طلسم

طلسم ازدواج با شخص خاص

طلسم ازدواج با شخص خاص | من همیشه این کار را انجام می دهم، زیرا ظاهراً من یک آدم عجیب و غریب هستم. دفعه بعد که در جایی راه می‌روید – داخل یا بیرون – به صداها توجه کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | البته بخشی از توجه شما به این است که مطمئن شوید پیک دوچرخه سواری شما را رد نمی کند، اما بخشی از آن روی صدای کامل محیط است.

طلسم ازدواج با شخص خاص

طلسم ازدواج با شخص خاص | اوج و فرود صداها، وزش ترافیک از راه دور، تابستان. وزوز سیکادا شما عمداً توجه را از دنیای درونی افکار و احساسات به دنیای بیرونی صدا تغییر می دهید.

استاد | سعی کنید در شناسایی چیزی که صداها را تولید می کند زیاد درگیر نشوید. شما نیازی به دانستن آنچه می شنوید ندارید، فقط می شنوید.

طلسم ازدواج با شخص خاص | ما در فصل 8 یک مدیتیشن کامل پیاده روی داریم که بر روی فیزیکی راه رفتن تمرکز دارد. این یک مراقبه است که بر جنبه شنوایی راه رفتن تمرکز دارد.

چقدر عجیب! شنوایی در حال وقوع است. شما در دنیای گوش زندگی می کنید. صداهای گرد، صداهای تیز، صداهای واضح: . بررسی کنید که چه مدت می توانید توجه خود را روی بالون صدای عجیب و غریبی که همراه شما حرکت می کند.

طلسم ازدواج با شخص خاص | جابجا می شود و موج می زند، حفظ کنید. وقتی حواس‌تان به مناظر، احساسات یا افکار پرت می‌شود، به این نکته توجه کنید.

و سپس توجه کنید که متوجه شدن این موضوع چگونه است: بیدار شدن ناگهانی آگاهی الکتریکی! ممکن است با صدایی شبیه به دروید بگویید: «من حواسم هست»، شاید برای شادی کودکانی که در حال عبور هستند، مانند C-3PO سفت حرکت می کند.

READ  طلسم مرگ شوهر

طلسم ازدواج با شخص خاص | سپس دوباره شروع کنید. دوش گرفتن 10 ثانیه یا بیشتر توجه خود را به احساس جریان آب گرم روی بدن خود معطوف کنید.

آیا می توانید آب را به عنوان یک ماساژ تجربه کنید؟ روی تغییرات اندک فشار، روی جریان‌های منفرد روی پوستتان زوم کنید.

طلسم ازدواج با شخص خاص | دقیقاً با آنچه در حال وقوع است بمانید؛ سعی کنید در یک رویا گم نشوید. اکنون، این یک مدیتیشن به اندازه کافی خوب است – کاملاً سرسبز و شهوانی، که چیزی از خیس بودن نگویم.

اما من دوست دارم یک چیز اضافی برای آزمایش باز بودن خود اضافه کنم. من با توجه به پذیرش بدنم نسبت به آب گرم شروع می کنم – منافذ باز، بدن آرام شده است.

طلسم ازدواج با شخص خاص | و سپس آب را به سرد تغییر می دهم و ببینم آیا می توانم همان نگرش باز را حفظ کنم.

نه مهاربندی یا سفت و سخت، بلکه اجازه می‌دهم سرما به درون و درون من جاری شود. همانطور که با آب سرد، با زندگی نیز. تا کی می توانید آرامش خود را حفظ کنید؟

طلسم ازدواج با شخص خاص | بسیار خوب، باید وارد شوم و نظر بدهم که این یک مراقبه جدی عجیب و مازوخیستی است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 13 =