طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه | یکی از پیچیده‌ترین بخش‌های شکل‌گیری عادت، تثبیت رفتار جدید در زندگی‌تان است. هنگامی که این کار انجام شد، می توانید مدت زمان نشستن خود را تغییر دهید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | علاوه بر این، پس از یک دقیقه مراقبه، مردم اغلب با خود فکر می کنند: من از قبل اینجا هستم. ممکن است کمی ادامه دهد همانطور که کوری ماسکارا، معلم مراقبه استدلال می کند، این یک لحظه کلیدی است.

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه | زیرا شما در حال حرکت از انگیزه «بیرونی» (یعنی مراقبه چون احساس می کنید مجبور هستید) به انگیزه «ذاتی» بسیار قوی تر (یعنی، مدیتیشن چون می‌خواهی).

استاد | دومی که مدیتیشن بیشتری را انتخاب می‌کنید، آن را از روی علاقه واقعی انجام می‌دهید، که احتمال تأثیر ماندگار آن را بسیار بیشتر می‌کند.

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه | همانطور که بحث شد، اگر فقط زمان یا انگیزه یک نشستن شصت و دومی را دارید، باید آن را به عنوان یک برد در نظر بگیرید.

بنابراین اگر در تلاش برای یافتن زمانی برای مدیتیشن هستید، به دنبال فرصت هایی برای این نوع سریع باشید.

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه | بعد از مسواک زدن، بعد از قهوه صبح، بعد از اینکه ماشینتان را در محل کار پارک کردید، بعد از اینکه در قطار نشستید، بعد از اینکه سرتان را روی بالش گذاشتید… عکس را دریافت می کنید.

همانطور که جف استدلال می کند، یک دقیقه مهم است زیرا تنها یک ثانیه طول می کشد تا از یک احساس یا الگوی فکری دشوار جدا شوید.

READ  نوشتن دعا برای برگشتن معشوق

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه | در اینجا او با یک مراقبه یک دقیقه ای است که می توانید در هر مکان و هر زمان از آن استفاده کنید. این مدیتیشن یک فرد مشغول است.

ده نفس خودشه. یک تنظیم مجدد یک دقیقه‌ای با هدف حذف بخشی از باد از بادبان‌های هر خط داستانی که در آن دویده‌اید.

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه | ایده ساده است: هر کجا که هستید، در هر موقعیت یا وضعیت ذهنی، ده بشمار طولانی و آهسته نفس می کشد پس کاری که مادرم به من گفت در زمانی که بچه‌ای عصبانی بودم انجام دهم.

در واقع یک مدیتیشن است؟ تنها تفاوت این است که ما کمی کنجکاوی بزرگسالان را در مورد این فرآیند، به ویژه فرآیند تغییر توجه از مشغله های ذهنی به نفس خود، اضافه می کنیم.

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه | قرار است ببینیم آیا می‌توانیم عمداً اجازه دهیم داستان‌هایمان محو شوند – مثلاً داستانی که برخی از ما درباره نداشتن وقت برای مدیتیشن می‌گوییم.

یا دیوانگی کلی‌تر «من خیلی مشغول هستم» که درون آن یک چیز عالی است. بسیاری از ما زندگی می کنیم ما سعی خواهیم کرد اجازه دهیم افکار محو شوند حتی زمانی که احساس نفس غنی تر و واقعی تر می شود.

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه | ده نفس خوب 1 دقیقه یا بیشتر با توقف شروع کنید، در هر کجا که هستید: دراز کشیدن در اتاق خواب، پارک کردن در ماشین، ایستادن در آسانسور. آن را با چشمان باز امتحان کنید.

اما نگاه خود را نرم نگه دارید (این یک مراقبه مخفی کاری عالی است). در این مدیتیشن، ما عمداً چند نفس اول را کنترل می‌کنیم، عمیق‌تر از حد معمول نفس می‌کشیم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =

نوشته های مشابه