طلسمات استاد محمد مهدی کبیر


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | با این حال، اگر ما وسواس زیادی به پول درآوردن داشته باشیم و تمام روز به هیچ چیز جز پول فکر نکنیم، کیفیت کارمان آسیب خواهد دید و الهه ثروت ناگزیر از فرارمان است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگر تنها دغدغه ما در زندگی پول باشد، همیشه در فکر سود و راه و روش افزایش سود خواهیم بود. این امر توجه ما را از دستیابی به تعالی و کمال در کارمان منحرف می کند.

استاد | در نتیجه، کیفیت کاری که انجام می دهیم و محصولی که در بازار می فروشیم، هر دو آسیب خواهند دید. بدیهی است که با بدتر شدن کیفیت، تقاضا برای محصول ما در بازار کاهش خواهد یافت.

سایت مپ الخزرا | ما به زودی شروع به از دست دادن سهم و اعتبار خود در بازار خواهیم کرد. فروش محصول ما شروع به کاهش خواهد کرد. سود کسب و کار ما نیز کاهش خواهد یافت.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | طبیعتاً درآمد کمتری خواهیم داشت. در مقابل، اگر در مورد دستیابی به برتری در کار خود هوشیار و مراقب باشیم و کاملاً به آن اختصاص داشته باشیم، کیفیت کار ما به طور قابل توجهی بهبود خواهد یافت.

اگر «رضایت کلی مشتری» اولویت اصلی ما در کسب و کار باشد، حداکثر تلاش را انجام خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما از محصول ما راضی هستند و همینطور باقی می مانند.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | برای تحقق این امر، ما به بهبود کیفیت محصول خود ادامه خواهیم داد. در نتیجه، تقاضا برای محصولات ما همچنان رو به افزایش خواهد بود.

READ  نوشتن دعا برای ازدواج دختر

تعداد مشتریان راضی که مشتاقانه منتظر خرید محصولات ما هستند نیز همچنان در حال افزایش است. به طور طبیعی، کسب و کار ما به سرعت رشد خواهد کرد.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | پول و رفاه به زودی به وفور به سراغ ما خواهد آمد. تعالی در مراقبه به شادی می انجامد.

این اصول برتری را می توان به همان اندازه در مورد «ثروت معنوی» که از طریق مدیتیشن به دست می آوریم اعمال کرد.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | تمرین صحیح مراقبه با فداکاری کامل، پشتکار و کمال، می تواند شادی درونی و آرامش پایدار را به ارمغان آورد، که “ثروت معنوی” واقعی است که به عنوان محصول جانبی تمرین مراقبه ما می آید.

در حین کار در زمینه یوگا با افراد مختلفی برخورد می کنم. برخی از آنها می گویند که علیرغم تمام تلاششان، نتوانستند به درستی مراقبه کنند.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | دیگران گفتند که می توانند مراقبه کنند، اما هرگز آن شادی درونی را که من در مورد آن صحبت می کردم، تجربه نکردند.

همه آنها در تمرینات مدیتیشن خود با مشکل مواجه شدند. آنها کل فرآیند مدیتیشن را بسیار پر زحمت کردند. آنها دائماً با فکر تجربه شادی و سعادت درونی تسخیر می شدند.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | اما خود چنین وسواسی آنها را از دستیابی به آنچه به دنبال آن هستند باز می دارد.

افرادی که می گویند می توانند مدیتیشن کنند اما نمی توانند از آن لذت ببرند، اساساً به نوعی این کار را اشتباه انجام می دهند.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | یا روش مراقبه ای که دنبال می کنند برای آنها اشتباه است یا راهنمایی هایی که در مورد مدیتیشن دریافت می کنند اشتباه است.

READ  ابطال طلسم سیاه

اگر مدیتیشن را به درستی تمرین می کنید، باید شادی درونی بی حد و حصری را به ارمغان بیاورد، که طبیعی ترین و خودانگیخته ترین نتیجه مدیتیشن است.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | اکستازی یک ویژگی ذاتی مدیتیشن است. 8 مدیتیشن – تعادل بازی الهی بین دنیوی بودن و معنوی بودن گاهی اوقات، پس از اتمام یک سخنرانی در مورد مراقبه، شخصی از حضار که کنجکاو است درباره آن بیشتر بداند.

اغلب یک سوال بسیار جالب و سرگرم کننده می پرسد: “دکتر وینود، چه مدت است که در مسیر رهایی بوده‌ای؟» همیشه در تعجبم که چرا کسی چنین سؤالی می‌پرسد.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | کسانی که این سوال را می پرسند معمولاً افراد خوبی هستند – آنها هیچ چیز بدی از آن ندارند.

آنها عمیقاً علاقه مند به دانستن بیشتر در مورد مدیتیشن و سایر مسائل مهم مربوط به شیوه معنوی زندگی هستند.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | اما از نحوه طرح این سؤال به نظر می رسد که آنها سعی دارند زندگی معنوی را از زندگی زمینی جدا کنند.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است کسی این سوال را بپرسد. یکی اینکه ممکن است فکر کنند راه مراقبه همان راه رهایی است.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | شکی نیست که آنها با یکدیگر مرتبط هستند، اما افرادی که این سوال را می پرسند معمولا سعی می کنند مراقبه را از زندگی دنیوی جدا کنند.

یا ممکن است بر این باور باشند که کسی که به مدیتیشن می‌پردازد حتماً به دلیلی آن را انجام می‌دهد: شاید یک فرد بیمار که سعی می‌کند با توسل به مراقبه از مشکلات دنیوی فرار کند.

READ  طلسم أستاذ حسن زاده

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | یا به دنبال رهایی از چرخه تولد و مرگ است. یا ممکن است تصور کنند که با قرار گرفتن در مسیر مراقبه، خانواده، دوستان و اقوام خود را پشت سر می گذارند، گوشه نشین می شوند و زندگی منزوی را از جامعه دور می کنند.

این تصور اشتباهی است که رهایی مستلزم جدایی از زندگی دنیوی و ترک لذت های مادی است. برخی ممکن است مسیر مراقبه را با مسیر رهایی یکی بدانند.

 

 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

نوشته های مشابه