شکستن طلسم


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم | از زمان نویسندگان اولیه بیت مانند جک کرواک، کمبریج و میدان هاروارد بخشی از یک گروه درهم تنیده از مناطق غیرمتعارف بودند که شامل گرینویچ ویلج و هیت اشبری بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | گفته می شود که شانلی اطلاعاتی در مورد جوانان خودسر با اعضای یک فرقه شیطانی به نام «کلیسای فرآیند قضاوت نهایی» به اشتراک گذاشته است.

شکستن طلسم

شکستن طلسم | کلیسای فرآیند در سطح ملی در میان جوانان بیگانه عضوگیری کرد و همچنین بر تعدادی از چهره های شوم تأثیر گذاشت.

استاد | شانلی به کافه کاردل در خیابان براتل در میدان هاروارد رفت و آمد کرد، جایی که بسیاری از جوانان ناراضی و فراری برای صرف غذا و قهوه ارزان دور هم جمع شدند.

شکستن طلسم | یکی از این مکه‌های ضد فرهنگ که می‌توان به راحتی شرکای جنسی نوجوان را در آن یافت، میدان هاروارد بود.

شنلی با پسران سرکش ملاقات می‌کرد، برایشان غذا می‌خرید و آنها را به آپارتمانش دعوت می‌کرد، و سپس بسیاری از آنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.» (7) «اعضای کلیسای پروسه، به نام پروسیسین‌ها، به همین ترتیب، جوانانی سرکش را در کافه کاردل استخدام می‌کردند، و ادعا می‌شود.

شکستن طلسم | توسط یک کارگر جوان بی‌خانمان (که می‌خواهد فعلاً نامش فاش نشود) که شانلی مرتباً با او صحبت می‌کرد و اطلاعات مربوط به پسران بی‌خانمان را با به اشتراک می‌گذاشت.

به گفته محقق گری لاچمن، کلیسای پروسه در منطقه بوستون طرفداران زیادی داشت و رابرت مور دی گریمستون، بنیانگذار فرآیند و همسرش مری، زمان زیادی را در کمبریج گذراندند.

READ  دعانویس در مازندران

شکستن طلسم | دگریمستون سرانجام در اواسط دهه 1990 پس از اینکه فرقه ای را که خود تأسیس کرده بود کنار گذاشت، در ماساچوست ساکن شد.

از آنجایی که شنلی حداقل به طور اسمی با کلیسای فرآیند مرتبط بود، بررسی تاریخ عجیب آن ارزشمند است.»8 «دگریمستون ها اعضای سابق کلیسای ساینتولوژی در زادگاهشان انگلستان بودند.

شکستن طلسم | در اوایل سال 2018، این زوج گروهی به نام تحلیل اجباری را تأسیس کردند که از آموزه های ال. ران هابارد تقلید می کرد. شرکت جدید آنها بسیار موفق بود.

با این حال، به زودی با مجله خود، که در خیابان های لندن فروخته می شد، را به یک فرقه شیطان پرست تبدیل کردند.

شکستن طلسم | آنها دین جدید خود را «کلیسای فرآیند داوری نهایی» یا به اختصار «فرایند» نامیدند و آن را در بریتانیای کبیر به عنوان یک سازمان مذهبی در سال 1998 به ثبت رساندند.

آنها جوانان ثروتمند را به عنوان ابزاری برای دستیابی به حمایت اقتصادی به خدمت گرفتند، اما هیپی پریست 61 نیز جوانان فقیری را که فکر می کردند می توانند بدون زحمت کنترل کنند، ثبت نام می کردند.

شکستن طلسم | از نظر آنها، خدا و شیطان نیروهای ماوراء طبیعی متضاد و متضاد نیستند، بلکه در رستگاری بشریت شریک هستند.

اعتقاد بر این بود که هر دو چهره به طور مثبت به جهان و بقیه جهان کمک می کنند. عیسی به عنوان قاضی در آخرالزمان تصویر می شود، در حالی که شیطان مجری قضاوت های مسیح می شود.

شکستن طلسم | به اعضا گفته شد که در مجموع چهار خدا را پرستش کنند: یهوه، عیسی، لوسیفر و شیطان. از آنها خواسته شد که یکی را انتخاب کنند که بتوانند به بهترین نحو با آن خدایی آشنا شوند و خود را وقف آن خدا کنند.

READ  دعانویسی برای جدایی دو نفر

در نتیجه، پروسسیون‌ها از تقوای مسیحی به پرستش آشکار شیطان رفتند و برگشتند تا تعیین کنند کدام یک از چهار خدا برایشان مناسب‌تر است.

شکستن طلسم | فقط توسط بزرگ ترین اعضا هسته درونی پروسسیون ها خود را امگا می نامیدند – عنوانی که در زندگی دو کشیش که بعداً به آزار جنسی متهم شدند، پل شانلی و برنارد جی لین، معنی زیادی داشت».

شکستن طلسم | اما می توان به این موضوع اشاره کرد که او خانه ای را برای پسران سرکش به نام خانه آلفا امگا اداره می کرد، جایی که گفته می شود تعداد زیادی پسر جوان مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.

همچنین ادعا شده است که اعمال سوء استفاده از مناسک شیطانی در مراسم خانه آلفا امگا که شنلی و بسیاری دیگر در آن شرکت داشتند، رخ داده است.

شکستن طلسم | «دگریمستون، که موهای بلند، ریش و حالت رویایی‌اش او را به شکل فزاینده‌ای شبیه عیسی مسیح می‌کرد، اغلب در جلسات عمومی آخرالزمان نزدیک به زمانی که عیسی و شیطان برای داوری نهایی بشریت بازمی‌گردند.

به طرز کاریزماتیک موعظه می‌کرد. همسر دی گریمستون، مری، به ندرت توسط اعضای رده پایین دیده می شد. نظام سلسله مراتبی نوافیت ها، مبتکران، کشیشان، و «برادران» روندیان به طور جدی رعایت می شد و مراسم مخفی امگا موضوعی بود که در میان جانبازان جدید و سطح پایین تر حدس و گمان بود.

شکستن طلسم | این فرقه به ایالات متحده گسترش یافته بود و کلیساهایی را در نیویورک، بوستون، نیواورلئان، لس آنجلس و سانفرانسیسکو تأسیس کرد.

طرفداران فرآیند اعضای جدیدی را در مناطق خرده فرهنگ مانند گرینویچ ویلج و هایت اشبری استخدام کردند. به زودی رنگ های نئونازی را به عنوان وسیله ای برای ایجاد نوعی شیک فاشیستی که برای مردان جوان جذاب باشد، پذیرفتند.

READ  دعانویس برای بازگشت معشوق

شکستن طلسم | آنها در کالیفرنیا از دفاتر بازدید کردند، به این امید که آن روزنامه معروف زیرزمینی را به هدف خود بیاورند. اوراکل آنقدر مشغول برانگیختن عصر دلو بود که نمی‌توانست شبیه نازی‌ها شود


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

نوشته های مشابه