شکستن طلسم گنج ها


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم گنج ها | دست خسته شد و به شمشیر یخ زد. خداوند در آن روز پیروزی بزرگی به ارمغان آورد. ‏ (‏ ۲ سموئیل ۲۳:‏۹-‏۱۰‏)‏ الازار دیگر به دام افتادن خودداری کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همه از دست دشمن فرار می کردند، اما او پایش را گذاشت و گفت: «با این دویدن دچارش شدم. من می خواهم بجنگم تا زمانی که بمیرم یا تا زمانی که در خستگی پیروز به میدان بیفتم.

شکستن طلسم گنج ها

شکستن طلسم گنج ها | این لحظه زندگی یا مردن من است.» آیا آن را با دویدن داشته اید؟ در اوایل بیست سالگی، نویسنده و کشیش جک هیفورد، یک بار پس از یک معامله بانکی با یک عابر بانک دوست داشتنی، در ماشینش نشست و با خود گفت: “یا باید ذهنم را پاک کنم و خود را به خدا وقف کنم، یا” من باید همینجا خودارضایی کنم.” اینکه جک می‌توانست این را در مقابل ده‌ها هزار مرد در کنفرانس نگهبانان وعده بگوید، الهام‌بخش بود.

استاد | مثال العازار، یکی از «سه مرد توانا» داود را در نظر بگیرید، که در این گزارش مختصر از نبرد سخت با فلسطینیان در مورد او می آموزیم: سپس مردان اسرائیل عقب نشینی کردند، اما او ایستادگی کرد و فلسطینیان را تا زمانی که او را شکست داد.

شکستن طلسم گنج ها | در مورد شما چطور؟ تا کی اجازه می‌دهی فلسطینی‌ها تو را تعقیب کنند؟ آیا به جای جنگیدن انگیزه دارید؟ شهر با انگیزه در اینجا داستان شخصی است که انگیزه زیادی برای تغییر پیدا کرد.

چند هفته قبل از عروسی برنامه ریزی شده اش، بری شنید که من (فرد) در مورد خلوص جنسی صحبت می کنم. حرف‌های من بر قلبش سنگینی می‌کرد.

READ  طلسم سریع

شکستن طلسم گنج ها | زیرا از سنین نوجوانی خود با فیلم‌هایی با درجه R خودارضایی می‌کرد. او قصد داشت با هدر ازدواج کند که رازش در آن پنهان شده بود.

اما حالا تصمیم گرفت حقیقت را به او بگوید. هدر واکنش خود به اعترافات بری را به یاد می آورد: آن شب وقتی در ماشین با هم صحبت کردیم، شوکه و بی حس شدم.

شکستن طلسم گنج ها | من فقط بدون هیچ احساسی مستقیم به جلو خیره شدم. پس از پیاده کردن او، من گریه کردم و گریه کردم و روزها از صحبت کردن با او خودداری کردم.

وقتی موافقت کردم که او را ببینم، او به من اظهار نظر کرد که زیبا به نظر می‌رسم. آنقدر از دستش عصبانی و دفع شدم که حلقه نامزدی را به صورتش پرت کردم و گفتم از جلوی چشمانم دور شو.

شکستن طلسم گنج ها | احساس بیماری و کثیفی داشتم. همانطور که می بینید، این موضوع یک موضوع احساسی بود.

زنان وقتی متوجه می‌شوند که دوست پسرشان در خفا چه کار می‌کرده است، آن را شخصی می‌کنند. هدر از من و برندا خواست تا با او ملاقات کنیم که ما هم انجام دادیم.

شکستن طلسم گنج ها | پس از دعا و مشاوره بسیار، هدر به بری یک مهلت داد تا زندگی خود را تغییر دهد. سپس با بری ملاقات کردم. “میشه به من کمک کنید؟” او درخواست کرد.

«من کاملاً شیفته فیلم های سکسی هستم. انتظار داشتم هدر بفهمد، اما او وحشت کرد و مرا یک معتاد به سکس خواند. شکستن طلسم گنج ها | فرد، من ناامید هستم. دعوتنامه ها قبلا فرستاده شده اند، اما اگر جلوی این کار را نگیرم، باید به نحوی همه اینها را برای مادرشوهرم توضیح دهم! تو باید به من کمک کنی!»

READ  طلسم ازدواج با شکر

شکستن طلسم گنج ها | آیا فکر می کنید بری انگیزه داشت؟ او حتما بود به ندرت با کسی ملاقات کرده ام که بخواهد سریعتر در جنگ پیروز شود. در کوتاه مدت، بری مشکل خود را شکست داد.

او مردی با تمامیت جنسی شد و امروز او و هدر ازدواج فوق العاده ای دارند. شما می توانید در جنگ نیز پیروز شوید – و همین الان، خیلی قبل از نامزدی، در آن پیروز شوید.

شکستن طلسم گنج ها | به عنوان پایه ای برای پیروزی شما، خداوند هر آنچه را که برای یک زندگی پاک نیاز دارید در اختیار شما قرار داده است.

راه خدا به مراتب بهتر از یک سیستم ناوبری GPS پیشرفته است. در کالواری، او آزادی و اختیار زندگی در خلوص را برای شما خرید.

شکستن طلسم گنج ها | این آزادی و اقتدار هدایای او به شما از طریق حضور روحش است که وقتی جان خود را به مسیح دادید در درون شما ساکن شد.

آزادی و اختیار در پیوند درونی جدید ما با طبیعت الهی او پیچیده شده است، که پیوندی است که به ما قدرت او و تحقق وعده های او را می دهد.

شکستن طلسم گنج ها | قدرت الهی او از طریق شناخت ما از او که ما را به جلال و خوبی خود فرا خوانده است، هر آنچه را که برای زندگی و خداپرستی نیاز داریم به ما داده است.

از این طریق او وعده های بسیار بزرگ و گرانبهای خود را به ما داده است تا به واسطه آنها در فطرت الهی شرکت کنید و از فساد در جهان که ناشی از امیال شیطانی است بگریزند.

READ  دعانویس خوب در مازندران

شکستن طلسم گنج ها | ‏ این مانند موقعیتی است که یوشع و قوم اسرائیل هنگام آماده شدن برای عبور از رود اردن و تصاحب سرزمین موعود با آن مواجه شدند.

خدا به یوشع چه گفت؟ آیا من به شما دستور نداده ام؟ قوی و شجاع باشید! نترسید؛ ناامید مباش، زیرا یهوه خدایت هر جا که بروی با تو خواهد بود.

شکستن طلسم گنج ها | او هر آنچه را که اسرائیلی‌ها نیاز داشتند را به آنها داده بود. آنها فقط باید از رودخانه عبور می کردند.

در مورد پاکی جنسی، خدا می داند که چه روزی برای ما فراهم کرده است. ما از نظر قدرت یا اختیار کم نداریم. چیزی که ما کم داریم فوریت است.

شکستن طلسم گنج ها | ما باید قوی و شجاع باشیم تا به سمت پاکی قدم برداریم. در میلی‌ثانیه‌ای که طول می‌کشد تا آن انتخاب را انجام دهید.

روح‌القدس شروع به هدایت شما می‌کند و در طول مبارزه شما در کنار شما راه می‌رود. خدا در انتظار هر یک از ما توسط فرهنگ جنسی خود دستکاری شده ایم.

شکستن طلسم گنج ها | هر یک از ما برای گناه انتخاب کرده ایم. به درجات مختلف، هر یک از ما گرفتار این انتخاب ها شدیم، اما می توانیم بر این مصیبت غلبه کنیم.

با این حال، اغلب اوقات، ما مسئولیت خود را در این مورد نادیده می گیریم. ما شکایت می کنیم، “خب، از couنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + سه =

نوشته های مشابه