طلسم

طلسم‌مرگ

طلسم‌مرگ | شما فقط به کار کردن ادامه می دهید تا آن را شبیه آن ایده به نظر برسانید، احساس کنید که آن را احساس می کنید، به نظر می رسد که به نظر می رسد، و همانطور که بوده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | و این عجیب است، زیرا وقتی منحرف می شوید، به نوعی آن را می دانید. وقتی کاری را انجام می‌دهید که درست نیست، می‌دانید زیرا به نظر نادرست است.

استاد | می گوید: «نه، نه. این آنطور که ایده گفته شد نیست.» و وقتی به روش صحیح وارد آن می شوید، احساس درستی می کنید. این یک شهود است: شما در مسیر خود احساس می کنید و فکر می کنید.

سایت مپ الخزرا | شما از یک مکان شروع می کنید، و هر چه پیش می روید، بیشتر و دقیق تر تنظیم می شود. اما در تمام طول این ایده صحبت کردن است. در یک نقطه، به شما احساس درستی می دهد.

طلسم‌مرگ

طلسم‌مرگ | ایده کل چیز است. اگر به این ایده وفادار بمانید، آن چیزی که واقعاً باید بدانید را به شما می گوید.

و امیدوارید که تا حدودی برای دیگران درست باشد. گاهی اوقات، من وارد مجموعه‌ای می‌شوم که بر اساس یک ایده ساخته شده است، و برای یک لحظه یا بیشتر، فکر می‌کنم در آن ایده درست هستم.

طلسم‌مرگ | فوق العاده است اما بسیاری از اوقات، شما مجموعه را نمی سازید. بر اساس آن ایده، مکانی را پیدا می کنید که احساس درستی داشته باشد.

و مکان را می توان به طرق مختلف تغییر داد تا به ایده نزدیکتر شود. وسایل و نور را می توان تغییر داد. نور می تواند نقش بزرگی در این امر ایفا کند.

READ  دعانویس با جن

طلسم‌مرگ | و شما فقط به کار و کار کردن ادامه می‌دهید تا زمانی که کار بر اساس ایده درست به نظر برسد.

اگر به شنا کردن همه عناصر با هم توجه کنید، ببینید، در نهایت، تعجب آور است که چقدر به آن جرقه اصلی نزدیک است.

طلسم‌مرگ | ایده‌های جدید نیز می‌توانند در طول فرآیند به وجود بیایند. و یک فیلم تا زمانی که تمام نشده تمام نمی شود، بنابراین شما همیشه مراقب هستید.

گاهی اوقات آن حوادث خوشحال کننده رخ می دهد. آنها حتی ممکن است آخرین تکه های پازل باشند که اجازه می دهد همه چیز با هم جمع شود.

طلسم‌مرگ | و شما بسیار سپاسگزار هستید: در دنیا چگونه این اتفاق افتاد؟ در فیلم مخمل آبی، در آپارتمان شخصیت بن که دین استاکول نقش او را بازی می کند، صحنه ای را فیلمبرداری می کردیم.

در یک نقطه خاص، دین قصد داشت آهنگ «In Dreams» اثر روی اوربیسون را بخواند. او می‌خواست آن را همگام‌سازی کند و آن را برای دنیس هاپر بخواند.

طلسم‌مرگ | در فیلمنامه قرار بود او یک لامپ کوچک را از روی میز بردارد و از آن به عنوان میکروفون استفاده کند.

اما درست جلوی او در صحنه فیلمبرداری – و پاتریشیا نوریس، طراح تولید، گفت که آن را آنجا نگذاشته است – این چراغ کار بود.

طلسم‌مرگ | طناب بلندی داشت و لامپ آن از تماشاگران پنهان بود، اما چهره دین را روشن می کرد. و دین فقط این را ربوده است.

او فکر کرد که برای او در آنجا قرار داده شده است. بسیاری از این چیزها وجود دارد که به همراه دارد. گاهی اوقات حوادثی اتفاق می افتد که خوشحال کننده نیستند، اما باید با آن ها نیز کار کنید.

READ  دعانویس یهودی در ایلام

طلسم‌مرگ | شما سازگار می شوید. شما این چیز را بیرون می اندازید و آن چیز را بیرون می اندازید و چیز دیگری را بیرون می اندازید.

اما اگر به ایده اصلی توجه کنید – به آن وفادار بمانید – تعجب آور است که چگونه، در پایان، حتی چیزهایی که تصادفی بودند صادق هستند.

طلسم‌مرگ | آنها به این ایده وفادار هستند. تماشاگران آزمایشی اگرچه نمی‌توانید فیلمی را با در نظر گرفتن مخاطب بسازید، اما در یک نقطه خاص، قبل از اینکه تمام شود، باید فیلم را با گروهی تجربه کنید.

گاهی اوقات شما کمی عینیت خود را از دست می دهید، و باید احساس کنید که چه چیزی کار می کند و چه چیزی نیست.

طلسم‌مرگ | این می تواند بدترین غربالگری باشد – بسیار نزدیک به جهنم روی زمین. اما، باز هم، فیلم تا زمانی که تمام نشده است، تمام نشده است.

بعد از اینکه آن را برای آن گروه غربال کردید، به خاطر کلیت، ممکن است موارد خاصی را کاهش دهید یا مواردی را اضافه کنید.

طلسم‌مرگ | آنها دقیقاً اشتباه نیستند. برخی از صحنه هایی که از یک فیلم حذف می شوند به خودی خود صحنه های خوبی هستند.

اما برای اینکه بگذارند همه چیز کار کند، آنها باید بروند. این بخشی از فرآیند است – همیشه تا حدی اتفاق می افتد.

طلسم‌مرگ | تعمیم‌ها به نظر من خطرناک است که بگوییم یک زن در یک فیلم نماینده همه زنان است یا یک مرد در یک فیلم نماینده همه مردان است.

برخی از منتقدان کلی گویی را دوست دارند. اما این شخصیت خاص در این داستان خاص است که در آن مسیر خاص حرکت می کند.

READ  طلسم برای طلاق توافقی

طلسم‌مرگ | آن چیزهای خاص دنیای خودشان را می سازند. و گاهی اوقات این دنیایی است که ما دوست داریم وارد آن شویم و آن را تجربه کنیم.

تاریکی مردم از من پرسیده‌اند که چرا – اگر مدیتیشن بسیار عالی است و به شما خوشبختی زیادی می‌دهد – آیا فیلم‌های من اینقدر تاریک هستند و خشونت زیادی وجود دارد؟

طلسم‌مرگ | اکنون چیزهای تاریک زیادی در این دنیا جریان دارند و بیشتر فیلم ها دنیایی را که در آن زندگی می کنیم منعکس می کنند.

آنها داستان هستند. داستان ها همیشه تضاد دارند. آنها بالا و پایین و خوب و بد خواهند داشت. من عاشق ایده های خاصی هستم.

طلسم‌مرگ | و من همان جایی هستم که هستم. حالا اگر به شما بگویم روشن فکر شدم و این یک فیلمسازی روشنفکرانه است، داستان دیگری است.

اما من فقط یک پسر اهل میسولا، مونتانا هستم که کار خودم را انجام می‌دهم، مثل بقیه در جاده‌ها می‌روم. همه ما منعکس کننده دنیایی هستیم که در آن زندگی می کنیم.

طلسم‌مرگ | حتی اگر یک فیلم دورهمی بسازید، بازتاب زمان شما خواهد بود. می‌توانید تفاوت‌های فیلم‌های دوره‌ای را، بسته به زمانی که ساخته شده‌اند، ببینید. این یک حساسیت است.

نحوه صحبت آنها، موضوعات خاص – و آن چیزها با تغییر جهان تغییر می کنند. و بنابراین، حتی اگر من اهل میسولا، مونتانا هستم.

طلسم‌مرگ | که پایتخت سوررئالیستی جهان نیست، شما می توانید در هر جایی باشید و نوعی غریبگی را در این روزها مشاهده کنید، یا نگاه خاصی به چیزها داشته باشید. .


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 1 =