طلسم

طلسم ازدواج با قفل

طلسم ازدواج با قفل | این خماری کلیشه‌ای مربوط به سال‌های کودکی من همچنان به حیات خود ادامه می‌دهد و زیر سطح آب می جوشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این یک بار باعث شد که من سرزنش کنم یا ساعت ها را با خورش و غر زدن از دست بدهم. من هنوز این کار را انجام می‌دهم، اما کمتر، و به شکلی کم‌تر.

طلسم ازدواج با قفل

طلسم ازدواج با قفل | مدیتیشن به من کمک کرد تا این الگو را متوجه شوم – یا به طور دقیق‌تر، به من کمک کرد هم با محرک‌های معمولی که من را تحریک می‌کنند و هم با علائم هشدار اولیه که شروع به ربوده شدنم می‌کنند آشنا شوم: قوز محاصره شده در شانه‌هایم.

استاد | یک اضطرار ارتعاشی در هسته‌ام، و یک جنگ‌جویی در دستانم. به احتمال زیاد اکنون متوجه این چیزها می شوم، و زمانی که متوجه آن شدم، کمتر با الگو همراه می شوم.

طلسم ازدواج با قفل | و من پسری تدافعی هستم که ظاهراً هنوز احساس می‌کند که باید خود را به والدین هفتاد و چند ساله‌اش ثابت کند.

خندیدن همه چیز آسان تر است. من فرض می کنم شما قصد دارید این را به انسانی غیر از خودتان متصل کنید؟ هه ها-فقط از انتقادها می خندم!

طلسم ازدواج با قفل | به نظر می رسد الگوهای ما همیشه فعال می شوند، از جمله زمانی که با چشمان بسته می نشینیم. خوشبختانه، هر چه بیشتر تمرین کنیم تا متوجه آنها شویم.

احتمال کمتری دارد که به طور خودکار در آن مکیده شویم. و این چیزی است که این مدیتیشن در مورد آن است. این مدرسه الگوبرداری است.

طلسم ازدواج با قفل | وقتی چیزی دیده می شود، واقعاً نمی توان آن را دیده نشد. هنوز هم می توان آن را نادیده گرفت و نادیده گرفت و موقتاً فراموش کرد.

READ  دعا نویسی یهود

جهنم – می‌توان پانصد بار دیگر آن را تحریک و دوباره به راه انداخت، به طوری که ما از یادگیری هر چیزی در این زندگی گیج‌کننده ناامید می‌شویم!

طلسم ازدواج با قفل | اما حداقل دیگر هرگز برای ما کاملاً ناشناخته نخواهد بود، و – اگر به تمرین ادامه دهیم – احتمال بسیار خوبی وجود دارد که در نهایت آنقدر برای ما شناخته شود که دیگر اصلاً “مشکل” نباشد.

بنابراین برای این مدیتیشن، ما با تمرکز آزاد روی نفس شروع می‌کنیم، اما به محض اینکه حواس‌مان به چیزی پرت شد، در مورد ماهیت آن کنترل خاص کنجکاو می‌شویم.

طلسم ازدواج با قفل | چه درام پنهانی اینجا اتفاق می افتد؟ برای این کار، یادداشت‌کردن کمک می‌کند – استفاده از توصیف‌کننده‌های کم صدا مانند فاصله، خورش، تنش. ایده این است که کلمات را ساده و دقیق نگه دارید و سعی کنید در کل موضوع بیش از حد فکر نکنید.

برخی از مردم در مورد این مفهوم دچار مشکل می شوند. به هر حال، توجه کردن، تفکر است، درست است؟ در واقع، به فکر کردن است.

طلسم ازدواج با قفل | که باعث می شود مردم بپرسند: “آیا این برعکس کاری نیست که ما می خواهیم در مدیتیشن انجام دهیم؟” توجه، استفاده ماهرانه از تفکر در خدمت بصیرت است.

این نشان می دهد که شما حواستان به اتفاقاتی است که در حال رخ دادن است. ایده این است که فقط نام حواس پرتی را – با لحنی آرام – بگذارید و سپس به نفس بازگردید.

طلسم ازدواج با قفل | انجام این کار در واقع می تواند برای افراد متفکر بسیار مفید باشد، زیرا یک دسته از پهنای باند تفکر شما را انتخاب می کند. اغلب مقداری منحنی یادگیری وجود دارد.

READ  ابطال طلسم دفن شده

معمولاً بعد از مدتی ذهن بازی را متوقف می کند و یادداشت به طور خودکار تبدیل می شود. تا آن زمان، فقط بهترین کاری را که می توانید انجام دهید.

طلسم ازدواج با قفل | یا اصلا توجه نکنید این همیشه یک گزینه است. یادداشت تنها در صورتی ابزار مفیدی است که به شما کمک کند در مسیر خود بمانید.

اما قبل از اینکه ابزار را رها کنید، یک فرصت صادقانه بدهید. البته، مطابق با کل روح تحقیقی این مراقبه، اگر در طوفان فکری قرار گرفتید، بهترین حرکت ماهرانه این است که بیش از حد فکر کنید.

طلسم ازدواج با قفل | بیش از حد فکر کردن نیز یک الگوی بسیار مفید برای توجه است! توجه به آن می تواند شما را از مارپیچ نشخوار کننده رو به پایین خارج کند.

الگوهای بالقوه زیادی برای کشف وجود دارد که تکان دهنده است. به عنوان مثال، ممکن است با نفس باشید و به نظر می رسد هیچ چیز دیگری اتفاق نمی افتد و سپس متوجه می شوید که به نوعی منتظر اتفاقی هستید. این یک الگو است.

طلسم ازدواج با قفل | یادداشت انتظار، توجه داشته باشید انتظار. لایه ها اغلب بسیار ظریف هستند و ما هرگز فکر نمی کنیم به آنها توجه کنیم زیرا در درون آنها هستیم.

اما حوصله و کنجکاوی به طرز شگفت انگیزی مؤثر هستند – آنها می توانند الگویی مانند یک شات رنگ کمانی رنگ را در استخری از آب کدر روشن کنند.

طلسم ازدواج با قفل | وقتی متوجه می‌شویم و نام چیزی را می‌بینیم، فوراً دوربین را به عقب برمی‌گردانیم – عکسی بزرگ‌تر می‌گیریم.

READ  طلسم زبان بند خانواده شوهر

از این جا می توانیم عاقلانه تر پاسخ دهیم. به نظر می رسد که سلامت عقل یک مهارت قابل آموزش است. بررسی الگوها 10 تا 20 دقیقه در موقعیت مدیتیشن خود قرار بگیرید و توجه خود را به نفس خود جلب کنید. چند نفس عمیق بکشید و کمی خود را کالیبره کنید.

طلسم ازدواج با قفل | استراحت در بازدم، صاف کردن هنگام دم، و به طور کلی قصد دارید که در مورد تمام این مدیتیشن بالقوه بسیار سفت‌کننده احساس تنش نکنید.

نفس شما نقطه شروع شما است – پایگاه خانه شما، مکانی که باید به آن بازگردید. ایده این است که اجازه دهید حس نفس کشیدن شما را به داخل بکشد.

طلسم ازدواج با قفل | اما نه آنقدر به سمت داخل بکشید که هیچ حسی از دید وسیع تری را در اطراف نفس از دست بدهید. مثل همیشه، یادداشت کمک می کند.

داخل، خارج. اگر نفس شما را آزار می دهد، توجه داشته باشید که آزارتان می دهد و لنگر دیگری انتخاب کنید: شاید احساس گرما در دستانتان، نقطه ای در شکمتان، تماس با زمین یا حتی صداهای بیرونی. وقتی مسیری را برای توجه خود انتخاب کردید.

طلسم ازدواج با قفل | به آرامی به آن متعهد شوید. بنابراین در اینجا کار را طبق معمول انجام می دهیم، متوجه احساس خنکی خوب تنفس می شویم.

و سپس من کجا رفتم؟ کی اینکاررو انجام داد؟ شما به اطراف نگاه می کنید تا کسی را مقصر بدانید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − سه =