استاد طلسم

طلسمات استاد ادریس

طلسمات استاد ادریس | برخی ممکن است فکر کنند که پوشیدن روپوش زعفرانی و ظاهری جدی روی صورت خود تنها شرایط لازم برای یک فرد روحانی است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آنها نمی دانند که مراقبه بین زندگی مادی و معنوی ما هماهنگی ایجاد می کند و به مرور زمان به طور جدایی ناپذیر با زندگی روزمره ما یکپارچه می شود.

استاد | مدیتیشن را خیلی جدی یا خیلی ساده بگیریم یک بار، در حال سخنرانی در جمعی از تمرین‌کنندگان منظم مدیتیشن بودم.

سایت مپ الخزرا | همه آنها آنقدر جدی به نظر می رسیدند و چنان چهره های بلندی داشتند که برای یک لحظه صادقانه فکر می کردم که حتماً در بستگان نزدیک یکی از اعضای گروه یک اتفاق ناگوار یا مرگ رخ داده است.

طلسمات استاد ادریس

طلسمات استاد ادریس | اکثر مردم بر این باورند که مدیتیشن یک امر بسیار جدی است و ما باید در حین انجام آن چهره ای عبوس داشته باشیم.

همچنین افرادی هستند که به مدیتیشن به عنوان نوعی سرگرمی نگاه می کنند و به همین دلیل تمایل دارند که آن را بیش از حد ساده بگیرند.

طلسمات استاد ادریس | با این حال، اگر می خواهیم مدیتیشن را به نتیجه برسانیم، نه باید آن را خیلی جدی بگیریم و نه خیلی ساده. پس از تمرین منظم مراقبه، زندگی ما پر از شادی فراوان و آرامش عمیق خواهد شد.

با این حال، اگر مراقبه را به عنوان یک وظیفه و نه به عنوان یک ورزش که برای لذت و سرگرمی خالص انجام می شود، بسیار دشوار است. بازیگوش بودن یک موضوع نگرش است.

READ  شکستن طلسم شیطان

طلسمات استاد ادریس | متأسفانه تعداد کمی از تمرین‌کنندگان به مدیتیشن به شیوه‌ای بازیگوش برخورد می‌کنند. اکثر آنها در مورد آن خیلی جدی هستند.

به همین دلیل است که با وجود چندین سال تمرین، هیچ لذتی را تجربه نمی کنند. به ندرت هیچ نشانه ای از شادی در زندگی آنها دیده می شود.

طلسمات استاد ادریس | بلکه بسیار غمگین و متشنج به نظر می رسند، با شیارهای عمیق روی پیشانی خود. مدیتیشن بدون شک یک نوع منحصر به فرد از بازی است.

ما باید این بازی را در زمین خودمان انجام دهیم – یعنی در درون خودمان. برای انجام این بازی خاص، لازم نیست جایی برویم، زیرا بازی، بازیکن، زمین بازی و تجهیزات همگی به راحتی در درون ما در دسترس هستند.

طلسمات استاد ادریس | هنگامی که در این بازی مهارت کافی را بدست آوریم، شروع به کسب لذت و لذت زیادی از آن می کنیم. این نوع خاصی از شادی است که از درون می آید.

لذت مدیتیشن بسیار متفاوت از سایر انواع شادی است که ما از آن آگاه هستیم. این لذت بودن در شرکت خودمان است.

طلسمات استاد ادریس | شادی درونی کاملاً مستقل از حالات و هوس های دنیای بیرون است. این واقعا ما را به خودکفایی می رساند. ما مجبور نیستیم از دنیای بیرون جدا شویم تا به آنجا برسیم.

هنگامی که ما از نظر معنوی تکامل یافتیم، می‌توانیم همیشه در درون خودمان بمانیم، بدون اینکه توسط دنیای بیرونی همیشه در حال تغییر آشفته شویم.

طلسمات استاد ادریس | من بسیار خوش شانس بودم که از همان روز اول توانستم از مدیتیشن لذت ببرم. اکنون بیش از 35 سال است که از آن لذت می برم.

READ  طلسم فوری

به طور خلاصه، ممکن است بگوییم که دو نوع از افراد وجود دارند که به روشی اشتباه به مدیتیشن می‌روند: کسانی که آن را با جدیت نابجا می‌پذیرند و کسانی که به شیوه‌ای معمولی با آن رفتار می‌کنند.

طلسمات استاد ادریس | هر دو اشتباه هستند، زیرا مدیتیشن نه خیلی جدی است و نه خیلی ساده. هر دو اصل مطلب را از دست می دهند و بنابراین علی رغم تلاششان به جایی نمی رسند.

بازیکن واقعی و روحیه ورزشکار واقعی یک بازیکن واقعی با روحیه بسیار توسعه یافته از اخلاق ورزشی می تواند به راحتی تفاوت بین جدی گرفتن یک چیز را با سهل انگاری آن درک کند.

طلسمات استاد ادریس | مهم نیست که او در کدام بازی بازی می کند – می تواند تنیس، بسکتبال یا هر بازی دیگری باشد – یک ورزشکار واقعی همیشه می تواند بین این دو حالت افراطی خط بکشد.

او می داند که چگونه موفقیت و همچنین شکست را در گام های خود بپذیرد و از هر دوی آنها بیاموزد. او تمام تلاش خود را برای بهبود عملکرد و برتری در بازی به کار می گیرد.

طلسمات استاد ادریس | در حین انجام این کار، تمرکز اصلی او هرگز روی عملکرد صرف نیست، بلکه بر شادی بی حد و حصری است که در هنگام انجام بازی به بهترین شکل ممکن به دست می آورد.

تجربه بی اندازه این شادی نیروی محرک واقعی پشت تمام تلاش های اوست. او برای لذت بازی بازی می کند. او دوست دارد برای بهبود عملکرد خود در بازی سخت کار کند.

READ  طلسم بازگشت

طلسمات استاد ادریس | زیرا با این کار می تواند از آن لذت بهتری ببرد. با گذشت زمان، روحیه ورزشکاری جزء لاینفک وجود او می شود. این در هر کاری که او در زندگی روزمره انجام می دهد منعکس می شود.

اگر کسی شروع به مسخره کردن یک ورزشکار واقعی کند یا شروع به مسخره کردن یا کشیدن پای او کند، از این توهین ها و بدرفتاری ها ناراحت نمی شود.

طلسمات استاد ادریس | به شرطی که با روحیه خوب انجام شود. در حین بازی، اگر آسیب ببیند، سر و صدای زیادی برای مصدومیت به راه نمی‌اندازد. اگر مصدومیت اجازه دهد و شرایط ایجاب کند، با وجود درد به بازی ادامه می دهد.

 


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − پانزده =