ابطال طلسم

طلسم ابطال السحر الاسود

طلسم ابطال السحر الاسود | سپس ادامه دهید پاسخ آرامش: کلمه یا عبارت کوتاهی را انتخاب کنید که برای شما اهمیت معنوی یا شخصی عمیقی داشته باشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | حالا چشمانتان را ببندید و این صدا را به آرامی، بارها و بارها تکرار کنید. (برای دستورالعمل‌های دقیق‌تر در مورد تمرین پاسخ آرام‌سازی، به فصل 20 مراجعه کنید.)

طلسم ابطال السحر الاسود

طلسم ابطال السحر الاسود | آرامش عمیق در اینجا یک مراقبه است که می‌توانید هر زمانی که 15 یا 20 دقیقه وقت دارید انجام دهید و می‌خواهید بخشی از تنشی را که در زندگی پرمشغله‌تان جمع کرده‌اید از بین ببرید.

استاد | همچنین راهی عالی برای آماده شدن برای مراقبه های دیگر در این کتاب است زیرا به شما احساس آرامش، شادابی و ارتباط با خودتان می دهد.

طلسم ابطال السحر الاسود | وقتی به ناحیه تنش یا ناراحتی رسیدید، به آرامی اجازه دهید باز شود و نرم شود.

یک مکان راحت برای دراز کشیدن پیدا کنید. کفش‌هایتان را درآورید، کمربند و سایر لباس‌های تنگ‌تان را باز کنید و دست‌هایتان را به پهلوها بکشید و پاها را کمی از هم باز کنید.

طلسم ابطال السحر الاسود | بدن خود را به عنوان یک کل حس کنید، از جمله مکان هایی که با سطح تخت یا زمین تماس دارد. 3. چشمان خود را ببندید و آگاهی خود را به پای خود بیاورید.

انگشتان پاهایتان را تکان دهید، پاهایتان را خم کنید و سپس تا جایی که می توانید تمام تنش ها را رها کنید و اجازه دهید پاهایتان روی زمین ذوب شوند.

READ  دعانویس در بوشهر

طلسم ابطال السحر الاسود | آگاهی خود را به ساق پاها، ران ها و باسن خود منتقل کنید. تصور کنید که آنها سنگین و ریلکس می شوند و در زمین ذوب می شوند.

اگر تصویر ذوب برای شما جذاب نیست، ممکن است سعی کنید حل شوید، غرق شوید یا ناپدید شوید. 5. آگاهی خود را به زیر شکم خود بیاورید.

طلسم ابطال السحر الاسود | تصور کنید تمام تنش ها از بین می روند، نفس شما عمیق تر می شود، و شکم شما باز و نرم می شود.

هوشیاری خود را به بالای شکم، سینه، گردن و گلو خود برسانید و احساس کنید که نواحی باز و نرم می شوند.

طلسم ابطال السحر الاسود | آگاهی خود را به شانه ها، بالای بازوها، پایین بازوها و دستان خود بیاورید. تصور کنید که آنها سنگین و ریلکس می شوند و در زمین ذوب می شوند.

آگاهی خود را به سر و صورت خود بیاورید. احساس کنید که تنش از صورت شما در سراسر سر و روی زمین ذوب می شود.

طلسم ابطال السحر الاسود | بدن خود را از سر تا پا اسکن کنید و در جستجوی نقاط تنش یا ناراحتی باقی مانده باشید.

اگر موردی را پیدا کردید، تصور کنید که آنها کاملاً در حال استراحت هستند. 10. بدن خود را به عنوان یک میدان آرامش، بدون قسمت یا لبه تجربه کنید.

طلسم ابطال السحر الاسود | پنج یا ده دقیقه بیشتر به این روش استراحت کنید. سپس به آرامی شروع به تکان دادن انگشتان دست و پا، کشش بازوها و پاها، باز کردن چشمان خود کرده و به تدریج به حالت نشسته می آیید.

READ  طلسم ازدواج پسر

با خودتان چک کنید و متوجه شوید که چه احساسی دارید. آیا احساس آرامش بیشتری می کنید؟ آیا بدن شما سبک تر یا منبسط شده است؟

طلسم ابطال السحر الاسود | آیا جهان به هیچ وجه متفاوت به نظر می رسد؟ حالا به آرامی برخیز و روزت را ادامه بده.

توسعه ذهن آگاهی این فصل رویکردی به مدیتیشن را برجسته می کند که به عنوان تمرکز حواس شناخته می شود – آگاهی لحظه به لحظه از تجربه خود در زمان وقوع.

طلسم ابطال السحر الاسود | ذهن آگاهی ترکیبی از تمرکز (آگاهی بسیار متمرکز) و آگاهی پذیراتر است که به سادگی از هر چیزی که پیش می آید استقبال می کند. زیرا تمرکز حواس مانند خانه ای روی پیدا شده رشد می کند


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 19 =