شکستن طلسم


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم | از زمان نویسندگان اولیه بیت مانند جک کرواک، کمبریج و میدان هاروارد بخشی از یک گروه درهم تنیده از مناطق غیرمتعارف بودند که شامل گرینویچ ویلج و هیت اشبری بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | گفته می شود که شانلی اطلاعاتی در مورد جوانان خودسر با اعضای یک فرقه شیطانی به نام «کلیسای فرآیند قضاوت نهایی» به اشتراک گذاشته است.

شکستن طلسم

شکستن طلسم | کلیسای فرآیند در سطح ملی در میان جوانان بیگانه عضوگیری کرد و همچنین بر تعدادی از چهره های شوم تأثیر گذاشت.

استاد | شانلی به کافه کاردل در خیابان براتل در میدان هاروارد رفت و آمد کرد، جایی که بسیاری از جوانان ناراضی و فراری برای صرف غذا و قهوه ارزان دور هم جمع شدند.

شکستن طلسم | یکی از این مکه‌های ضد فرهنگ که می‌توان به راحتی شرکای جنسی نوجوان را در آن یافت، میدان هاروارد بود.

شنلی با پسران سرکش ملاقات می‌کرد، برایشان غذا می‌خرید و آنها را به آپارتمانش دعوت می‌کرد، و سپس بسیاری از آنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.» (7) «اعضای کلیسای پروسه، به نام پروسیسین‌ها، به همین ترتیب، جوانانی سرکش را در کافه کاردل استخدام می‌کردند، و ادعا می‌شود.

شکستن طلسم | توسط یک کارگر جوان بی‌خانمان (که می‌خواهد فعلاً نامش فاش نشود) که شانلی مرتباً با او صحبت می‌کرد و اطلاعات مربوط به پسران بی‌خانمان را با به اشتراک می‌گذاشت.

به گفته محقق گری لاچمن، کلیسای پروسه در منطقه بوستون طرفداران زیادی داشت و رابرت مور دی گریمستون، بنیانگذار فرآیند و همسرش مری، زمان زیادی را در کمبریج گذراندند.

READ  شکستن طلسم جن دفینه

شکستن طلسم | دگریمستون سرانجام در اواسط دهه 1990 پس از اینکه فرقه ای را که خود تأسیس کرده بود کنار گذاشت، در ماساچوست ساکن شد.

از آنجایی که شنلی حداقل به طور اسمی با کلیسای فرآیند مرتبط بود، بررسی تاریخ عجیب آن ارزشمند است.»8 «دگریمستون ها اعضای سابق کلیسای ساینتولوژی در زادگاهشان انگلستان بودند.

شکستن طلسم | در اوایل سال 2018، این زوج گروهی به نام تحلیل اجباری را تأسیس کردند که از آموزه های ال. ران هابارد تقلید می کرد. شرکت جدید آنها بسیار موفق بود.

با این حال، به زودی با مجله خود، که در خیابان های لندن فروخته می شد، را به یک فرقه شیطان پرست تبدیل کردند.

شکستن طلسم | آنها دین جدید خود را «کلیسای فرآیند داوری نهایی» یا به اختصار «فرایند» نامیدند و آن را در بریتانیای کبیر به عنوان یک سازمان مذهبی در سال 1998 به ثبت رساندند.

آنها جوانان ثروتمند را به عنوان ابزاری برای دستیابی به حمایت اقتصادی به خدمت گرفتند، اما هیپی پریست 61 نیز جوانان فقیری را که فکر می کردند می توانند بدون زحمت کنترل کنند، ثبت نام می کردند.

شکستن طلسم | از نظر آنها، خدا و شیطان نیروهای ماوراء طبیعی متضاد و متضاد نیستند، بلکه در رستگاری بشریت شریک هستند.

اعتقاد بر این بود که هر دو چهره به طور مثبت به جهان و بقیه جهان کمک می کنند. عیسی به عنوان قاضی در آخرالزمان تصویر می شود، در حالی که شیطان مجری قضاوت های مسیح می شود.

شکستن طلسم | به اعضا گفته شد که در مجموع چهار خدا را پرستش کنند: یهوه، عیسی، لوسیفر و شیطان. از آنها خواسته شد که یکی را انتخاب کنند که بتوانند به بهترین نحو با آن خدایی آشنا شوند و خود را وقف آن خدا کنند.

READ  دعا نویسی روز جمعه

در نتیجه، پروسسیون‌ها از تقوای مسیحی به پرستش آشکار شیطان رفتند و برگشتند تا تعیین کنند کدام یک از چهار خدا برایشان مناسب‌تر است.

شکستن طلسم | فقط توسط بزرگ ترین اعضا هسته درونی پروسسیون ها خود را امگا می نامیدند – عنوانی که در زندگی دو کشیش که بعداً به آزار جنسی متهم شدند، پل شانلی و برنارد جی لین، معنی زیادی داشت».

شکستن طلسم | اما می توان به این موضوع اشاره کرد که او خانه ای را برای پسران سرکش به نام خانه آلفا امگا اداره می کرد، جایی که گفته می شود تعداد زیادی پسر جوان مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.

همچنین ادعا شده است که اعمال سوء استفاده از مناسک شیطانی در مراسم خانه آلفا امگا که شنلی و بسیاری دیگر در آن شرکت داشتند، رخ داده است.

شکستن طلسم | «دگریمستون، که موهای بلند، ریش و حالت رویایی‌اش او را به شکل فزاینده‌ای شبیه عیسی مسیح می‌کرد، اغلب در جلسات عمومی آخرالزمان نزدیک به زمانی که عیسی و شیطان برای داوری نهایی بشریت بازمی‌گردند.

به طرز کاریزماتیک موعظه می‌کرد. همسر دی گریمستون، مری، به ندرت توسط اعضای رده پایین دیده می شد. نظام سلسله مراتبی نوافیت ها، مبتکران، کشیشان، و «برادران» روندیان به طور جدی رعایت می شد و مراسم مخفی امگا موضوعی بود که در میان جانبازان جدید و سطح پایین تر حدس و گمان بود.

شکستن طلسم | این فرقه به ایالات متحده گسترش یافته بود و کلیساهایی را در نیویورک، بوستون، نیواورلئان، لس آنجلس و سانفرانسیسکو تأسیس کرد.

طرفداران فرآیند اعضای جدیدی را در مناطق خرده فرهنگ مانند گرینویچ ویلج و هایت اشبری استخدام کردند. به زودی رنگ های نئونازی را به عنوان وسیله ای برای ایجاد نوعی شیک فاشیستی که برای مردان جوان جذاب باشد، پذیرفتند.

READ  نوشتن دعا جادو

شکستن طلسم | آنها در کالیفرنیا از دفاتر بازدید کردند، به این امید که آن روزنامه معروف زیرزمینی را به هدف خود بیاورند. اوراکل آنقدر مشغول برانگیختن عصر دلو بود که نمی‌توانست شبیه نازی‌ها شودنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 9 =

نوشته های مشابه