طریقه ی باطل کردن طلسم


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

طریقه ی باطل کردن طلسم | به زودی سندرم استکهلم شروع شد و الیزابت در مدت کوتاهی به یک ایماندار واقعی تبدیل شد. گزارش ها حاکی از آن است که او فرصت کافی برای فرار یا حداقل تماس با خانواده اش داشته است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | میچل ها او را برای گدایی بیرون آوردند و حتی برای مدت کوتاهی او را تنها گذاشتند، اما او هیچ تلاشی برای فرار نکرد.

طریقه ی باطل کردن طلسم

طریقه ی باطل کردن طلسم | به نظر می رسد تنها چند روز طول کشیده است تا سندرم استکهلم به طور کامل الیزابت اسمارت را در اودیسه نه ماهه اش با میچل ها درگیر کند.

استاد | اگر پلیس تا این حد مراقب و پیگیر نبود، الیزابت همچنان در حال گدایی با اسیرکنندگانش سرگردان بود. او فقط نمی توانست از دست میچل فرار کند، زیرا به این باور رسید که او واقعاً خداست.

طریقه ی باطل کردن طلسم | الیزابت در اوایل اسارت خود از غذا، آب و خواب محروم شد، در حالی که میچل مکرراً در مورد آزار و اذیت مناسک شیطانی و شستشوی مغزی 171 مأموریت الهی خود و نقش او در آن را تلقین کرد.

چاره ای جز ماندن با او نداشت. الیزابت بیچاره در فاضلاب زیرزمینی غرق شده بود. فراموش نکنیم که قربانیان پدر رابرت مفان نیز به یک فرقه مسیحایی مجبور شدند.

طریقه ی باطل کردن طلسم | بر خلاف اسمارت، که ربوده شد و به او تلقین شد، قربانیان مفان افراد مایل بودند تا تأیید کشیشی را که بعداً خود را عیسی مسیح معرفی کرد، جلب کنند.

بیشتر دختران از خانه‌های پرآشوب بودند و آشکارا به دنبال یک شخصیت مسیحی بودند تا آنها را از خطرات موقعیت‌های آزاردهنده خانگی نجات دهد.

طریقه ی باطل کردن طلسم | چنین دلسوزی با انگیزه حتی نسبت به فردی از خانواده ای که به درستی کار می کند، تمایلات قوی تری به سمت وفاداری مطلق به آزارگر خود نشان می دهد.

READ  دعا نویسی که موکل دارد

روزنامه‌نگار آلیسون اوکانر خاطرنشان کرد که پدر شان فورچون (به فصل دوم مراجعه کنید) در واقع از راه خود برای مطالعه روان‌شناسی تلاش کرد و تکنیک‌های دستکاری ذهن را که در دوران شکل‌گیری خود به عنوان کشیش آموخته بود، روی هم‌طلبان حوزوی خود تمرین کرد.

طریقه ی باطل کردن طلسم | به نظر می رسد که این کشیش های آشفته “دوست دارند بازی های فکری زیادی انجام دهند”، همانطور که یکی از دوستانی که فورچون را در سمیناری می شناخت.

این واقعیت که این کشیش های شرور عمداً جوانانی را که در خانه های شکسته رنج کشیده بودند هدف قرار دادند و از کلیسا تسلیت طلبیدند، گواهی بر قصد شیطانی آنهاست.

طریقه ی باطل کردن طلسم | آنها از استرس عاطفی این جوانان استفاده کردند و سپس با وعده تجربه عرفانی به آرزوهای معنوی خود متوسل شدند.

این دعانویسان مشتاق در حالی که درگیر رابطه جنسی با مفان بودند، درخواست فیض کردند، اما سوء استفاده جنسی تمام 172 لژ لوسیفر بود که در نهایت دریافت کردند.

طریقه ی باطل کردن طلسم | همانطور که فروید اشاره کرد، سکس یک محرک قوی در تمام جنبه های زندگی است.

پیوند مطلقی که در فرآیند شستشوی مغزی اتفاق می‌افتد، تنها با این مراسم جنسی تقویت می‌شود که در آن تمام حریم خصوصی، چه بیولوژیکی و چه احساسی، بین آزارگر و قربانی از بین می‌رود.

طریقه ی باطل کردن طلسم | «شستشوی مغزی، همانطور که در بالا تعریف شد، در این سناریو وارد عمل می شود. الیزابت اسمارت طوری برنامه‌ریزی شده بود که به سؤالات پلیس پاسخ‌های گیرا بدهد و حتی تا حد امکان از اسیرکنندگانش دفاع کند.

به یاد داشته باشید که پلیس برای شکستن سطح اولیه برنامه نویسی ذهن، 10 دقیقه پرسش و اظهار نظر مداوم طول کشید.

READ  شکستن طلسم مار در دفینه

طریقه ی باطل کردن طلسم | سطح دوم زمانی ظاهر شد که او از اسیرکنندگان خود دفاع کرد. تنها زمانی که پدر الیزابت برای جمع آوری دختر گمشده خود در ایستگاه پلیس آمد، مانع شکسته شد.

تنها پس از آن بود که او از این مراحل عمیق تر کنترل ذهن رها شد. کارشناسان می گویند که او برای رهایی کامل از اثرات منفی که میچل روی او گذاشته است.

طریقه ی باطل کردن طلسم | راه طولانی در پیش دارد. ممکن است الیزابت مدتها پس از بازگشت به خانه، باور کند که میچل خداست.

او عودهایی خواهد داشت که در آن به احتمال زیاد هر زمان که از او در مورد میچل سؤال شود شروع به پخش برنامه “تو می گویی” خواهد کرد.

طریقه ی باطل کردن طلسم | الیزابت در نهایت به سلامت عقل باز می گردد، اما زمان زیادی می برد. مانند پتی هرست، او با کمک خانواده مهربان و مهربانش تحمل خواهد کرد و ادامه خواهد داد.»

همیشه این گمانه زنی وجود داشته است که رهبران فرقه به ویژه در برنامه ریزی افراد به عنوان نامزدهای منچوری مهارت دارند که دستورات شیطانی بی چون و چرای اربابان خود را انجام می دهند.

طریقه ی باطل کردن طلسم | این در برنامه‌زدایی نشان داده می‌شود، زمانی که اعضای فرقه توسط افراد حرفه‌ای ربوده می‌شوند که به دنبال بازسازی الگوهای قدیمی فکر و عمل هستند.

بسیاری از این فرقه‌های ربوده شده در زمان اسارت اقدام به خودکشی کرده‌اند و برخی نیز موفق شده‌اند. این به وضوح یک برنامه خود تخریبی است که توسط رهبر فرقه کاشته شده است.

طریقه ی باطل کردن طلسم | چنین برنامه هایی می توانند در سطح فردی یا گروهی عمل کنند. به عنوان مثال این لیست از خودکشی های گروه فرقه را در نظر بگیرید.

یک جامعه انحصاری در شمال سن دیگو. پزشکان بعداً متوجه شدند که فنوباربیتال و الکل مصرف کرده‌اند و ظاهراً برخی از آنها با کیسه‌های پلاستیکی خفه شده‌اند.

READ  دعا شکستن طلسم قوی

طریقه ی باطل کردن طلسم | دو ماه بعد یکی دیگر از اعضا به همین شیوه خودکشی کرد. در یک خودکشی دسته جمعی آتشین جان باختند.

طرفداران فرقه معتقدند خودکشی آنها را به زندگی جدیدی در سیاره ای به نام سیریوس منتقل می کند. طی چند سال گذشته، قتل و خودکشی توسط پیروان معبد منجر به مرگ بیش از 100 نفر در اروپا و کانادا شده است.

طریقه ی باطل کردن طلسم | اعضای هیئت معبد خورشیدی در خانه ای سوخته خارج از گرنوبل، در کوه های آلپ فرانسه، جسد پیدا کردند. اکثر اجساد به شکل ستاره روی زمین چیده شده بودند.

مقامات سوئیسی جسد افراد مرتبط با این فرقه را در یک خانه کشاورزی و سه کلبه که همگی در آتش سوخته بودند، پیدا کردند.

طریقه ی باطل کردن طلسم | پنج جسد دیگر در همان سال در ارتفاعات مورین در شمال مونترال پیدا شد. دیوید کورش، رهبر شعبه داویدیان و پیروان – از جمله کودک – با شلیک یا شلیک گلوله جان باختند، شش ساعت پس از آن که FBI شروع به پر کردن محله فرقه خود در تگزاس در نزدیکی Waarco کرد.

گاز. دولت این مرگ ها را خودکشی دسته جمعی در آتش سوزی هایی که توسط اعضای فرقه پس از یک درگیری مسلحانه 15 روزه ایجاد شده بود، نامید.

طریقه ی باطل کردن طلسم | در تیجوانا، مکزیک،  مردم در یک مراسم مذهبی، ظاهراً پس از نوشیدن یک مراسم مذهبی مسموم می میرند.

هرگز مشخص نشد که آیا این یک خودکشی بوده است و مقامات حدس می‌زنند که مرگ‌ها ممکن است تصادفی بوده باشد.

طریقه ی باطل کردن طلسم | آنها گفتند که نوعی الکل صنعتی، احتمالاً الکل مالشی، در میوه خوری که شرکت کنندگان در یک مراسم مذهبی به اشتراک گذاشته بودند، ریخته شد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پنج =

نوشته های مشابه