طلسم احضار ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم احضار ازدواج | قدیمی ترین کالج نظامی تحت حمایت دولت در ایالات متحده است. پردیس بیش از دویست هکتار است که به خوبی مراقبت شده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بیش از چند توپ وجود دارد. اینجا جای افراد ضعیف نیست. تازه واردها به “موش” معروف هستند. آنها مدام فریاد می زنند، و مجبورند در صورت درخواست، فشار بیاورند و انجام دهند.

طلسم احضار ازدواج

طلسم احضار ازدواج | آنها نمی توانند بدون نظارت تلویزیون تماشا کنند، به موسیقی گوش دهند یا از تلفن استفاده کنند. سه سال باقی مانده خیلی آسان تر نمی شود.

استاد | دوربین‌هایمان را در اتاقی با صفحات چوبی در کتابخانه نصب کردیم. روی دیوار پرتره ای از ژنرال استون وال جکسون، با ریش و ابرویی سنگین، که در دهه 1850 در VMI فلسفه طبیعی و تجربی تدریس می کرد و گفته می شد «معلمی سختگیر و انعطاف ناپذیر» بود، دیده می شد.

طلسم احضار ازدواج | صبح روز بعد در موسسه نظامی ویرجینیا حاضر شدیم. VMI که گاهی “نقطه غربی جنوب” نامیده می شود.

یکی از تهیه کنندگان من اشاره کرد که ژنرال به خوردن لیمو مانند سیب نیز معروف بود. به نظر می رسید که ممکن است شن هم خورده باشد.

طلسم احضار ازدواج | همانطور که در حال چرخش بودیم و منتظر بودیم تا دوربین ها بچرخند، متوجه شدیم که دولت تقریباً کل فیلمبرداری را لغو کرده است.

کارشناس ارتباطات مدرسه توضیح داد که VMI چند ماه قبل در روابط عمومی دچار افت شده بود، زمانی که اخباری منتشر شد.

طلسم احضار ازدواج | مبنی بر اینکه مقامات کتاب های رنگ آمیزی را به عنوان راهی برای کمک به دانشجویان برای مقابله با استرس در اختیار دانشجویان قرار داده اند.

READ  استاد محمدزاده دعانویس

اقدامی که از سوی برخی بسیار حساس تلقی شد. احساس می کنم برای یکی از آکادمی های نظامی برتر کشور. مطبوعات روز میدانی ضرب المثلی داشتند.

طلسم احضار ازدواج | فارغ التحصیلان در آغوش ضرب المثل بودند. اکنون مدرسه می ترسید که جلسه ما در مقابل دوربین به جشنی زیبا از مزایای کیهانی مدیتیشن تبدیل شود و آنها در معرض انتقاد و تمسخر بیشتری قرار گیرند.

سرهنگ هالی جو ریچاردسون، دکترا، مربی آمادگی جسمانی با موهای قرمز کوتاه، و سرگرد متیو جارمن، استادیار چهره نوزاد با دکترای روانشناسی وارد شوید.

طلسم احضار ازدواج | آن دو با یونیفورم های بی عیب و نقص وارد اتاق شدند. هم ریچاردسون و هم ژرمن اخیراً شروع به آموزش مراقبه به دانشجویان در کلاس های مربوطه خود کرده بودند.

آنها فاش کردند که وقتی برای اولین بار این کار را شروع کردند، کمی دلهره داشتند. برای فروش این تمرین، آن‌ها بر همان تاکتیک‌هایی که تیم رایان به کار می‌برد تکیه کردند.

طلسم احضار ازدواج | تأکید بر علمی که مزایای سلامتی را پیشنهاد می‌کرد (از جمله افزایش انعطاف‌پذیری در برابر اختلال استرس پس از سانحه، آفت ارتش مدرن) و توجه به چهره‌های آرزومندی که خود به ویژه ورزشکاران حرفه ای مدیتیشن می کردند. ژرمن چرخشی تازه به عرصه فروش اضافه کرد.

به عنوان مخالفت با این استدلال که اگر مدیتیشن می‌کنید، او در اصل استدلال می‌کرد که اگر این کار را انجام ندهید، شما یک فاسق هستید.

طلسم احضار ازدواج | مدیتیشن این چیز نرم و کرکی نیست. شما با ترس های خود روبرو هستید شما با استرس های خود روبرو می شوید. شما به نوعی به آنها متمایل شده اید.

READ  آیا دعا نوشتن واقعیت دارد

و این ابزارها را در اختیار شما قرار می دهد تا این کار را به طور مؤثرتری انجام دهید و تحت تأثیر آنها قرار نگیرید.” به نظر می‌رسد این رویکرد مؤثر بوده است.

طلسم احضار ازدواج | کلاس‌هایی که در آنها مدیتیشن آموزش داده می‌شد، به خوبی مشترک بودند. ریچاردسون گفت که تشخیص گسترده ای وجود دارد که استرس در VMI “بومی” است.

به طور خاص، او فکر می کرد که دانشجویان می توانند از ذهن آگاهی استفاده کنند “تا بتوانند سال اول زندگی خود را در اینجا تحمل کنند.” جارمن اذعان داشت که نگرانی ها در مورد آموزش ذهن آگاهی در زمینه نظامی از دو طرف ناشی می شود.

طلسم احضار ازدواج | برخی از متخصصان مدیتیشن آن را انحراف از تمرین مورد علاقه خود می دانند. “آیا آموزش تمرین مراقبه به افرادی که ممکن است دیگران را بکشند اخلاقی است؟” ژرمن پرسید.

از دیدگاه او، بله. او گفت که آموزش ذهنی به شما کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری بگیرید، «که امیدواریم تا حد ممکن تلفات کمتری داشته باشید». علاوه بر این، او در کلاس خود که جنگ‌جویی مدرن نامیده می‌شود.

طلسم احضار ازدواج | جنگجو را اینگونه تعریف می‌کند: «کسی که به نوعی تغییر ایجاد می‌کند». وی افزود: «شما می‌توانید کلمه «جنگ» را در ایجاد بی نظمی و تغییر ردیابی کنید.

ژرمن جنگجویان را نه تنها در میدان جنگ بلکه در مدارس، مشاغل و خانواده ها به عنوان بازیگر می بیند. او معتقد است تمرکز اصلی آنها باید بر کمک به دیگران باشد.

طلسم احضار ازدواج | و او می گوید که تمرکز حواس یک مهارت ضروری برای این نوع مبارزه است. ژرمن گفت: “بعضی از دانشجویان به من می گویند که هم اتاقی هایشان به نوعی آنها را مسخره می کنند.” اما به گفته او این یک آزمایش خوب است.

READ  دعا نویسی طلسم و جادو

او گفت که بخشی از تغییر دهنده بودن به این معنی است که شما در مقابل بسیاری از افراد قرار خواهید گرفت.

طلسم احضار ازدواج | اگر نمی توانید کاری به سادگی مدیتیشن انجام دهید و با این واقعیت که دیگران ممکن است فکر کنند کمی عجیب است، مشکلی نداشته باشید، پس واقعاً هنوز وارد تمرین نشده اید.

این یک تهدید حداقلی است، تا آنجا که در مقیاس بزرگ است.» جف با صدای بلند گفت: “و بخشی از جنگجو بودن، خلاف جریان است.” این اصطلاح بیانگر پیام انقلابی در قلب تلاش مراقبه است. «برخلاف جریان» یعنی امتناع از غرق شدن در فرهنگ غالب ناخودآگاه، بررسی دقیق روایات و مفروضات مرسوم روز.

طلسم احضار ازدواج | همان‌طور که جف توضیح داد: «شتاب زندگی روزمره این است که بدون توجه به غلتیدن ادامه دهید. در واقع توقف کنید و مکث کنید و زندگی خود را بررسی کنید و تصمیم بگیرید کهنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + سه =

نوشته های مشابه