ابطال طلسم

طلسم ابطال السحر المشروب

طلسم ابطال السحر المشروب | همه آنها در نهایت شما را در اینجا و اکنون سپرده گذاری می کنند. استقبال از هر چیزی که پیش می آید وقتی به گنجاندن احساسات در تمرین مراقبه خود عادت می کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | می توانید آگاهی خود را به طور گسترده باز کنید و از هر تجربه ای – حتی افکار و احساسات – بدون قضاوت یا مقاومت استقبال کنید.

طلسم ابطال السحر المشروب

طلسم ابطال السحر المشروب | درست مانند احساسات، افکار و احساسات در آگاهی شما مانند ابرهایی در آسمان می آیند و می روند بدون اینکه شما را از مرکز بیرون بکشند.

استاد | اگر تعادل خود را از دست دادید، به هر طریقی فقط به آگاهی باز، بدون قضاوت و زمان حال بازگردید. همانطور که آسمان هرگز مختل نمی‌شود یا منقبض نمی‌شود.

طلسم ابطال السحر المشروب | سپس به یکی که انتخاب کرده اید بچسبید. از کدام روش استفاده می کنید واقعاً مهم نیست.

مهم نیست که چند ابر روی هم انباشته شوند، این آگاهی وسیع و باز نیز با تجربیاتی که از آن می‌گذرد، مختل نمی‌شود.

طلسم ابطال السحر المشروب | در ابتدا، ممکن است متوجه شوید که توجه خود را مانند یک چراغ قوه به این سو و آن سو جلب می کند و در حال کاوش در یک شی و سپس دیگری است.

اما فقط به این آگاهی باز و آسمانی بازگردید. برای اطلاعات بیشتر در مورد استقبال از هر چیزی که پیش می آید، به فصل 12 مراجعه کنید.

طلسم ابطال السحر المشروب | فقط نشستن به عنوان جایگزینی برای مدیتیشن ذهن آگاهی، ممکن است بخواهید تمرین ذن را که به عنوان فقط نشستن شناخته می شود، آزمایش کنید.

READ  دعانویس برای کارگشایی

که معمولاً شامل دو مرحله یا مرحله است: فقط نفس کشیدن و فقط نشستن. وقتی در دنبال کردن نفس خود مهارت دارید، می توانید نفس خود شدن را تمرین کنید.

طلسم ابطال السحر المشروب | خود را کاملاً با جریان دم و بازدم ادغام کنید تا زمانی که به عنوان یک ناظر جداگانه ناپدید شوید و فقط نفس شما باقی بماند.

اکنون دیگر نفس نمی کشی؛ در عوض، نفس شما را نفس می کشد. مانند استقبال از هر چیزی که پیش می‌آید، این تمرین که به عنوان فقط نفس کشیدن شناخته می‌شود، بسیار ساده است.

طلسم ابطال السحر المشروب | اما به کیفیتی از آگاهی نیاز دارد که هم متمرکز و هم آرام باشد. مرحله بعدی، فقط نشستن، شامل گسترش برای دربر گرفتن کل قلمرو تجربه حسی است.

اما به جای اینکه از تجربه خود آگاه باشید یا مراقب باشید، «ناپدید می شوید» و تنها تجربه شما باقی می ماند – دیدن، بوییدن، شنیدن، حس کردن، فکر کردن.

طلسم ابطال السحر المشروب | همانطور که یکی از دوستان ذن من می گوید: “وقتی می نشینید، دیوارهای سالن مراقبه فرو می ریزد و کل جهان وارد می شود.

در نهایت، این تمرین شما را به همان جایی می برد که توجه آگاهی. این به سادگی جایگزین ذن است. آموزش توله سگ خود: ذهن شما سرگردان مانند یک توله سگ سرگردان، ذهن شما خوب است.

طلسم ابطال السحر المشروب | فقط اراده خودش را دارد و عادات بسیار ناپسندی برای حذف کردن دارد. همانطور که به یک توله سگ برای ادرار کردن روی فرش ضربه نمی‌زنید.

READ  ابطال طلسم از راه دور

بلکه با صبر و حوصله آن را به پشته کاغذهای کوچکش می‌برید، باید ذهن سرگردان خود را با صبر و حوصله و بدون عصبانیت یا خشونت یا قضاوت به تمرکز تمرکز خود برگردانید.

طلسم ابطال السحر المشروب | از هر نوع از این گذشته، شما می خواهید “ذهن توله سگ” شما را دوست داشته باشد و به جای اینکه در حضور شما خفه شود، مانند یک دوست با شما رفتار کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =