ابطال طلسم

طلسم ابطال السحر ابو الحارث

طلسم ابطال السحر ابو الحارث | برای بحث کامل در مورد وضعیت نشستن در مدیتیشن، از جمله نمودارها، به فصل 8 مراجعه کنید. سپس چند نفس عمیق بکشید و به آرامی بازدم کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بدون تلاش برای کنترل نفس خود، به آن اجازه دهید عمق و ریتم طبیعی خود را پیدا کند. همیشه از طریق بینی نفس بکشید مگر اینکه به دلایلی نتوانید.

طلسم ابطال السحر ابو الحارث

طلسم ابطال السحر ابو الحارث | حالا شروع به شمارش هر دم و بازدم کنید تا به ده برسید. سپس به یکی برگردید. به عبارت دیگر، هنگام دم، «یک»، هنگام بازدم، «دو» بشمارید، وقتی دوباره دم می‌کنید، «سه» و غیره تا ده بشمارید.

استاد | اگر مسیر را گم کردید، به یکی برگردید و دوباره شروع کنید. برای کمک به تمرکز، ممکن است مفید باشد که عدد را در ذهن خود برای تمام مدت دم یا بازدم تمدید کنید.

طلسم ابطال السحر ابو الحارث | با پیدا کردن یک وضعیت نشستن راحت شروع کنید که بتوانید 10 یا 15 دقیقه آن را نگه دارید.

به جای اینکه یک بار سریع به عدد فکر کنید و سپس آن را رها کنید. به عنوان مثال، یک بار به سرعت عدد را به “o-o-o-n- اجازه دهید و سپس آن را رها کنید.

طلسم ابطال السحر ابو الحارث | به عنوان مثال، اجازه دهید “o-o-o-nn-n-e” به اندازه دم، “t-w-o-o-o-o” تا زمانی که بازدم طول بکشد و غیره. همچنین ممکن است برای شما مفید باشد که اعداد را به صورت زیر آوازی بخوانید.

به خصوص در ابتدا، گفتن “یک” به آرامی هنگام دم، “دو” در هنگام بازدم و غیره. همانطور که این تمرین در ابتدا ممکن است آسان به نظر برسد.

READ  طلسم هندی ازدواج

طلسم ابطال السحر ابو الحارث | ممکن است از این که متوجه شوید هرگز نمی‌توانید بدون از دست دادن شمارش به ده برسید، شگفت‌زده شوید.

یا به حالت خلبان خودکار بروید و ناگهان خود را در نفس ۲۹ پیدا کنید! لازم نیست به هیچ وجه جلوی حرف زدن ذهن خود را بگیرید.

طلسم ابطال السحر ابو الحارث | اما اگر حواس‌تان به افکارتان پرت شد و نفس خود را از دست دادید، به یکی برگردید و دوباره شروع کنید.

وقتی مهارت شمردن هر یک از دم و بازدم را به دست آورید – مثلاً بعد از یک یا دو ماه تمرین منظم – می توانید فقط به شمارش بازدم ها روی بیاورید.

طلسم ابطال السحر ابو الحارث | با این حال، اگر ذهن شما شروع به سرگردانی در استنشاق می کند، فقط به روش اول برگردید تا زمانی که احساس کنید آماده ادامه کار هستید.

در نهایت، ممکن است بخواهید این تمرین را حتی با ذکر «در» در هنگام دم و «خارج» در بازدم ساده‌تر کنید. دنبال کردن نفس های خود با نشستن و نفس کشیدن دقیقاً همانطور که برای شمارش نفس های خود انجام دادید شروع کنید.

طلسم ابطال السحر ابو الحارث | اگر ترجیح می‌دهید دستورالعمل‌های صوتی این مدیتیشن را دنبال کنید، آهنگ 4 را گوش کنید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 13 =