طلسم ازدواج با فلفل سیاه


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج با فلفل سیاه | من وقت ندارم نصف وقت نفس بکشم. می‌خواهی بنشینم و مدیتیشن کنم؟» او قبول کرد که نمی تواند از آن استفاده کند. «احساس می‌کنم که اضطراب زیادی دارم، جایی که نگران چیزهای احمقانه‌ای هستم که اهمیتی ندارند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من صادقانه روی تخت دراز می کشم، و می روم، “خدایا، آن پنکه واقعاً خیلی بلند است.” امیدوارم از سقف نپرد.» «البته هر چیزی که باعث می‌شود دانیل دست‌هایش را فشار دهد غیرمنطقی نیست. او گفت: «به عنوان والدین، دائماً نگران هستید.

طلسم ازدواج با فلفل سیاه

طلسم ازدواج با فلفل سیاه | یا وقتی غدد لنفاوی متورم پیدا می کنید، ممکن است شما را درگیر کند. همانطور که دانیل به ما گفت، چیزی که بیشترین اضطراب را ایجاد می کند.

استاد | من آن را دریافت می کنم. من خودم به عنوان یک والدین، نوع بی دلیل بی نام و نشانی را درک می کنم که مثلاً وقتی فرزندتان پنج دقیقه دیر به خانه می آید.

طلسم ازدواج با فلفل سیاه | او با پوشیدن یک شلوار جین آبی و یک سویشرت مشکی که عبارت «LOVE» روی آن نقش بسته بود، به ما گفت که وقتی نوبت به مدیتیشن می‌رسد، او نیز خیلی شلوغ است. “من در حالت مامان هستم، می دانید.

چیزهایی است که شما «هیچ کنترلی روی آن ندارید». جف به او اطمینان داد که رها کردن چیزهایی که نمی‌توانید کنترل کنید یکی از بزرگترین مزایای این تمرین است. «شما آزادتر می شوید. شما بیشتر شبیه یک پیرزن، یک پیرزن دانا می شوید.» در حالی که همه شروع به خندیدن کردیم دانیل گفت: الویس نمی‌خواهد ما پیرزن باشیم. “من ممکن است از درون پیر باشم.” جف گفت: “در داخل، آره.” “مادربزرگ باحال.” “باشه، عالی است.

READ  طلسم ابطال السحر عن البیت والمکان

طلسم ازدواج با فلفل سیاه | من مادربزرگ باحالی خواهم بود.» اما چگونه او را وادار به انجام این کار کنیم؟ رویکرد ما با دانیل – و این چیزی است که ما به هر کسی که با مشکل زمان دست و پنجه نرم می کند توصیه می کنیم – این بود که از او بخواهیم عقب نشینی کند و به برنامه کلی خود نگاهی بیندازد.

تقریباً مطمئناً نقاطی در روز وجود داشت که او می‌توانست چند دقیقه وقت بگذارد و مراقبه به خوبی انجام شود. به دنیل گفتم: «وقتی به برنامه‌های شما گوش می‌دادم، فکر می‌کردم که بهترین زمان ممکن است قبل از رفتن به رختخواب باشد.» او موافقت کرد.

طلسم ازدواج با فلفل سیاه | جف به او قول داد که یک مراقبه سفارشی کوتاه به او بسازد که می تواند هر زمان که او لحظه ای آزاد داشته باشد، از جمله لحظه قبل از خواب، از آن استفاده کند.

او گفت: “امیدوارم کار کند، زیرا آن پنکه سقفی احمق مرا دیوانه می کند.” همانطور که در مورد برنامه خود فکر می کنید، به خاطر داشته باشید که برخی افراد متوجه می شوند که داشتن یک زمان مشخص در هر روز – درست قبل از خواب، اول صبح، درست بعد از تمرین – واقعاً به ایجاد یک عادت کمک می کند.

طلسم ازدواج با فلفل سیاه | دانشمندانی که شکل‌گیری عادت را مطالعه می‌کنند در مورد «سرنخ، روتین، پاداش» صحبت می‌کنند.

شما می توانید با ساختن یک حلقه نشانه-روتین-پاداش که شما را وادار به مدیتیشن می کند آزمایش کنید.

طلسم ازدواج با فلفل سیاه | به عنوان مثال، «بعد از اینکه ماشینم را پارک کردم، پنج دقیقه [روال] مدیتیشن می‌کنم و کمی آرام‌تر و آگاه‌تر [پاداش] احساس می‌کنم». این حلقه را برای ایجاد عادت تکرار کنید.

READ  ابطال طلسم نعل اسب

شما حتی می توانید آن را در تقویم خود قرار دهید، که برخی افراد آن را راهی عالی برای تقویت کل چیز می دانند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

نوشته های مشابه