طلسم ازدواج با دختر مورد علاقه


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج با دختر مورد علاقه | گفتم در نظر بگیرم – در واقع در طول این مکالمه کمی حواسم پرت شد. در حالی که من و جف در حال بحث در مورد تغییر روحیه خود در ناهار خوری اتوبوس بودیم، گروه فیلمبرداری روی نیمکت روبرو بودند و تبادل نظر را ضبط می کردند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | چشمم بارها به سمت ادی، کارگردان ما، که حواسش پرت به نظر می رسید و با ناراحتی به گوشی اش خیره شده بود، جلب شد.

طلسم ازدواج با دختر مورد علاقه

طلسم ازدواج با دختر مورد علاقه | چرا ادی سرگرم نبود؟ می دانستم که او کمی خسته است، اما این شخص موج سوار از هشت سالگی در حال مدیتیشن است!

استاد | علاوه بر این، تمام این سفر جاده ای ایده او بود. من نگران ادی بودم. اما صادقانه بگویم، لمس رابرت جانسون نیز در کمین بود: چگونه کسی جرات می کند که از سفر جاده ای من لذت کامل نبرد؟

طلسم ازدواج با دختر مورد علاقه | اما مطمئن نبودم که دسته ای از شخصیت های درونی ام را نام ببرم و به طور سیستماتیک حال و هوای خوبی برای آنها بفرستم.

من در آن زمان متوجه آن نبودم، اما همه ما یکی از اصول اصلی خود را نادیده می گرفتیم و به زودی به نتیجه می رسید.

طلسم ازدواج با دختر مورد علاقه | “مدیتیشن خودارزشمند است” صبح روز هفتم مدیتیشن ما در میان کانتری، در لابی هتلی در نشویل ایستاده بودم و به این موضوع فکر می کردم که “صبحانه قاره ای” نام بزرگ و گمراه کننده ای برای یک فرد است.

READ  طلسم ازدواج دفنی

وقتی با ادی برخورد کردم، سبد پر از نان شیرینی بیات بود. او وسایلی را که برای اولین عکس روز ما به آن نیاز داشت به دوش می کشید.

طلسم ازدواج با دختر مورد علاقه | باز هم به نظر خشمگین و خسته به نظر می رسید. در مقابل، من احساس سرحالی داشتم، زیرا یک شب کامل خوابیده بودم و موفق شده بودم زود بیدار شوم و یواشکی در یک تمرین ورزشی شرکت کنم.

در حالی که منتظر بودیم تا بقیه اعضای تیم به ما ملحق شوند، با جدیت در مورد حال و هوای او جویا شدم. آه عمیقی کشید. او گفت: «فقط زیاد نمی خوابم.

طلسم ازدواج با دختر مورد علاقه | همانطور که صحبت می کردیم، من به سرعت متوجه شدم که او دلایل زیادی برای احساس فرسودگی دارد. ادی واقعاً در حال رد شدن از رینگر بود.

هر روز، وقتی بقیه به رختخواب می‌رفتیم، او چندین ساعت بیشتر بیدار می‌ماند، دنده را دوباره شارژ می‌کرد و تمام ویدیوهایی را که گرفته بودیم روی هارد دیسک بارگذاری می‌کرد.

طلسم ازدواج با دختر مورد علاقه | او و خدمه نیز باید زودتر از بقیه ما بلند شوند تا تجهیزاتشان را آماده کنند. سپس مجبور شدند تمام روز را با دوربین های سنگین یا یک کیت صوتی بدوند.

هم ادی و هم مدیر فیلمبرداری ما، نیک لوپز، در طول سفر مشغول عکاسی بودند. ما همچنین یک صدابردار به نام دنیس هاگرتی داشتیم.

طلسم ازدواج با دختر مورد علاقه | و ماجرا برای ادی به همین جا ختم نشد. به‌عنوان مدیر خلاق این پروژه، او همچنین مسئول «نگاه» هر یک از عکس‌های متعددی بود که ما انجام می‌دادیم.

READ  ابطال طلسم رزق و روزی

اغلب در حال پرواز. این به این معنا نبود که ادی از هیچ یک از مسئولیت‌هایش بدش نمی‌آمد. برعکس بود – او با غیرت جدی و ظاهراً بی تلاشی به کار خود نزدیک شد.

طلسم ازدواج با دختر مورد علاقه | مسئله واقعی این بود که ضیافت مدیتیشن متحرک ما به یک امر نسبتاً غیرعادی تبدیل شده بود.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

نوشته های مشابه