طلسم ازدواج بافردموردنظر


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم ازدواج بافردموردنظر | تنفس را زیبا و طولانی کنید. ببینید آیا می‌توانید اجازه دهید آزاد شود، با شل شدن دیافراگم، کل بدن شما نرم شود. برای چند تنفس بعدی، یک لحظه نگه داشتن در هوا را آزمایش کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | وقتی نفس خود را بیرون می دهید، تصور کنید که هر نگرانی یا نگرانی ممکن است در سرتان وجود داشته باشد را بیرون می دهید.

طلسم ازدواج بافردموردنظر

طلسم ازدواج بافردموردنظر | پس از سه یا چهار نفس مانند این، به سمت تنفس عادی حرکت کنید. همانطور که هر نفس را می شمردید، به اینکه چقدر می توانید احساس تنفس، نرمی و ریتم آن را کاملاً احساس کنید، علاقه مند شوید.

استاد | واقعاً سعی کنید همان‌طور که در آسانسور ایستاده‌اید و به فضا خیره شده‌اید، وارد آن شوید. توجه داشته باشید که چگونه می‌توانید نسبت توجه خود را تغییر دهید.

طلسم ازدواج بافردموردنظر | جریان هوا را مبالغه می‌کنیم تا به ما کمک کند آن را بیشتر احساس کنیم. دم بزرگ: “یک”. شمارش نفس ها به ما کمک می کند تا توجه کنیم.

به طوری که افکارتان با بلندتر شدن نفس‌تان، صدای بلند و پافشاری کمتری داشته باشند. توجه کنید که چگونه با تمرکز ما، دنیای بصری به نوعی از بین می رود.

طلسم ازدواج بافردموردنظر | به شمارش ادامه دهید – می توانید آن را به ده برسانید. اگر حواس‌تان پرت شد و فراموش کردید کجا بودید، از جایی که گم شده‌اید دوباره شروع کنید.

همیشه با شوخ طبعی. چقدر می توانید با هر نفس صبور باشید؟ بدون عجله، نفس بکش که انگار تمام وقت دنیا را داری.

READ  طلسم هندی

طلسم ازدواج بافردموردنظر | ببینید آیا می توانید از سادگی این فعالیت لذت ببرید زیرا همه چیز در پس زمینه محو می شود.

وقتی به ده رسیدید، متوجه هرگونه احساس سکون و آرامشی که ممکن است وجود داشته باشد، باشید.

طلسم ازدواج بافردموردنظر | دوباره با محیط اطراف خود هماهنگ شوید. خوش برگشتی. شما می توانید هر زمان به اینجا بیایید. اکنون: آسانسور را ترک کنید.

هر جا که هستی بایست توجه خود را به تنفس معطوف کنید. هنگام دم، «یک» را بشمارید. تصور کنید در حین بازدم هر گونه تنشی را بیرون می دهید.

طلسم ازدواج بافردموردنظر | روی دم بعدی «دو» بشمارید. 2. ببینید آیا می توانید بدون از دست دادن تمرکز خود را به ده برسانید.

کاوش کنید که چقدر می توانید هر نفس را به طور کامل حس کنید و اجازه دهید دنیای اطراف شما کمی محو شود.

طلسم ازدواج بافردموردنظر | اگر حواس‌تان پرت شد و فراموش کردید کجا هستید، از جایی که گم شده‌اید دوباره شروع کنید، همیشه با حس شوخ‌طبعی درباره‌ی گستره‌ی توجه غم‌انگیزتان مانند پشه‌ها.

نکته حرفه ای: مدیتیشن های با برد آزاد توصیه دیگری که به کریس، تاجر جوانی که در رویداد نیوتن جنوبی صحبت کرد، دادیم این بود که اگر نمی توانید زمانی را برای انجام مدیتیشن رسمی پیدا کنید.

طلسم ازدواج بافردموردنظر | می توانید کارهای روزمره خود را انتخاب کنید. فعالیت های زندگی – راه رفتن بین جلسات، مسواک زدن، شستن ظرف ها – و تبدیل آنها به مدیتیشن های کوچک.

جف در مورد چگونگی تبدیل فعالیت‌های روزانه‌تان به چیزی که من دوست دارم آن را «مدیتیشن آزاد» می‌نامم، توصیه‌هایی دارد. بنابراین، مدیتیشن کلاسیک بصری چشمان بسته، پاها روی هم، الاغ کاشته شده روی یک استنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

نوشته های مشابه