طلسم ابطال جمیع الاسحار


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

طلسم ابطال جمیع الاسحار | محله سابق او شعله های محاکمه مک مارتین را به عنوان یک پرده دود برانگیخت، در حالی که لوسیفرز لج در حال انجام تجارت پست خود در کالیفرنیای جنوبی بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به سختی می توان باور کرد که همه عوامل مرتبط می توانند تصادفی باشند. مورد بزرگ دیگر وحشت شیطانی در مالدن، ماساچوست در پیش دبستانی Fells Acre اتفاق افتاد.

طلسم ابطال جمیع الاسحار

طلسم ابطال جمیع الاسحار | لین به دبیرستان کاتولیک مالدن منصوب شد و اولین مرکز درمانی خود را برای جوانان معتاد به مواد مخدر در مالدن افتتاح کرد.

استاد | لازم به یادآوری است که Fr. برنارد جی. لین، که خانه آلفا امگا را در لیتلتون، ماساچوست اداره می کرد، روابط قوی با شهر مالدن داشت.

طلسم ابطال جمیع الاسحار | پرونده مک‌مارتین توجه عمومی و به‌ویژه رسانه‌ها را به سمت کلیسای کاتولیک منحرف کرد و به جانسون آزادی عمل داد تا از ویدرا و دیگر کشیش‌های منحرف جنسی محافظت کند.

بر اساس گزارشی از بوستون گلوب توسط مت کارول، که در مارس 2016 ثبت شد، دفتر مرکزی خانه آلفا امگا در واقع در مالدن – فقط یک پیاده روی کوتاه از پیش‌دبستانی فلس آکر – تحت یک موسسه خیریه غیر انتفاعی سکولار به نام Adolescent قرار داشت.

طلسم ابطال جمیع الاسحار | مشاوره در توسعه، شرکت (ACD) – توسط برنارد جی. لین و دیگران تاسیس شد.

حتی پس از اینکه لین توسط مقامات ایالتی از خانه آلفا امگا حذف شد، او در هیئت مدیره ACD باقی ماند. این غیر انتفاعی تا سال 1012 به فعالیت خود ادامه داد.

READ  دعا نویسی برای جذب پسر برای ازدواج

طلسم ابطال جمیع الاسحار | زمانی که رسماً توسط اسقف اعظم بوستون تصرف شد و نام خود را به Life Resources, Inc. تغییر داد که در حال حاضر توسط قربانیان لین مورد شکایت قرار گرفته است.

جانشین لین در خانه آلفا امگا پدر کشیش سی ملوین سورت بود که بعداً به آزار کودکان در آلفا امگا متهم شد. حتی نگران کننده تر، اتهاماتی است که علیه دکتر اسکات وارد، M.D.، روانپزشکی که توسط ACD برای کار در خانه آلفا امگا استخدام شده است.

طلسم ابطال جمیع الاسحار | چند نفر از پسران آلفا امگا بعدا وارد را به آزار آنها متهم کردند و پس از اینکه او ماساچوست را ترک کرد و به فیلادلفیا نقل مکان کرد.

وارد بعداً به اتهام آزار و اذیت پسر نوجوان در ایالت جدیدش با اتهاماتی روبرو شد. به نظر می رسد که دکتر وارد نوعی روش کنترل ذهن یا شستشوی مغزی را بر روی قربانیان خود به کار گرفته است.

طلسم ابطال جمیع الاسحار | مشابه روش های مورد استفاده در الیزابت اسمارت. بر اساس مقاله دیگری در بوستون گلوب که در ماه مه سال 1390 ثبت شد.

دکتر وارد در واقع یکی از پسرانی را که گفته می‌شود در ماساچوست قربانی جنسی کرده بود، فراخواند و از او خواست تا به عنوان شاهد شخصیت در دادگاه تجاوز جنسی به کودک صحبت کند.

طلسم ابطال جمیع الاسحار | پنسیلوانیا لژ پرلوسیفر پیدا شد! 205 اتفاقا وارد مقداری کد ماشه هیپنوتیزمی را در قربانی قرار داده بود تا در صورت بازجویی توسط پلیس به شیوه‌های مطلوبی در مورد او پاسخ دهد.

READ  باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد

وارد به عنوان یک روانپزشک، می دانست که چگونه چنین پاسخ کنترل شده ای را کاشته و فعال کند. در حالی که خانواده امیرالت در دادگاه مالدن محاکمه شدند و در نهایت محاکمه و به زندان فرستاده شدند، ACD بی سر و صدا تحت هدایت لین فعالیت می کرد.

طلسم ابطال جمیع الاسحار | بسیاری از والدین قربانیان ادعایی در مدرسه Fells Acre کاتولیک بودند که متعلق به کلیسای محلی محلی بودند که زمانی لین در آنجا خدمت می کرد.

در حالی که والدین و مددکاران اجتماعی کودکان را مجبور می‌کردند داستان‌هایی در مورد «اتاق جادویی مخفی» بسازند که در آن کودکان مورد آزار جنسی قرار می‌گرفتند.

طلسم ابطال جمیع الاسحار | کارکنان ACD با آرامش در گوشه‌ای نشستند و به خوبی می‌دانستند که لین در واقع پسران جوان را به یک اتاق تشریفاتی واقعی به نام اتاق سیاه می‌برد.

این واقعیت که کلیسای کاتولیک در هر دو پرونده مک‌مارتین و فلز آکر دستی مبهم داشت، به شدت به واقعیت یک تاکتیک انحرافی ایجاد شده توسط کلیسا اشاره می‌کند تا توجه را از کشیش‌های کودک آزار به سمت کارگران بی‌گناه مراقبت از کودکان سوق دهد.

طلسم ابطال جمیع الاسحار | مالاکی مارتین در ادعایش درست بود که لژ لوسیفر در کلیسای رم وجود دارد. متأسفانه، هیچ پاسخ سریعی برای نحوه برخورد با این وضعیت وحشتناک وجود ندارد.

لوسیفرز لج یک مشکل مداوم است. این هنوز در حال کار است و باید برای افراد با حسن نیت در همه جا مهم باشد.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

نوشته های مشابه