طلسمات ابطال سحر


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

طلسمات ابطال سحر | آیا متوجه می شوید که دیگران را مقصر می دانید و از خود دفاع می کنید؟ اگر بیشتر تحقیق کنید و لایه اولیه خشم را از بین ببرید، چه چیزی در زیر آن پیدا می کنید؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در تجربه من، خشم به طور کلی در پاسخ به یکی از دو احساس عمیق تر ایجاد می شود: آسیب یا ترس. هنگامی که شما صدمه دیده اید.

طلسمات ابطال سحر

طلسمات ابطال سحر | همانطور که من به خاطر خیانت دوست دخترم آسیب دیده ام، ممکن است با عصبانیت نسبت به کسی که فکر می کنید به شما آسیب رسانده حمله کنید.

استاد | و وقتی می ترسی، ممکن است به جای اینکه ترس خود را حتی برای خودت اعتراف کنی، با شمشیر و زره خشم از خود محافظت کنی.

طلسمات ابطال سحر | بعد، می توانید توجه خود را به ذهن خود معطوف کنید. چه نوع افکار و تصاویری با احساسات خشمگین همراه است؟

در زیر آسیب و ترس، خشم به طور کلی لایه عمیق‌تری از وابستگی به داشتن چیزها را می‌پوشاند. وقتی شرایط تغییر می کند یا طبق برنامه پیش نمی رود، احساس آسیب یا ترس می کنید و سپس در پاسخ عصبانی می شوید.

طلسمات ابطال سحر | با عصبانیت، مانند تمام احساسات، هر گونه قضاوت یا مقاومتی را که ممکن است داشته باشید کنار بگذارید و مستقیماً با خشم روبرو شوید.

ممکن است متوجه شوید که قبل از انتشار شدیدتر می شود، اما با آن همراه باشید. ممکن است در زیر خشم چشمه‌های عمیقی از قدرت نهفته باشد که ممکن است در نهایت کشف کنید که چگونه بدون عصبانی شدن آنها را برانگیزید.

READ  دعا نوشتن طلسم

طلسمات ابطال سحر | ترس و اضطراب بسیاری از مردم حاضر نیستند اعتراف کنند که می ترسند، حتی برای خودشان. به نوعی، آنها معتقدند که اگر ترس خود را بپذیرند، به آن قدرت می دهند تا زندگی خود را اداره کند.

به عبارت دیگر، در اعماق وجود، از ترس خود می ترسند! به خصوص مردان، اغلب برای پنهان کردن ترس یا اضطراب خود در پشت نمای اعتماد به نفس، خشم یا عقلانیت، تمام تلاش خود را می کنند.

طلسمات ابطال سحر | البته از سوی دیگر، به نظر می‌رسد که برخی از مردم تقریباً از همه چیز می‌ترسند. روبه رو شدن با شیاطین تبتی ها داستان شگفت انگیزی در مورد استاد بزرگ مراقبه میلارپا، که حدود 900 سال پیش زندگی می کرد، می گویند.

طلسمات ابطال سحر | میلارپا به دنبال غارهای دورافتاده در ارتفاعات هیمالیا بود و در آنجا مدیتیشن انجام می داد.

یک بار، او خود را در غاری یافت که در آن گروهی از شیاطین ساکن بودند که حواس او را از تمرینش منحرف کردند. (ظاهراً در آن روزها شیاطین در غارها رفت و آمد می کردند – بدون شک به دنبال اقداماتی بودند!) اول، او سعی کرد آنها را تحت سلطه خود درآورد، اما آنها تکان نخوردند.

طلسمات ابطال سحر | سپس تصمیم گرفت آنها را گرامی بدارد و دوستی و شفقت را نسبت به آنها ابراز کند و نیمی از آنها رفتند.

بقیه را از صمیم قلب پذیرفت و دعوت کرد که هر وقت خواستند برگردند. در این دعوت، همه به جز یک دیو به خصوص درنده مانند رنگین کمان ناپدید شدند.

طلسمات ابطال سحر | میلارپا بدون هیچ نگرانی برای بدن خود و با نهایت عشق و شفقت نزد دیو رفت و سر خود را به عنوان هدیه در دهان او گذاشت.

READ  شکستن طلسم اژدها

دیو بدون هیچ اثری ناپدید شد و دیگر برنگشت. دفعه بعد که با شیاطین درونی خود دست و پنجه نرم می کنید، داستان میلارپا را در نظر بگیرید.

طلسمات ابطال سحر | احساسات و حالات ذهنی که برایتان چالش برانگیز یا ناخوشایند است. تصور کنید چه اتفاقی ممکن است بیفتد اگر به جای تلاش برای دور کردن آنها از آنها استقبال کنید!

حقیقت این است که اگر انسان هستید – و نه بیونیک یا فرازمینی – حداقل گاهی اوقات ترس یا مضطرب خواهید داشت.

طلسمات ابطال سحر | علاوه بر هجوم خام آدرنالینی که وقتی به نظر می رسد بقای فیزیکی شما در خطر است، احساس می کنید، ترسی را تجربه می کنید که به ناچار هنگام مواجهه با ناشناخته ها یا نامطمئن های زندگی به وجود می آید، که این روزها می تواند بسیار زیاد باشد.

طلسمات ابطال سحر | در نهایت، شما می ترسید زیرا معتقدید که یک موجود جداگانه و منزوی هستید که توسط نیروهای خارج از کنترل شما احاطه شده است.

هر چه دیوارهایی که شما را از دیگران جدا می کند بیشتر در اثر تمرین مدیتیشن فرو بریزد، ترس و اضطراب شما به طور طبیعی کاهش می یابد.

طلسمات ابطال سحر | مانند خشم، می توانید از مراقبه خود برای کشف و در نهایت دوستی با ترس خود استفاده کنید.

به هر حال، این فقط یک احساس است مانند سایر احساسات، که از احساسات، افکار و باورهای فیزیکی تشکیل شده است.

طلسمات ابطال سحر | وقتی با ترس کار می کنید، بسیار مهم است که با خودتان مهربان و ملایم باشید. با پرسیدن همان سوالاتی که در مورد خشم پرسیدید شروع کنید.

READ  شکستن طلسم اب

کجا و چگونه آن را در بدن خود تجربه می کنید؟ کجا می بینید که در حال تنش و انقباض هستید؟ چه اتفاقی برای تنفس شما می افتد؟ یا به دلت؟

طلسمات ابطال سحر | در مرحله بعد، به افکار و تصاویری که با ترس همراه هستند توجه کنید. اغلب، ترس از پیش بینی آینده و تصور اینکه به نحوی قادر به مقابله با آن نخواهید بود ناشی می شود.

وقتی این انتظارات فاجعه بار را برای آنچه که هستند می بینید و به لحظه حال باز می گردید -احساسات بدنتان، آمدن و رفتن نفستان- ممکن است متوجه شوید که ترس تغییر می کند و شروع به پراکندگی می کند.

طلسمات ابطال سحر | پس از بازگشت، می توانید به سادگی نام آن را – “ترس، ترس، ترس” – مانند یک دوست قدیمی و آشنا صدا کنید.

همچنین ممکن است بخواهید کمی احساسات را تقویت کنید و به خود اجازه دهید بلرزد یا بلرزد، اگر اینقدر تمایل دارید.

طلسمات ابطال سحر | حتی می توانید تصور کنید که ترس بر شما غلبه کرده و بدترین کار را انجام می دهد این رویکرد مخصوصاً اگر مانند بسیاری از مردم از ترس خود می ترسید مفید است.

مواجهه مستقیم با ترس خود بدون تلاش برای خلاص شدن از آن یا فرار از آن، به شجاعت فوق العاده ای نیاز دارد، اما این شیوه ها همچنین این ظرفیت را دارند که شما را وارد عرصه روابط عمومی کنند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 9 =

نوشته های مشابه