ابطال طلسم

طلسم ابطال السحر المرشوش

طلسم ابطال السحر المرشوش | در واقع، ذهن شما سزاوار صبر و شکیبایی بیشتری نسبت به یک توله سگ است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | زیرا در طول یک عمر آموزش ضعیف، تمایل به خیال پردازی، نگرانی و وسواس را در خود ایجاد کرده است.

طلسم ابطال السحر المرشوش

طلسم ابطال السحر المرشوش | همانطور که با ذهن خود مهربان و صبور باشید، به طور طبیعی نرم می شوید و در لحظه حال آرام می شوید، که در نهایت، نقطه مراقبه است.

استاد | به عنوان مثال، زمانی که دردی در کمر شما را فرا می خواند، نفس خود را دنبال می کنید. به جای تمرکز بر نفس خود همانطور که قبلاً انجام می دادید.

طلسم ابطال السحر المرشوش | اگر برای شما دشوار است که آگاهی خود را به یکباره گسترش دهید، می توانید با کاوش در یک احساس شروع کنید که توجه را به خود جلب می کند.

می توانید توجه خود را به درد معطوف کنید و آن را به طور کامل کشف کنید تا زمانی که دیگر در زمینه تجربه شما غالب نباشد.

طلسم ابطال السحر المرشوش | سپس به نفس خود برگردید تا زمانی که یک بار دیگر شما را ترک کنند. شما همچنین می توانید با گسترش آگاهی خود آزمایش کنید تا یک نوع خاص از احساس را شامل شود، مانند احساسات یا صداهای بدنی.

به عنوان مثال، شما می توانید تمام مدیتیشن را صرف گوش دادن به صداهای اطراف خود کنید، بدون اینکه روی هیچ صدای خاصی تمرکز کنید.

طلسم ابطال السحر المرشوش | به این ترتیب، می‌توانید آگاهی بسیار متمرکز مورد نیاز برای دنبال کردن نفس خود را با آگاهی فراگیرتر و پذیراتر لازم برای استقبال از طیف وسیعی از احساسات متعادل کنید. این ترکیب تمرکز و پذیرش در قلب تمرین ذهن آگاهی قرار دارد.

READ  شماره دعانویس

همانطور که مهارت گنجاندن احساسات را در مراقبه های خود به دست می آورید، می توانید با گسترش آگاهی خود به گونه ای آزمایش کنید که حوزه حسی کامل (یعنی شنیدن، دیدن، بوییدن، لمس کردن و چشیدن) را شامل شود.

طلسم ابطال السحر المرشوش | با دنبال کردن (یعنی شنیدن، دیدن، بوییدن، لمس کردن و چشیدن) شروع کنید.

با دنبال کردن تنفس خود شروع کنید و سپس فقط لنز خود را کاملا باز کنید، اجازه دهید احساسات ایجاد شده و در آگاهی شما از بین بروند.

طلسم ابطال السحر المرشوش | هدف مدیتیشن کشف چند تکنیک جالب برای اشغال اوقات فراغت شما نیست.

این برای ایجاد تغییر ساده اما مهم از انجام دادن به بودن است. این اشتباه را مرتکب نشوید که تمرین مدیتیشن خود را به یک مورد فوری دیگر در لیست کارهایتان تبدیل کنید.

طلسم ابطال السحر المرشوش | در عوض، از آن به عنوان یک واحه خوشایند از انجام دادن استفاده کنید، فرصتی برای بودن.

بدون استراتژی یا دستور کار. به عبارت دیگر، آن را ساده نگه دارید. ابتدا با چند تکنیک بازی کنید تا تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پانزده =