طلسم ازدواج با شخص مورد علاقه


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج با شخص مورد علاقه | بدون اینکه بگوییم چگونه از ارتباط صادقانه و مستقیم با سایر اعضای هومو ساپینس جلوگیری می‌کند. اما او گفت که از طریق مدیتیشن این توانایی را پیدا کرده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | حداقل در بیشتر مواقع – قبل از اینکه صدایش را فرا بگیرد متوجه این صدا شود. اکنون وقتی ال گراندیوسو ظاهر می شود.

طلسم ازدواج با شخص مورد علاقه

طلسم ازدواج با شخص مورد علاقه | این به افراط و تفریط‌های مختلف جف (میهمانی‌های زیاد) و صدمات (شکستگی گردن، کوه‌نوردی و تصادفات دوچرخه‌سواری) در دوران نوجوانی و بیست سالگی‌اش کمک کرد.

استاد | جف در مورد ماده اضافی توضیح داد که این فرآیند کنترل احساسات شما را سرعت می بخشد. حرکت واقعی جنگجو فقط این نیست که موانع خود را به وضوح ببینید.

طلسم ازدواج با شخص مورد علاقه | همانطور که اتوبوس نارنجی رنگ ما در شب رنگارنگ ویرجینیا به سمت جنوب حرکت می کرد.

بلکه برای آنها کمی صمیمیت نیز ارسال کنید. به عنوان مثال، او یکی از الگوهای عصبی خود را آشکار کرد. در نتیجه احساس تنبیه در کودکی، «این صدایی را که اکنون «ال گراندیوسو» می‌نامم را درونی کردم.» این صدا با گفتن اینکه جف چقدر خوب عمل می‌کند.

طلسم ازدواج با شخص مورد علاقه | انتقادات دریافتی را جبران می‌کند. “این یک جور رقت انگیز بود، اما مانند تشویق کننده شخصی من در گوشه من بود.” ال گراندیوسو آنچه را که واقعاً در اطرافش می گذرد اغراق و تحریف می کرد و او را به رفتارهای خطرناک تر و مضحک تر سوق می داد.

READ  طلسم دندان

جف عمداً موجی از صمیمیت را برای صدا ارسال می کند. “من می گویم، “اوه، شما اینجا هستید. خیلی وقته خبری ازت ندارم رفیق حالت چطوره؟» جف در کنار میز ناهارخوری کوچک اتوبوس مرا با دقت مطالعه کرد.

طلسم ازدواج با شخص مورد علاقه | او گفت: “من به چیزی در مورد تو توجه کردم، دن.” “تو هنوز یه احمق تو سرت داری.” ما برگشتیم تا در مورد ماهیت بی‌نشاط، بی‌هوا و سبزیجاتی که تمرین من را بخورید صحبت کنیم.

جف به من پیشنهاد کرد که سعی کنم لنگ درونی ام را دوست داشتنی ببینم. «آشکار اساساً یک برنامه حفاظتی است.

طلسم ازدواج با شخص مورد علاقه | شما در مقطعی از زندگی خود یک احمق را درونی کردید. سعی می کرد به شما کمک کند. در تلاش بود تا دن بهترین زندگی را داشته باشد.

بنابراین مدتی کار می کرد، سپس عمر آن بیشتر شد. اکنون این یک نابهنگاری است.» او گفت که باید یک اسم برای الگو بگذارم – او “رابرت جانسون” را توصیه کرد – و کمی عشق برای او بفرستم. “هر وقت رابرت جانسون می آید.

طلسم ازدواج با شخص مورد علاقه | اینگونه بگویید: “هی، رابرت، حالا چی باید بگی رفیق؟”” وقتی واکنش را حذف کردید، او گفت: “این فقط رابرت را از بین می برد.” این موضوع برایم جالب بود، اما کمی هم بدبین به نظر می رسید.

من به خوبی تشخیص می دادم که روح رابرت جانسون همچنان در زندگی داخلی من ظاهر می شود.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

نوشته های مشابه