شکستن طلسم گنج ها


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم گنج ها | دست خسته شد و به شمشیر یخ زد. خداوند در آن روز پیروزی بزرگی به ارمغان آورد. ‏ (‏ ۲ سموئیل ۲۳:‏۹-‏۱۰‏)‏ الازار دیگر به دام افتادن خودداری کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همه از دست دشمن فرار می کردند، اما او پایش را گذاشت و گفت: «با این دویدن دچارش شدم. من می خواهم بجنگم تا زمانی که بمیرم یا تا زمانی که در خستگی پیروز به میدان بیفتم.

شکستن طلسم گنج ها

شکستن طلسم گنج ها | این لحظه زندگی یا مردن من است.» آیا آن را با دویدن داشته اید؟ در اوایل بیست سالگی، نویسنده و کشیش جک هیفورد، یک بار پس از یک معامله بانکی با یک عابر بانک دوست داشتنی، در ماشینش نشست و با خود گفت: “یا باید ذهنم را پاک کنم و خود را به خدا وقف کنم، یا” من باید همینجا خودارضایی کنم.” اینکه جک می‌توانست این را در مقابل ده‌ها هزار مرد در کنفرانس نگهبانان وعده بگوید، الهام‌بخش بود.

استاد | مثال العازار، یکی از «سه مرد توانا» داود را در نظر بگیرید، که در این گزارش مختصر از نبرد سخت با فلسطینیان در مورد او می آموزیم: سپس مردان اسرائیل عقب نشینی کردند، اما او ایستادگی کرد و فلسطینیان را تا زمانی که او را شکست داد.

شکستن طلسم گنج ها | در مورد شما چطور؟ تا کی اجازه می‌دهی فلسطینی‌ها تو را تعقیب کنند؟ آیا به جای جنگیدن انگیزه دارید؟ شهر با انگیزه در اینجا داستان شخصی است که انگیزه زیادی برای تغییر پیدا کرد.

چند هفته قبل از عروسی برنامه ریزی شده اش، بری شنید که من (فرد) در مورد خلوص جنسی صحبت می کنم. حرف‌های من بر قلبش سنگینی می‌کرد.

READ  نوشتن دعا برای رفع ترس

شکستن طلسم گنج ها | زیرا از سنین نوجوانی خود با فیلم‌هایی با درجه R خودارضایی می‌کرد. او قصد داشت با هدر ازدواج کند که رازش در آن پنهان شده بود.

اما حالا تصمیم گرفت حقیقت را به او بگوید. هدر واکنش خود به اعترافات بری را به یاد می آورد: آن شب وقتی در ماشین با هم صحبت کردیم، شوکه و بی حس شدم.

شکستن طلسم گنج ها | من فقط بدون هیچ احساسی مستقیم به جلو خیره شدم. پس از پیاده کردن او، من گریه کردم و گریه کردم و روزها از صحبت کردن با او خودداری کردم.

وقتی موافقت کردم که او را ببینم، او به من اظهار نظر کرد که زیبا به نظر می‌رسم. آنقدر از دستش عصبانی و دفع شدم که حلقه نامزدی را به صورتش پرت کردم و گفتم از جلوی چشمانم دور شو.

شکستن طلسم گنج ها | احساس بیماری و کثیفی داشتم. همانطور که می بینید، این موضوع یک موضوع احساسی بود.

زنان وقتی متوجه می‌شوند که دوست پسرشان در خفا چه کار می‌کرده است، آن را شخصی می‌کنند. هدر از من و برندا خواست تا با او ملاقات کنیم که ما هم انجام دادیم.

شکستن طلسم گنج ها | پس از دعا و مشاوره بسیار، هدر به بری یک مهلت داد تا زندگی خود را تغییر دهد. سپس با بری ملاقات کردم. “میشه به من کمک کنید؟” او درخواست کرد.

«من کاملاً شیفته فیلم های سکسی هستم. انتظار داشتم هدر بفهمد، اما او وحشت کرد و مرا یک معتاد به سکس خواند. شکستن طلسم گنج ها | فرد، من ناامید هستم. دعوتنامه ها قبلا فرستاده شده اند، اما اگر جلوی این کار را نگیرم، باید به نحوی همه اینها را برای مادرشوهرم توضیح دهم! تو باید به من کمک کنی!»

READ  نوشتن دعا بدون نقطه

شکستن طلسم گنج ها | آیا فکر می کنید بری انگیزه داشت؟ او حتما بود به ندرت با کسی ملاقات کرده ام که بخواهد سریعتر در جنگ پیروز شود. در کوتاه مدت، بری مشکل خود را شکست داد.

او مردی با تمامیت جنسی شد و امروز او و هدر ازدواج فوق العاده ای دارند. شما می توانید در جنگ نیز پیروز شوید – و همین الان، خیلی قبل از نامزدی، در آن پیروز شوید.

شکستن طلسم گنج ها | به عنوان پایه ای برای پیروزی شما، خداوند هر آنچه را که برای یک زندگی پاک نیاز دارید در اختیار شما قرار داده است.

راه خدا به مراتب بهتر از یک سیستم ناوبری GPS پیشرفته است. در کالواری، او آزادی و اختیار زندگی در خلوص را برای شما خرید.

شکستن طلسم گنج ها | این آزادی و اقتدار هدایای او به شما از طریق حضور روحش است که وقتی جان خود را به مسیح دادید در درون شما ساکن شد.

آزادی و اختیار در پیوند درونی جدید ما با طبیعت الهی او پیچیده شده است، که پیوندی است که به ما قدرت او و تحقق وعده های او را می دهد.

شکستن طلسم گنج ها | قدرت الهی او از طریق شناخت ما از او که ما را به جلال و خوبی خود فرا خوانده است، هر آنچه را که برای زندگی و خداپرستی نیاز داریم به ما داده است.

از این طریق او وعده های بسیار بزرگ و گرانبهای خود را به ما داده است تا به واسطه آنها در فطرت الهی شرکت کنید و از فساد در جهان که ناشی از امیال شیطانی است بگریزند.

READ  دعا نویس استاد جاویش

شکستن طلسم گنج ها | ‏ این مانند موقعیتی است که یوشع و قوم اسرائیل هنگام آماده شدن برای عبور از رود اردن و تصاحب سرزمین موعود با آن مواجه شدند.

خدا به یوشع چه گفت؟ آیا من به شما دستور نداده ام؟ قوی و شجاع باشید! نترسید؛ ناامید مباش، زیرا یهوه خدایت هر جا که بروی با تو خواهد بود.

شکستن طلسم گنج ها | او هر آنچه را که اسرائیلی‌ها نیاز داشتند را به آنها داده بود. آنها فقط باید از رودخانه عبور می کردند.

در مورد پاکی جنسی، خدا می داند که چه روزی برای ما فراهم کرده است. ما از نظر قدرت یا اختیار کم نداریم. چیزی که ما کم داریم فوریت است.

شکستن طلسم گنج ها | ما باید قوی و شجاع باشیم تا به سمت پاکی قدم برداریم. در میلی‌ثانیه‌ای که طول می‌کشد تا آن انتخاب را انجام دهید.

روح‌القدس شروع به هدایت شما می‌کند و در طول مبارزه شما در کنار شما راه می‌رود. خدا در انتظار هر یک از ما توسط فرهنگ جنسی خود دستکاری شده ایم.

شکستن طلسم گنج ها | هر یک از ما برای گناه انتخاب کرده ایم. به درجات مختلف، هر یک از ما گرفتار این انتخاب ها شدیم، اما می توانیم بر این مصیبت غلبه کنیم.

با این حال، اغلب اوقات، ما مسئولیت خود را در این مورد نادیده می گیریم. ما شکایت می کنیم، “خب، از cou


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

نوشته های مشابه