دعانویس

طریقه نوشتن دعا با حروف ابجد

طریقه نوشتن دعا با حروف ابجد | با توجه به گفتگوی ظاهری آنها ممکن است به نظر برسد که آنها به سختی نجات می یابند، در حالی که از نظر ایمان و عشق ممکن است برجسته باشند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آنها ممکن است، به عنوان دختر پادشاه، از درون با شکوه باشند، اگرچه لباس هایشان همیشه از طلای فرفورژه نباشد.

طریقه نوشتن دعا با حروف ابجد

طریقه نوشتن دعا با حروف ابجد | پس مواظب باش که به بدترین آنها مبتلا نشوى، در صورتى که قادر نیستى، ممکن است در بهترین حالت از آنها تقلید کنى. اما برای بازگشت.

استاد | گناه این کار را با حفظ شهوت پنهانی در دل انجام می دهد. این، روح به شدت با آن مبارزه می کند. به دلیل اخلاص با آن مخالفت می کند.

طریقه نوشتن دعا با حروف ابجد | بسیاری از کسانی که ارتباط گرانبهای با خدا را حفظ می کنند، اما اغلب، با خلق و خوی طبیعی آزادی یا اشتیاق خود، ظاهر با شکوهی مانند دیگرانی که شاید از نظر فیض و قدرت خداپرستی از آنها کوتاه بیایند، ندارند.

نمی‌تواند این کار را انجام ندهد، اما کار کاملی انجام نمی‌دهد، تا با قدرت و نیروی فیض آن را به شدت از بین ببرد. اکنون، در جایی که به این ترتیب با یک روح است.

طریقه نوشتن دعا با حروف ابجد | یقیناً یک انحطاط عادتی به قدوسیت به وجود خواهد آمد. داوود به ما نشان می دهد که چگونه در اولین روزهای زندگی خود، قلب خود را به خدا نزدیک کرد: “من در برابر او راست بودم و خود را از گناه خود حفظ کردم” (مزمور 18:23).

READ  دعانویسی گشایش کار

مراقبت بسیار او این بود که مبادا شهوتی در او یا بر او غالب شود که به گونه ای خاص آن را گناه او نامید. همین مسیر پولس را نیز هدایت کرد (اول قرنتیان 9:27).

طریقه نوشتن دعا با حروف ابجد | او در خطر بود که با مکاشفه‌ها و لذت‌های روحی‌اش بلند شود. این باعث می‌شود که او «بدن خود را مطیع نگه دارد» تا هیچ تعقل جسمانی یا تخیل بیهوده در او رخ ندهد.

اما در جایی که گناه ساکن شهوتی خاص را برانگیخته، برانگیخته و قوت بخشیده است، مطمئناً وسیله اصلی انحطاط عمومی است.

طریقه نوشتن دعا با حروف ابجد | زیرا همان‌طور که ناتوانی و ضعف در یک عضو حیاتی، تمام بدن را مصرف‌کننده می‌سازد، 17 نیز ضعف در هر فیضی که شهوت گیج‌کننده با خود می‌آورد، روح را می‌سازد.

از هر جهت قدرت معنوی را ضعیف می کند. اعتماد به خدا در ایمان و نماز را ضعیف می کند. زانوها سست می‌شوند و دست‌ها در برخورد با خدا آویزان می‌شوند.

طریقه نوشتن دعا با حروف ابجد | جایی که شهوتی تلخ و بی‌میان در 17 مصیبت‌خورده نهفته است، تلف شدن تدریجی بدن قلب. چنان روح را می گیرد که «نمی تواند به بالا نگاه کند» (مزمور 40:12).

ذهن را با تخیلات احمقانه بی شماری تیره و تار می کند، که آنها را تحریک می کند تا برای خود فراهم کند. وجدان را با آن لکه‌ها و لکه‌هایی که در و با اعمال خود بر روح می‌آورد، می‌ارزد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =