ابطال طلسم

طلسم ابطال جمیع الاسحار

طلسم ابطال جمیع الاسحار | محله سابق او شعله های محاکمه مک مارتین را به عنوان یک پرده دود برانگیخت، در حالی که لوسیفرز لج در حال انجام تجارت پست خود در کالیفرنیای جنوبی بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به سختی می توان باور کرد که همه عوامل مرتبط می توانند تصادفی باشند. مورد بزرگ دیگر وحشت شیطانی در مالدن، ماساچوست در پیش دبستانی Fells Acre اتفاق افتاد.

طلسم ابطال جمیع الاسحار

طلسم ابطال جمیع الاسحار | لین به دبیرستان کاتولیک مالدن منصوب شد و اولین مرکز درمانی خود را برای جوانان معتاد به مواد مخدر در مالدن افتتاح کرد.

استاد | لازم به یادآوری است که Fr. برنارد جی. لین، که خانه آلفا امگا را در لیتلتون، ماساچوست اداره می کرد، روابط قوی با شهر مالدن داشت.

طلسم ابطال جمیع الاسحار | پرونده مک‌مارتین توجه عمومی و به‌ویژه رسانه‌ها را به سمت کلیسای کاتولیک منحرف کرد و به جانسون آزادی عمل داد تا از ویدرا و دیگر کشیش‌های منحرف جنسی محافظت کند.

بر اساس گزارشی از بوستون گلوب توسط مت کارول، که در مارس 2016 ثبت شد، دفتر مرکزی خانه آلفا امگا در واقع در مالدن – فقط یک پیاده روی کوتاه از پیش‌دبستانی فلس آکر – تحت یک موسسه خیریه غیر انتفاعی سکولار به نام Adolescent قرار داشت.

طلسم ابطال جمیع الاسحار | مشاوره در توسعه، شرکت (ACD) – توسط برنارد جی. لین و دیگران تاسیس شد.

حتی پس از اینکه لین توسط مقامات ایالتی از خانه آلفا امگا حذف شد، او در هیئت مدیره ACD باقی ماند. این غیر انتفاعی تا سال 1012 به فعالیت خود ادامه داد.

READ  دعانویس در زاغه همدان

طلسم ابطال جمیع الاسحار | زمانی که رسماً توسط اسقف اعظم بوستون تصرف شد و نام خود را به Life Resources, Inc. تغییر داد که در حال حاضر توسط قربانیان لین مورد شکایت قرار گرفته است.

جانشین لین در خانه آلفا امگا پدر کشیش سی ملوین سورت بود که بعداً به آزار کودکان در آلفا امگا متهم شد. حتی نگران کننده تر، اتهاماتی است که علیه دکتر اسکات وارد، M.D.، روانپزشکی که توسط ACD برای کار در خانه آلفا امگا استخدام شده است.

طلسم ابطال جمیع الاسحار | چند نفر از پسران آلفا امگا بعدا وارد را به آزار آنها متهم کردند و پس از اینکه او ماساچوست را ترک کرد و به فیلادلفیا نقل مکان کرد.

وارد بعداً به اتهام آزار و اذیت پسر نوجوان در ایالت جدیدش با اتهاماتی روبرو شد. به نظر می رسد که دکتر وارد نوعی روش کنترل ذهن یا شستشوی مغزی را بر روی قربانیان خود به کار گرفته است.

طلسم ابطال جمیع الاسحار | مشابه روش های مورد استفاده در الیزابت اسمارت. بر اساس مقاله دیگری در بوستون گلوب که در ماه مه سال 1390 ثبت شد.

دکتر وارد در واقع یکی از پسرانی را که گفته می‌شود در ماساچوست قربانی جنسی کرده بود، فراخواند و از او خواست تا به عنوان شاهد شخصیت در دادگاه تجاوز جنسی به کودک صحبت کند.

طلسم ابطال جمیع الاسحار | پنسیلوانیا لژ پرلوسیفر پیدا شد! 205 اتفاقا وارد مقداری کد ماشه هیپنوتیزمی را در قربانی قرار داده بود تا در صورت بازجویی توسط پلیس به شیوه‌های مطلوبی در مورد او پاسخ دهد.

READ  طلسم شدید ازدواج

وارد به عنوان یک روانپزشک، می دانست که چگونه چنین پاسخ کنترل شده ای را کاشته و فعال کند. در حالی که خانواده امیرالت در دادگاه مالدن محاکمه شدند و در نهایت محاکمه و به زندان فرستاده شدند، ACD بی سر و صدا تحت هدایت لین فعالیت می کرد.

طلسم ابطال جمیع الاسحار | بسیاری از والدین قربانیان ادعایی در مدرسه Fells Acre کاتولیک بودند که متعلق به کلیسای محلی محلی بودند که زمانی لین در آنجا خدمت می کرد.

در حالی که والدین و مددکاران اجتماعی کودکان را مجبور می‌کردند داستان‌هایی در مورد «اتاق جادویی مخفی» بسازند که در آن کودکان مورد آزار جنسی قرار می‌گرفتند.

طلسم ابطال جمیع الاسحار | کارکنان ACD با آرامش در گوشه‌ای نشستند و به خوبی می‌دانستند که لین در واقع پسران جوان را به یک اتاق تشریفاتی واقعی به نام اتاق سیاه می‌برد.

این واقعیت که کلیسای کاتولیک در هر دو پرونده مک‌مارتین و فلز آکر دستی مبهم داشت، به شدت به واقعیت یک تاکتیک انحرافی ایجاد شده توسط کلیسا اشاره می‌کند تا توجه را از کشیش‌های کودک آزار به سمت کارگران بی‌گناه مراقبت از کودکان سوق دهد.

طلسم ابطال جمیع الاسحار | مالاکی مارتین در ادعایش درست بود که لژ لوسیفر در کلیسای رم وجود دارد. متأسفانه، هیچ پاسخ سریعی برای نحوه برخورد با این وضعیت وحشتناک وجود ندارد.

لوسیفرز لج یک مشکل مداوم است. این هنوز در حال کار است و باید برای افراد با حسن نیت در همه جا مهم باشد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نوزده =