طلسمات استاد محمد مهدی کبیر


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | با این حال، اگر ما وسواس زیادی به پول درآوردن داشته باشیم و تمام روز به هیچ چیز جز پول فکر نکنیم، کیفیت کارمان آسیب خواهد دید و الهه ثروت ناگزیر از فرارمان است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگر تنها دغدغه ما در زندگی پول باشد، همیشه در فکر سود و راه و روش افزایش سود خواهیم بود. این امر توجه ما را از دستیابی به تعالی و کمال در کارمان منحرف می کند.

استاد | در نتیجه، کیفیت کاری که انجام می دهیم و محصولی که در بازار می فروشیم، هر دو آسیب خواهند دید. بدیهی است که با بدتر شدن کیفیت، تقاضا برای محصول ما در بازار کاهش خواهد یافت.

سایت مپ الخزرا | ما به زودی شروع به از دست دادن سهم و اعتبار خود در بازار خواهیم کرد. فروش محصول ما شروع به کاهش خواهد کرد. سود کسب و کار ما نیز کاهش خواهد یافت.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | طبیعتاً درآمد کمتری خواهیم داشت. در مقابل، اگر در مورد دستیابی به برتری در کار خود هوشیار و مراقب باشیم و کاملاً به آن اختصاص داشته باشیم، کیفیت کار ما به طور قابل توجهی بهبود خواهد یافت.

اگر «رضایت کلی مشتری» اولویت اصلی ما در کسب و کار باشد، حداکثر تلاش را انجام خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما از محصول ما راضی هستند و همینطور باقی می مانند.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | برای تحقق این امر، ما به بهبود کیفیت محصول خود ادامه خواهیم داد. در نتیجه، تقاضا برای محصولات ما همچنان رو به افزایش خواهد بود.

READ  طلسم ثروتمند شدن

تعداد مشتریان راضی که مشتاقانه منتظر خرید محصولات ما هستند نیز همچنان در حال افزایش است. به طور طبیعی، کسب و کار ما به سرعت رشد خواهد کرد.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | پول و رفاه به زودی به وفور به سراغ ما خواهد آمد. تعالی در مراقبه به شادی می انجامد.

این اصول برتری را می توان به همان اندازه در مورد «ثروت معنوی» که از طریق مدیتیشن به دست می آوریم اعمال کرد.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | تمرین صحیح مراقبه با فداکاری کامل، پشتکار و کمال، می تواند شادی درونی و آرامش پایدار را به ارمغان آورد، که “ثروت معنوی” واقعی است که به عنوان محصول جانبی تمرین مراقبه ما می آید.

در حین کار در زمینه یوگا با افراد مختلفی برخورد می کنم. برخی از آنها می گویند که علیرغم تمام تلاششان، نتوانستند به درستی مراقبه کنند.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | دیگران گفتند که می توانند مراقبه کنند، اما هرگز آن شادی درونی را که من در مورد آن صحبت می کردم، تجربه نکردند.

همه آنها در تمرینات مدیتیشن خود با مشکل مواجه شدند. آنها کل فرآیند مدیتیشن را بسیار پر زحمت کردند. آنها دائماً با فکر تجربه شادی و سعادت درونی تسخیر می شدند.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | اما خود چنین وسواسی آنها را از دستیابی به آنچه به دنبال آن هستند باز می دارد.

افرادی که می گویند می توانند مدیتیشن کنند اما نمی توانند از آن لذت ببرند، اساساً به نوعی این کار را اشتباه انجام می دهند.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | یا روش مراقبه ای که دنبال می کنند برای آنها اشتباه است یا راهنمایی هایی که در مورد مدیتیشن دریافت می کنند اشتباه است.

READ  طلسم جن

اگر مدیتیشن را به درستی تمرین می کنید، باید شادی درونی بی حد و حصری را به ارمغان بیاورد، که طبیعی ترین و خودانگیخته ترین نتیجه مدیتیشن است.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | اکستازی یک ویژگی ذاتی مدیتیشن است. 8 مدیتیشن – تعادل بازی الهی بین دنیوی بودن و معنوی بودن گاهی اوقات، پس از اتمام یک سخنرانی در مورد مراقبه، شخصی از حضار که کنجکاو است درباره آن بیشتر بداند.

اغلب یک سوال بسیار جالب و سرگرم کننده می پرسد: “دکتر وینود، چه مدت است که در مسیر رهایی بوده‌ای؟» همیشه در تعجبم که چرا کسی چنین سؤالی می‌پرسد.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | کسانی که این سوال را می پرسند معمولاً افراد خوبی هستند – آنها هیچ چیز بدی از آن ندارند.

آنها عمیقاً علاقه مند به دانستن بیشتر در مورد مدیتیشن و سایر مسائل مهم مربوط به شیوه معنوی زندگی هستند.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | اما از نحوه طرح این سؤال به نظر می رسد که آنها سعی دارند زندگی معنوی را از زندگی زمینی جدا کنند.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است کسی این سوال را بپرسد. یکی اینکه ممکن است فکر کنند راه مراقبه همان راه رهایی است.

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | شکی نیست که آنها با یکدیگر مرتبط هستند، اما افرادی که این سوال را می پرسند معمولا سعی می کنند مراقبه را از زندگی دنیوی جدا کنند.

یا ممکن است بر این باور باشند که کسی که به مدیتیشن می‌پردازد حتماً به دلیلی آن را انجام می‌دهد: شاید یک فرد بیمار که سعی می‌کند با توسل به مراقبه از مشکلات دنیوی فرار کند.

READ  شکستن طلسم های سنگین

طلسمات استاد محمد مهدی کبیر | یا به دنبال رهایی از چرخه تولد و مرگ است. یا ممکن است تصور کنند که با قرار گرفتن در مسیر مراقبه، خانواده، دوستان و اقوام خود را پشت سر می گذارند، گوشه نشین می شوند و زندگی منزوی را از جامعه دور می کنند.

این تصور اشتباهی است که رهایی مستلزم جدایی از زندگی دنیوی و ترک لذت های مادی است. برخی ممکن است مسیر مراقبه را با مسیر رهایی یکی بدانند.

 

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هجده =

نوشته های مشابه