طلسم ازدواج با معشوق


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج با معشوق | در نهایت نمی‌دانید که واقعاً چه کسی هستید یا چه کسی آن کارهای توصیه شده را انجام می‌دهد. بنابراین، قبل از اینکه به هر یک از آن تأثیرات، به اصطلاح، دست پیدا کنیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | باید خودمان را بررسی کنیم. یا، اگر قبلاً به این طریق شرطی شده‌ایم، باید آن توشه را رها کنیم. راه انجام آن، یا حداقل شروع به انجام آن، صرفاً دیدن اولین فکرمان است.

طلسم ازدواج با معشوق

طلسم ازدواج با معشوق | و به همین دلیل است که این بهترین فکر است، زیرا قبل از هر بحثی درباره خوب و بد مطرح می شود. کلمه بهترین در اینجا خنثی است؛ این در مورد بینش و انرژی اساسی است.

استاد | این بهترین فلاشی است که می توانید از این که هستید، بدون هیچ نقطه مرجعی داشته باشید. این به شما نمی گوید که آیا شما انسان خوبی هستید یا بد.

طلسم ازدواج با معشوق | سعی کن برازنده تر باشی.» یا «سعی کن باهوش باشی». اگر از این توصیه پیروی کنید.

در یک سطح بسیار معمولی، اگر کسی از شما بپرسد که شما کی هستید، ممکن است نام خود را به او بدهید و به او بگویید کجا متولد شده اید.

طلسم ازدواج با معشوق | هنگامی که فرمی را برای درخواست پاسپورت یا ویزا برای بازدید از کشور دیگر پر می کنید، چنین اطلاعاتی را ارائه می دهید.

با این حال، این نوع اطلاعات در اینجا بی ربط است. ما در حال برنامه ریزی برای اقامت در کشور خود، در محل خود، و تمرین مراقبه در جایی که هستیم.

READ  نوشتن دعا روی موم

طلسم ازدواج با معشوق | وقتی به درون خود نگاه می کنیم و آنچه را که احساس می کنیم بررسی می کنیم، ممکن است دریابیم که چیزی در خودمان وجود دارد که اولین فکر 65 احساس می کند “من خودم هستم”.

به نظر می رسد که چاره دیگری وجود ندارد: «من احساس می کنم همانی هستم که هستم، حتی فراتر از نامم. من چیزم را در درونم احساس می کنم. من احساسم می کنم!»

طلسم ازدواج با معشوق | این اساساً یک بیانیه احساسی است. اگر احساس تنهایی می‌کنید، تنها بودن خود را بیان می‌کنید: «من همان چیزی هستم که هستم، به تنهایی» اگر عصبانی هستید.

خود را به شکل دیگری به عنوان «من» نشان می‌دهید. “من عصبانی هستم و حق دارم دعوا کنم، چیزهایم را نشان دهم و خط داستانم را با موضوع خشم خود به اشتراک بگذارم.” اگر احساس شهوت یا اشتیاق می کنید، می خواهید معشوقتان شما را تصدیق کند. “من احساس می کنم خیلی پرشور هستم.

طلسم ازدواج با معشوق | شما باید تسلیم من شوید. ما باید با هم کارها را حل کنیم.» در تمام این موارد، نکته اصلی این است که «من همانی هستم که هستم.

من این پیام قوی از خودم دارم که به شما می گویم.» شما اولین درخشش قوی از شخصیت خود را دارید.

طلسم ازدواج با معشوق | قبل از اینکه کاری انجام دهید، خودتان را تصدیق می کنید. سپس ممکن است سعی کنید نسبت به شخص دیگری سخاوتمند باشید.

ممکن است بگویید: «شاید دوست داری در مورد من چیزی بگویی؟ لطفاً بیایید و آن را بگویید! “شما خشنودتر می شوید، اما این تا حد زیادی یک فکر بعدی است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هفت =

نوشته های مشابه