ابطال طلسم

طلسم ابطال السحر السفلی

طلسم ابطال السحر السفلی | و حالا حتی فکر اینکه مجبور باشید بدون حرکت بنشینید باعث می شود به طرز ناراحت کننده ای غوغ بزنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بله، عمل ساده یک جا نشستن تضمینی است که هر اونس بیقراری را که هرگز نمی دانستید دارید.

طلسم ابطال السحر السفلی

طلسم ابطال السحر السفلی | از بین می برد. و بله، مدیتیشن زمانی بهترین نتیجه را دارد که بتوانید بدن خود را نسبتاً بی حرکت و کمر خود را نسبتاً صاف نگه دارید.

استاد | پس چه باید کرد؟ در این فصل، توپوگرافی مدیتیشن را بررسی می‌کنید و در می‌یابید که هنوز نشستن چه چیزی به شما می‌آموزد.

طلسم ابطال السحر السفلی | شاید معلمی (یا مادر یا پدری!) داشتید که شما را مجبور می کرد پشت میزتان بنشینید تا زمانی که تکالیف مدرسه خود را تمام کنید.

شما چند تکنیک عالی برای صاف کردن ستون فقرات خود بدون آسیب رساندن به کمر خود کشف می کنید. و شما با مجموعه ای از وضعیت های نشستن آزمایش می کنید تا بهترین حالت را برای شما پیدا کنید.

طلسم ابطال السحر السفلی | قرار دادن مار در چوب بامبو – یا هنر ظریف بی حرکت نشستن هنگامی که در مورد تمرین بی حرکت نشستن صحبت می کنم.

یکی از اولین معلمان مدیتیشن من، استاد ذن شونریو سوزوکی می گفت که بهترین راه برای نشان دادن ماهیت واقعی مار این است که آن را در یک چوب توخالی از بامبو قرار دهیم.

طلسم ابطال السحر السفلی | لحظه ای وقت بگذارید و به این استعاره غیرعادی فکر کنید. منظور او از آن چه می‌توانست داشته باشد؟ خوب، تصور کنید که شما یک مار بامبو هستید.

READ  دعا نویسی صبی

این حس شبیه چیه؟ هر بار که سعی می‌کنید لغزش کنید، کاری که مارها دوست دارند انجام دهند، به دیوارهای خانه‌تان برخورد می‌کنید.

طلسم ابطال السحر السفلی | اگر دقت کنید، متوجه می شوید که واقعاً چقدر لیز هستید. به همین ترتیب، نشستن در یک وضعیت خاص و حفظ بدن نسبتاً ثابت، چوبی از بامبو را فراهم می کند که هر انگیزه و حواس پرتی را به شما منعکس می کند.

می توانید ببینید که بدن شما چقدر می تواند بی قرار باشد – و ذهن شما چقدر می تواند بیش فعال باشد، که در واقع منبع بی قراری بدن شما است.

طلسم ابطال السحر السفلی | شاید باید این خارش را بخراشم یا به آن تلفن پاسخ دهم یا آن کار را انجام دهم.” برای هر برنامه یا قصدی، یک تکانه متناظر در عضلات و پوست شما وجود دارد.

اما شما هرگز متوجه تمام این فعالیت ها نخواهید شد مگر اینکه ساکت بنشینید. نکته خنده دار این است که وقتی با خوشحالی درگیر برخی از فعالیت های مورد علاقه خود مانند تماشای فیلم یا وب گردی یا کار کردن بر روی یک سرگرمی هستید.

طلسم ابطال السحر السفلی | می توانید ساعت ها بدون بی قراری در یک وضعیت بنشینید. اما سعی کنید کاری را انجام دهید که به نظرتان کسل کننده یا ناخوشایند است.

به خصوص فعالیتی به همان اندازه عجیب و غریب و ناآشنا مانند برگشتن توجه به خودتان و دنبال کردن نفس خود یا توجه به احساسات خود – و ناگهان هر دقیقه می تواند یک ساعت به نظر برسد.

READ  دعا نویس یهودی

طلسم ابطال السحر السفلی | درد می تواند مانند یک بیماری با ابعاد تهدید کننده زندگی به نظر برسد، و هر مورد در لیست کارهای شما می تواند ابعاد تهدیدآمیز به خود بگیرد.

و هر مورد در لیست کارهای شما می تواند فوریت غیرقابل مقاومتی به خود بگیرد. وقتی دائماً در پاسخ به افکار و تحریکات بیرونی عمل می کنید و واکنش نشان می دهید.

طلسم ابطال السحر السفلی | فرصتی برای شناخت نحوه عملکرد ذهن خود ندارید. با بی حرکت نشستن مانند مار بامبو، آینه ای دارید که شما را نشان می دهد


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 3 =