با آن خارش ها، دردها و تنش ها در پس زمینه. لذت بیشتر از هر چیز دیگری یک نگرش است، اما نگرش ما می تواند شیوه تجربه ما را به طور اساسی تغییر دهد.

طلسم ازدواج تبادل نظر | بنابراین آزمایش را انجام دهید – از قبل تصمیم بگیرید که برای لذت بردن آماده باشید. آن را تعقیب نکنید؛ بگذارید به سراغ شما بیاید روشن نگه داشتن آن مهم است.

ما نمی‌خواهیم با لذت‌جویی و استفاده از احساسات خوب، آرامش خود را به خطر بیاندازیم. ما در حال یادگیری هنر ظریف تجربه احساسات لذت بخش بدون درک، و احساسات دردناک بدون فشار دادن هستیم.

طلسم ازدواج تبادل نظر | این یکی از مهارت های اولیه ذهن آگاهی است، چیزی که ما بارها و بارها به آن باز خواهیم گشت. اگر کار نکرد چه؟

READ  دعانویس برای بچه دار شدن

اگر کار نکرد، نگران آن نباشید – همانطور که گفتم، همچنان می‌توانید از مزایای زیادی بهره مند شوید. لذت بردن از بدن 5 دقیقه یا بیشتر چشمان خود را ببندید (یا نیمه باز نگه دارید) و چند نفس عمیق بکشید.

طلسم ازدواج تبادل نظر | هر بازدم فرصتی برای صاف کردن خطوط صورت، شل کردن گلو و شانه ها است. سعی کنید به هر گونه ته نشینی که در بازدم رخ می دهد توجه کنید.

نحوه شل شدن دیافراگم یا نحوه فرورفتن بدن در خستگی زیرا، صادقانه بگویم، شما خیلی سخت کار می کنید و باید بیشتر مدیتیشن کنید.

طلسم ازدواج تبادل نظر | روی احساس تنفس در بینی یا قفسه سینه یا شکم تمرکز کنید. اگر دوست دارید می توانید از یک یادداشت در اینجا استفاده کنید.

داخل، خارج یا بالا آمدن، سقوط. به طور طبیعی نفس بکشید، مانند یک میلیارد بار دیگر در زندگی خود. به جز اینکه این بار به جای تمرین در مدرسه استقامت مراسم تشییع جنازه دن هریس، این کار را با این نگرش انجام می دهید.

طلسم ازدواج تبادل نظر | که تصمیم بگیرید این تجربه را لذت بخش بیابید. فقط نفس کشیدن می تواند احساس خوبی داشته باشد – باز هم هیچ چیز چشمگیری نیست، فقط یک تار مو بالاتر از بی طرفی.

راه های مختلفی برای اتصال به این کیفیت لذت وجود دارد. ممکن است حس تنفس از قبل برای شما لذت بخش باشد، در این صورت فقط با آن بدوید و دقیقاً روی آن کیفیت نرم و ظریف تمرکز کنید.

طلسم ازدواج تبادل نظر | یا گاهی اوقات کمی اصلاح ذهنی کمک می کند – برای مثال، ممکن است با این ایده ارتباط برقرار کنید که اکسیژن شما را با نشاط پر می کند. یا اینکه تنفس نوعی ماساژ درونی شماست.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

نوشته های مشابه