طلسم ازدواج با قفل


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج با قفل | این خماری کلیشه‌ای مربوط به سال‌های کودکی من همچنان به حیات خود ادامه می‌دهد و زیر سطح آب می جوشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این یک بار باعث شد که من سرزنش کنم یا ساعت ها را با خورش و غر زدن از دست بدهم. من هنوز این کار را انجام می‌دهم، اما کمتر، و به شکلی کم‌تر.

طلسم ازدواج با قفل

طلسم ازدواج با قفل | مدیتیشن به من کمک کرد تا این الگو را متوجه شوم – یا به طور دقیق‌تر، به من کمک کرد هم با محرک‌های معمولی که من را تحریک می‌کنند و هم با علائم هشدار اولیه که شروع به ربوده شدنم می‌کنند آشنا شوم: قوز محاصره شده در شانه‌هایم.

استاد | یک اضطرار ارتعاشی در هسته‌ام، و یک جنگ‌جویی در دستانم. به احتمال زیاد اکنون متوجه این چیزها می شوم، و زمانی که متوجه آن شدم، کمتر با الگو همراه می شوم.

طلسم ازدواج با قفل | و من پسری تدافعی هستم که ظاهراً هنوز احساس می‌کند که باید خود را به والدین هفتاد و چند ساله‌اش ثابت کند.

خندیدن همه چیز آسان تر است. من فرض می کنم شما قصد دارید این را به انسانی غیر از خودتان متصل کنید؟ هه ها-فقط از انتقادها می خندم!

طلسم ازدواج با قفل | به نظر می رسد الگوهای ما همیشه فعال می شوند، از جمله زمانی که با چشمان بسته می نشینیم. خوشبختانه، هر چه بیشتر تمرین کنیم تا متوجه آنها شویم.

احتمال کمتری دارد که به طور خودکار در آن مکیده شویم. و این چیزی است که این مدیتیشن در مورد آن است. این مدرسه الگوبرداری است.

طلسم ازدواج با قفل | وقتی چیزی دیده می شود، واقعاً نمی توان آن را دیده نشد. هنوز هم می توان آن را نادیده گرفت و نادیده گرفت و موقتاً فراموش کرد.

READ  طلسم مرگ خود

جهنم – می‌توان پانصد بار دیگر آن را تحریک و دوباره به راه انداخت، به طوری که ما از یادگیری هر چیزی در این زندگی گیج‌کننده ناامید می‌شویم!

طلسم ازدواج با قفل | اما حداقل دیگر هرگز برای ما کاملاً ناشناخته نخواهد بود، و – اگر به تمرین ادامه دهیم – احتمال بسیار خوبی وجود دارد که در نهایت آنقدر برای ما شناخته شود که دیگر اصلاً “مشکل” نباشد.

بنابراین برای این مدیتیشن، ما با تمرکز آزاد روی نفس شروع می‌کنیم، اما به محض اینکه حواس‌مان به چیزی پرت شد، در مورد ماهیت آن کنترل خاص کنجکاو می‌شویم.

طلسم ازدواج با قفل | چه درام پنهانی اینجا اتفاق می افتد؟ برای این کار، یادداشت‌کردن کمک می‌کند – استفاده از توصیف‌کننده‌های کم صدا مانند فاصله، خورش، تنش. ایده این است که کلمات را ساده و دقیق نگه دارید و سعی کنید در کل موضوع بیش از حد فکر نکنید.

برخی از مردم در مورد این مفهوم دچار مشکل می شوند. به هر حال، توجه کردن، تفکر است، درست است؟ در واقع، به فکر کردن است.

طلسم ازدواج با قفل | که باعث می شود مردم بپرسند: “آیا این برعکس کاری نیست که ما می خواهیم در مدیتیشن انجام دهیم؟” توجه، استفاده ماهرانه از تفکر در خدمت بصیرت است.

این نشان می دهد که شما حواستان به اتفاقاتی است که در حال رخ دادن است. ایده این است که فقط نام حواس پرتی را – با لحنی آرام – بگذارید و سپس به نفس بازگردید.

طلسم ازدواج با قفل | انجام این کار در واقع می تواند برای افراد متفکر بسیار مفید باشد، زیرا یک دسته از پهنای باند تفکر شما را انتخاب می کند. اغلب مقداری منحنی یادگیری وجود دارد.

READ  طلسم رزق و روزی مغازه

معمولاً بعد از مدتی ذهن بازی را متوقف می کند و یادداشت به طور خودکار تبدیل می شود. تا آن زمان، فقط بهترین کاری را که می توانید انجام دهید.

طلسم ازدواج با قفل | یا اصلا توجه نکنید این همیشه یک گزینه است. یادداشت تنها در صورتی ابزار مفیدی است که به شما کمک کند در مسیر خود بمانید.

اما قبل از اینکه ابزار را رها کنید، یک فرصت صادقانه بدهید. البته، مطابق با کل روح تحقیقی این مراقبه، اگر در طوفان فکری قرار گرفتید، بهترین حرکت ماهرانه این است که بیش از حد فکر کنید.

طلسم ازدواج با قفل | بیش از حد فکر کردن نیز یک الگوی بسیار مفید برای توجه است! توجه به آن می تواند شما را از مارپیچ نشخوار کننده رو به پایین خارج کند.

الگوهای بالقوه زیادی برای کشف وجود دارد که تکان دهنده است. به عنوان مثال، ممکن است با نفس باشید و به نظر می رسد هیچ چیز دیگری اتفاق نمی افتد و سپس متوجه می شوید که به نوعی منتظر اتفاقی هستید. این یک الگو است.

طلسم ازدواج با قفل | یادداشت انتظار، توجه داشته باشید انتظار. لایه ها اغلب بسیار ظریف هستند و ما هرگز فکر نمی کنیم به آنها توجه کنیم زیرا در درون آنها هستیم.

اما حوصله و کنجکاوی به طرز شگفت انگیزی مؤثر هستند – آنها می توانند الگویی مانند یک شات رنگ کمانی رنگ را در استخری از آب کدر روشن کنند.

طلسم ازدواج با قفل | وقتی متوجه می‌شویم و نام چیزی را می‌بینیم، فوراً دوربین را به عقب برمی‌گردانیم – عکسی بزرگ‌تر می‌گیریم.

READ  دعانویس برای جلب محبت

از این جا می توانیم عاقلانه تر پاسخ دهیم. به نظر می رسد که سلامت عقل یک مهارت قابل آموزش است. بررسی الگوها 10 تا 20 دقیقه در موقعیت مدیتیشن خود قرار بگیرید و توجه خود را به نفس خود جلب کنید. چند نفس عمیق بکشید و کمی خود را کالیبره کنید.

طلسم ازدواج با قفل | استراحت در بازدم، صاف کردن هنگام دم، و به طور کلی قصد دارید که در مورد تمام این مدیتیشن بالقوه بسیار سفت‌کننده احساس تنش نکنید.

نفس شما نقطه شروع شما است – پایگاه خانه شما، مکانی که باید به آن بازگردید. ایده این است که اجازه دهید حس نفس کشیدن شما را به داخل بکشد.

طلسم ازدواج با قفل | اما نه آنقدر به سمت داخل بکشید که هیچ حسی از دید وسیع تری را در اطراف نفس از دست بدهید. مثل همیشه، یادداشت کمک می کند.

داخل، خارج. اگر نفس شما را آزار می دهد، توجه داشته باشید که آزارتان می دهد و لنگر دیگری انتخاب کنید: شاید احساس گرما در دستانتان، نقطه ای در شکمتان، تماس با زمین یا حتی صداهای بیرونی. وقتی مسیری را برای توجه خود انتخاب کردید.

طلسم ازدواج با قفل | به آرامی به آن متعهد شوید. بنابراین در اینجا کار را طبق معمول انجام می دهیم، متوجه احساس خنکی خوب تنفس می شویم.

و سپس من کجا رفتم؟ کی اینکاررو انجام داد؟ شما به اطراف نگاه می کنید تا کسی را مقصر بدانید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + نه =

نوشته های مشابه