طلسم احضار


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم احضار | اما ممکن است بخواهید بی حوصلگی خود را دقیق تر بررسی کنید. حقیقت این است که بی حوصلگی به این دلیل به وجود می آید که شما به اندازه کافی توجه نمی کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یا به این دلیل که قضاوت یا ترجیحی دارید که شما را از ظاهر شدن با تمام وجود در لحظه حال باز می دارد.

طلسم احضار

طلسم احضار | در واقع، اکثر مردم به تحریک مداوم عادت کرده‌اند و هنگام تمرکز روی چیز ساده‌ای مانند … خوب، مانند دنبال کردن نفس‌هایشان، در یک جا نشستن مشکل دارند.

استاد | بی حوصلگی، مانند بی قراری، می تواند شما را از تجربه زیبایی های ظریف تر زندگی باز دارد – و مدیتیشن می تواند فرصتی فوق العاده برای کشف بی حوصلگی شما فراهم کند.

طلسم احضار | مانند بسیاری از مردم، ممکن است فکر کنید که حوصله‌تان سر می‌رود، زیرا موضوع مورد توجه شما فاقد ارزش یا علاقه است.

با نامگذاری «بی‌حوصلگی، ملال» شروع کنید (برای اطلاعات بیشتر در مورد نام‌گذاری احساساتتان، به فصل 12 مراجعه کنید). چگونه آن را در بدن خود تجربه می کنید؟

طلسم احضار | ذهن شما به چه داستان هایی می چرخد؟ به جای اینکه به خستگی خود واکنش نشان دهید، فقط به خودتان اجازه دهید که حوصله سر برود.

ممکن است آنقدر مجذوب کسالت خود شوید که دیگر حوصله خود را نداشته باشید! ترس گاهی اوقات برای مدیتیشن می نشینید و متوجه می شوید که ذهن شما پر از افکار و احساسات ترسناکی است که قبلاً آشکار نبودند. آنها از کجا آمده اند؟

READ  دعا نویسی خانم

طلسم احضار | ممکن است در مورد چیزی مضطرب یا ترسیده باشید اما تا زمانی که شروع به مدیتیشن نکرده اید متوجه آن نشده اید.

یا توجه آگاهانه شما ممکن است ترس‌های قدیمی را برای کشف و رها شدن از بین برده باشد. شاید شما از خود مدیتیشن می ترسید.

طلسم احضار | ممکن است از این بترسید که نتوانید آن را به درستی انجام دهید یا با استرس خود کنار بیایید، یا ممکن است از خاطرات یا احساسات چالش برانگیز که ممکن است در حین مدیتیشن به وجود بیایند بترسید.

اگر چنین است، شما تنها نیستید! ترس یکی از فراگیرترین و اساسی ترین احساسات انسان است. جای تعجب نیست که سر خود را در مدیتیشن بالا می برد.

طلسم احضار | شما می توانید با پیروی از دستورالعمل های ارائه شده در فصل 12 از تمرین خود به عنوان یک فرصت عالی برای کار با ترس خود استفاده کنید.

«آیا آنچه برای مدیتیشن لازم است دارم؟ ذهن من هرگز آرام نمی گیرد – شاید باید یوگا یا تای چی را امتحان کنم. دنبال کردن نفسم چه فایده ای دارد؟ چگونه ممکن است این تمرین باعث آرامش و آرامش خاطر شود؟»

طلسم احضار | البته، پرسیدن سوال و دریافت پاسخ‌های رضایت‌بخش مهم است، اما زمانی که تصمیم گرفتید مراقبه را امتحان کنید.

باید به جای جدی گرفتن دائمی شک و تردیدها، آن‌ها را به‌عنوان ذره‌ای برای آسیاب خود در نظر بگیرید. وقتی ترس دیگر مانع نیست.

طلسم احضار | معلم بودایی متولد آمریکا، پما چودرون، در کتابش وقتی چیزها از هم می پاشند، داستان جوانی غربی را روایت می کند که در دهه 1960 به هند رفت.

READ  دعا ابطال طلسم سیاه

او به شدت می خواست بر احساسات منفی خود، به ویژه ترس، که به اعتقاد او مانعی برای پیشرفت او است، غلبه کند.

طلسم احضار | معلمی که در آنجا ملاقات کرد، مدام به او می‌گفت که دست از مبارزه بردارد، اما مرد جوان این دستورالعمل را تنها تکنیک دیگری برای رهایی از ترس خود می‌دانست.

سرانجام معلمش او را برای مراقبه به کلبه ای در کوهپایه فرستاد. اواخر یک شب، در حالی که نشسته بود، صدایی شنید و برگشت و دید که مار بزرگی با کلاه بلند شده بود و در گوشه ای تاب می خورد.

طلسم احضار | مرد جوان ترسیده بود. روبه روی مار نشسته بود و نمی توانست حرکت کند و به خواب رفت. او نمی توانست از هیچ تکنیک مدیتیشن برای اجتناب از احساسات خود استفاده کند.

او فقط می توانست با نفس و ترس و مار در گوشه بنشیند. نزدیک به صبح، وقتی آخرین شمع خاموش شد، مرد جوان سیل مهربانی و شفقت را نسبت به مار و برای همه حیوانات و مردم جهان تجربه کرد.

طلسم احضار | رنج و اشتیاق آنها را احساس می کرد و می دید که از مراقبه خود برای جدایی نه تنها از دیگران بلکه از خود نیز استفاده می کرد.

در تاریکی شروع به گریه کرد. بله، او خشمگین و مغرور و ترسیده بود، اما در عین حال بی نظیر و خردمند و بی اندازه ارزشمند بود.

طلسم احضار | با سپاس عمیق از جایش بلند شد، به سمت مار رفت و تعظیم کرد. بعد روی زمین خوابش برد. وقتی از خواب بیدار شد.

READ  نوشتن دعا برای محبت

مار ناپدید شده بود – و همینطور نیاز شدید او به مبارزه با ترسش. شک می تواند ناشی از فشار بیش از حد خود و داشتن انتظارات بالا باشد.

طلسم احضار | در مدیتیشن باید انتظارات خود را کنار بگذارید (همانطور که در فصل 7 اشاره کردم) و فقط این کار را انجام دهید، با این ایمان که فواید آن به طور طبیعی در طول زمان به دست خواهند آمد.

برای توسعه چنین ایمانی، ممکن است بخواهید کتاب های دیگری مانند این کتاب را بخوانید که فضایل مراقبه را تمجید می کند. شک ذهن شما را تحریک می کند و تمرکز را دشوار می کند.

طلسم احضار | با نام بردن شک خود شروع کنید (به فصل 12 مراجعه کنید) و به احساساتی که برمی انگیزد و داستان هایی که می پردازد توجه کنید. با آگاهی ذهنی، شک به تدریج فرو می نشیند و به پس زمینه می رود.

در نهایت، تمام شک های کوچک شما ممکن است حتی به یک شک بزرگ تبدیل شوند که شما را تشویق می کند تا عمیقاً در ماهیت هستی تحقیق کنید و برای خود پاسخ هایی بیابید.

طلسم احضار | به تعویق انداختن کار مانند شک، اهمال کاری می تواند مراقبه شما را متوقف کند. به هر حال، اگر آن را به تعویق بیندازید، نمی توانید از مزایای آن بهره مند شوید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − یک =

نوشته های مشابه