طلسم ابطال طلسم


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

طلسم ابطال طلسم | افراد اغلب سعی می‌کنند تجربیاتی را که نامطلوب یا غیرقابل قبول می‌دانند، مانند خشم، ترس، قضاوت یا آسیب دیدگی، سرکوب یا انکار کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما هرچه بیشتر سعی کنید از تجربه خود پنهان شوید، همان طور که فروید بیش از یک قرن پیش به طرز خردمندانه ای اشاره کرد، بیشتر بر رفتار شما حاکم می شود.

طلسم ابطال طلسم

طلسم ابطال طلسم | نامگذاری به شما این امکان را می دهد که نور نافذ آگاهی را به عمق قلب و ذهن خود بتابانید و افکار و احساسات خود را دعوت کنید تا از مخفیگاه خود به نور روز بیرون بیایند.

استاد | ممکن است در ابتدا چیزی را که با آن روبرو می شوید دوست نداشته باشید، اما می توانید قضاوت ها و انتقادات خود را نیز نام ببرید.

طلسم ابطال طلسم | با نامگذاری افکار و احساسات خاص، به وجود آنها نیز تصدیق می کنید. همانطور که قبلاً اشاره کردم.

در نهایت، ممکن است متوجه شوید که دیگر از آنچه در مورد خودتان کشف می کنید شگفت زده نمی شوید. و هر چه بیشتر با کاستی ها و ضعف های ظاهری خود دوست شوید.

طلسم ابطال طلسم | بیشتر می توانید قلب خود را به روی نقص های دیگران نیز باز کنید. با این حال، نام‌گذاری مداوم دارای معایبی است، زیرا با قرار دادن کلمات و مفاهیم بین آگاهی و واقعیت، شما را از تجربه مستقیم خود جدا می‌کند.

پس اگر از این تکنیک استفاده می‌کنید، این کار را به‌عنوان اولین قدم برای آشنایی با زندگی درونی‌تان و دوست‌یابی با خودتان، ملایم‌تر و سنجیده انجام دهید.

READ  روش ابطال طلسم صبی

طلسم ابطال طلسم | سپس به تدریج این عادت را کنار بگذارید، زیرا احساس راحتی می‌کنید که برای تجربه خود به همان شکلی که هست، حضور داشته باشید.

استقبال از هر چیزی که پیش می آید وقتی به گنجاندن احساسات، افکار و احساسات در مدیتیشن خود عادت کردید.

طلسم ابطال طلسم | می توانید دروازه های آگاهی خود را باز کنید و از هر چیزی که پیش می آید بدون قضاوت یا مقاومت استقبال کنید.

تصور کنید که ذهن شما مانند آسمان است و تجربیات درونی و بیرونی مانند ابرها می آیند و می روند. در ابتدا، ممکن است متوجه شوید که توجه خود را به این سو و آن سو جلب می کنید.

طلسم ابطال طلسم | و در حال کاوش در یک شی و سپس در مورد دیگری هستید. لازم نیست به هیچ وجه توجه خود را کنترل کنید. فقط به آن اجازه دهید تا جایی که می خواهد سرگردان باشد.

از افکار گرفته تا احساسات گرفته تا احساسات و دوباره. در نهایت، ممکن است دوره‌هایی را در مدیتیشن خود داشته باشید که در آن ذهن شما جادار و منبسط شده باشد و به نظر نمی‌رسد.

طلسم ابطال طلسم | که افکار، احساسات یا حواس‌پرتی‌های بیرونی آنها را مختل نمی‌کند. هر آنچه را که تجربه می کنید، فقط آگاهی خود را باز کنید و از هر چیزی که می آید استقبال کنید.

یک نکته احتیاط، با این حال: این عمل، اگرچه بسیار ساده است، در واقع کاملاً پیشرفته است و برای تداوم به قدرت تمرکز به خوبی توسعه یافته نیاز دارد.

طلسم ابطال طلسم | آموزش آن نیز دشوار است – به جای دوچرخه سواری. ابتدا باید بفهمید حفظ تعادل چه حسی دارد و سپس هر زمان که شروع به افتادن کردید به نقطه تعادل بازگردید.

READ  شکستن طلسم طلا

مراقبه با احساسات چالش برانگیز به عنوان یک روان درمانگر، مدیتیشن، و معلم مراقبه، به عنوان یک روان درمانگر، مدیتیشن کننده و معلم مراقبه، در طول سال ها یک یا دو مورد را در مورد نحوه ارتباط مردم با مسائل مرموز و گاهی وحشتناک کشف کرده ام.

طلسم ابطال طلسم | دنیای عواطف انسانی برای یک چیز، بسیاری از مردم بر این باورند که جعبه پاندورا از احساسات زشت و منزجر کننده مانند خشم، حسادت، نفرت و وحشت در درونشان نهفته است، و می ترسند که اگر آن را باز کنند، این انرژی های شیطانی بر آنها و دیگران غلبه کند.

دوست دارند. از سوی دیگر، آنها تمایل دارند فکر کنند که این احساسات “منفی” بی انتها و غیرقابل حل هستند و بهتر است از آنها اجتناب کنند مهم نیست که نگه داشتن آنها چقدر دردناک است.

طلسم ابطال طلسم | زندگی شما مقاومت می کند و احساسات شما را انکار می کند. احساسات منفی ناشناخته می تواند جریان احساسات مثبت بیشتری مانند عشق و شادی را مختل کند.

در نتیجه، ممکن است به دلیل نداشتن ارتباط عاطفی نزدیک با دیگران، احساس تنهایی و ناراحتی کنید، و ممکن است نتوانید وقتی فرصتی برای انجام این کار دارید، عشق بدهید و دریافت کنید.

طلسم ابطال طلسم | علاوه بر این، احساسات منفی که در درون شما ایجاد می‌شوند، باعث استرس و افسردگی، سرکوب سیستم ایمنی، و کمک به بیماری‌های مرتبط با استرس مانند زخم، سرطان و بیماری‌های قلبی می‌شوند.

آنها همچنین انرژی زندگی ارزشمندی را در خود دارند که در غیر این صورت ممکن است آن را به روش های سازنده یا خلاقانه هدایت کنید.

READ  طلسم بهم خوردن ازدواج

طلسم ابطال طلسم | علاوه بر این، احساساتی که دائماً سرکوب و انکار می‌شوند، عادت آزاردهنده‌ای دارند که در زمانی که انتظارش را ندارید.

به‌طور نامناسبی بیرون می‌آیند و شما را به انجام و گفتن چیزهایی وادار می‌کنند که ممکن است بعداً پشیمان شوید.

طلسم ابطال طلسم | البته، برخی از افراد به افراط دیگری می‌روند و به نظر می‌رسد آنقدر در واکنش‌های عاطفی قدرتمند غرق شده‌اند که نمی‌توانند تصمیم‌های ساده بگیرند یا به گفتگوی منطقی ادامه دهند. اما این افراد واقعاً احساسات خود را تجربه نمی کنند.

آنها به آنها علاقه دارند و به آنها اجازه می دهند زندگی خود را اداره کنند. مدیتیشن یک راه جایگزین برای ارتباط با احساسات به شما ارائه می دهد.

طلسم ابطال طلسم | به جای سرکوب کردن، افراط کردن یا انفجار، می توانید مستقیماً احساسات خود را همانطور که هستند تجربه کنید.

به عنوان تأثیر متقابل افکار، تصاویر و احساسات. وقتی در دنبال کردن نفس خود و گسترش آگاهی خود به نحوی که شامل جریان افکارنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 15 =

نوشته های مشابه