ابطال طلسم

طلسمات ابطال سحر

طلسمات ابطال سحر | آیا متوجه می شوید که دیگران را مقصر می دانید و از خود دفاع می کنید؟ اگر بیشتر تحقیق کنید و لایه اولیه خشم را از بین ببرید، چه چیزی در زیر آن پیدا می کنید؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در تجربه من، خشم به طور کلی در پاسخ به یکی از دو احساس عمیق تر ایجاد می شود: آسیب یا ترس. هنگامی که شما صدمه دیده اید.

طلسمات ابطال سحر

طلسمات ابطال سحر | همانطور که من به خاطر خیانت دوست دخترم آسیب دیده ام، ممکن است با عصبانیت نسبت به کسی که فکر می کنید به شما آسیب رسانده حمله کنید.

استاد | و وقتی می ترسی، ممکن است به جای اینکه ترس خود را حتی برای خودت اعتراف کنی، با شمشیر و زره خشم از خود محافظت کنی.

طلسمات ابطال سحر | بعد، می توانید توجه خود را به ذهن خود معطوف کنید. چه نوع افکار و تصاویری با احساسات خشمگین همراه است؟

در زیر آسیب و ترس، خشم به طور کلی لایه عمیق‌تری از وابستگی به داشتن چیزها را می‌پوشاند. وقتی شرایط تغییر می کند یا طبق برنامه پیش نمی رود، احساس آسیب یا ترس می کنید و سپس در پاسخ عصبانی می شوید.

طلسمات ابطال سحر | با عصبانیت، مانند تمام احساسات، هر گونه قضاوت یا مقاومتی را که ممکن است داشته باشید کنار بگذارید و مستقیماً با خشم روبرو شوید.

ممکن است متوجه شوید که قبل از انتشار شدیدتر می شود، اما با آن همراه باشید. ممکن است در زیر خشم چشمه‌های عمیقی از قدرت نهفته باشد که ممکن است در نهایت کشف کنید که چگونه بدون عصبانی شدن آنها را برانگیزید.

READ  طلسم زبان بند

طلسمات ابطال سحر | ترس و اضطراب بسیاری از مردم حاضر نیستند اعتراف کنند که می ترسند، حتی برای خودشان. به نوعی، آنها معتقدند که اگر ترس خود را بپذیرند، به آن قدرت می دهند تا زندگی خود را اداره کند.

به عبارت دیگر، در اعماق وجود، از ترس خود می ترسند! به خصوص مردان، اغلب برای پنهان کردن ترس یا اضطراب خود در پشت نمای اعتماد به نفس، خشم یا عقلانیت، تمام تلاش خود را می کنند.

طلسمات ابطال سحر | البته از سوی دیگر، به نظر می‌رسد که برخی از مردم تقریباً از همه چیز می‌ترسند. روبه رو شدن با شیاطین تبتی ها داستان شگفت انگیزی در مورد استاد بزرگ مراقبه میلارپا، که حدود 900 سال پیش زندگی می کرد، می گویند.

طلسمات ابطال سحر | میلارپا به دنبال غارهای دورافتاده در ارتفاعات هیمالیا بود و در آنجا مدیتیشن انجام می داد.

یک بار، او خود را در غاری یافت که در آن گروهی از شیاطین ساکن بودند که حواس او را از تمرینش منحرف کردند. (ظاهراً در آن روزها شیاطین در غارها رفت و آمد می کردند – بدون شک به دنبال اقداماتی بودند!) اول، او سعی کرد آنها را تحت سلطه خود درآورد، اما آنها تکان نخوردند.

طلسمات ابطال سحر | سپس تصمیم گرفت آنها را گرامی بدارد و دوستی و شفقت را نسبت به آنها ابراز کند و نیمی از آنها رفتند.

بقیه را از صمیم قلب پذیرفت و دعوت کرد که هر وقت خواستند برگردند. در این دعوت، همه به جز یک دیو به خصوص درنده مانند رنگین کمان ناپدید شدند.

طلسمات ابطال سحر | میلارپا بدون هیچ نگرانی برای بدن خود و با نهایت عشق و شفقت نزد دیو رفت و سر خود را به عنوان هدیه در دهان او گذاشت.

READ  دعانویس کاربلد

دیو بدون هیچ اثری ناپدید شد و دیگر برنگشت. دفعه بعد که با شیاطین درونی خود دست و پنجه نرم می کنید، داستان میلارپا را در نظر بگیرید.

طلسمات ابطال سحر | احساسات و حالات ذهنی که برایتان چالش برانگیز یا ناخوشایند است. تصور کنید چه اتفاقی ممکن است بیفتد اگر به جای تلاش برای دور کردن آنها از آنها استقبال کنید!

حقیقت این است که اگر انسان هستید – و نه بیونیک یا فرازمینی – حداقل گاهی اوقات ترس یا مضطرب خواهید داشت.

طلسمات ابطال سحر | علاوه بر هجوم خام آدرنالینی که وقتی به نظر می رسد بقای فیزیکی شما در خطر است، احساس می کنید، ترسی را تجربه می کنید که به ناچار هنگام مواجهه با ناشناخته ها یا نامطمئن های زندگی به وجود می آید، که این روزها می تواند بسیار زیاد باشد.

طلسمات ابطال سحر | در نهایت، شما می ترسید زیرا معتقدید که یک موجود جداگانه و منزوی هستید که توسط نیروهای خارج از کنترل شما احاطه شده است.

هر چه دیوارهایی که شما را از دیگران جدا می کند بیشتر در اثر تمرین مدیتیشن فرو بریزد، ترس و اضطراب شما به طور طبیعی کاهش می یابد.

طلسمات ابطال سحر | مانند خشم، می توانید از مراقبه خود برای کشف و در نهایت دوستی با ترس خود استفاده کنید.

به هر حال، این فقط یک احساس است مانند سایر احساسات، که از احساسات، افکار و باورهای فیزیکی تشکیل شده است.

طلسمات ابطال سحر | وقتی با ترس کار می کنید، بسیار مهم است که با خودتان مهربان و ملایم باشید. با پرسیدن همان سوالاتی که در مورد خشم پرسیدید شروع کنید.

READ  لحظه شکستن طلسم گنج

کجا و چگونه آن را در بدن خود تجربه می کنید؟ کجا می بینید که در حال تنش و انقباض هستید؟ چه اتفاقی برای تنفس شما می افتد؟ یا به دلت؟

طلسمات ابطال سحر | در مرحله بعد، به افکار و تصاویری که با ترس همراه هستند توجه کنید. اغلب، ترس از پیش بینی آینده و تصور اینکه به نحوی قادر به مقابله با آن نخواهید بود ناشی می شود.

وقتی این انتظارات فاجعه بار را برای آنچه که هستند می بینید و به لحظه حال باز می گردید -احساسات بدنتان، آمدن و رفتن نفستان- ممکن است متوجه شوید که ترس تغییر می کند و شروع به پراکندگی می کند.

طلسمات ابطال سحر | پس از بازگشت، می توانید به سادگی نام آن را – “ترس، ترس، ترس” – مانند یک دوست قدیمی و آشنا صدا کنید.

همچنین ممکن است بخواهید کمی احساسات را تقویت کنید و به خود اجازه دهید بلرزد یا بلرزد، اگر اینقدر تمایل دارید.

طلسمات ابطال سحر | حتی می توانید تصور کنید که ترس بر شما غلبه کرده و بدترین کار را انجام می دهد این رویکرد مخصوصاً اگر مانند بسیاری از مردم از ترس خود می ترسید مفید است.

مواجهه مستقیم با ترس خود بدون تلاش برای خلاص شدن از آن یا فرار از آن، به شجاعت فوق العاده ای نیاز دارد، اما این شیوه ها همچنین این ظرفیت را دارند که شما را وارد عرصه روابط عمومی کنند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =