شکستن طلسم گرفتاری


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم گرفتاری | آنگاه برای تو خوب خواهد شد و جانت در امان خواهد بود» (ارمیا 38:20). اما صدقیا، بلاتکلیف و ترسان، اطاعت نکرد. کار درست خیلی غیرمنطقی، خیلی پرهزینه بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | نتایج برای خود، خانواده و ملتش غم انگیز بود؟ وقتی صحبت به میان می‌آید، تعریف خداوند از مردانگی واقعی ساده و سرراست است: کلام او را بشنوید و از آن پیروی کنید.

شکستن طلسم گرفتاری

شکستن طلسم گرفتاری | این کسی نیست که تصمیم بگیرد که “این راه من است یا بزرگراه” یا “هر وقت بخواهم کاری را که می خواهم انجام خواهم داد.” آیا تا به حال مردی را می شناسید که ریشش آنقدر سنگین است که صبح ها از دو تیغ برای اصلاح استفاده می کند – یکی برای هر طرف صورتش؟

استاد | صدقیا ترس خود را ابراز کرد، اما ارمیا استوار ماند و گفت: «از خداوند اطاعت کنید و آنچه را به شما می‌گویم انجام دهید.

شکستن طلسم گرفتاری | تا اواخر بعد از ظهر، سایه ساعت چهار او به قدری غلیظ است که مجبور است دوباره اصلاح کند. چهار تیغه در یک روز!

برای آن دسته از ما که «مردان صاف» هستیم، این مرد سرسخت را با هیبت نگه می داریم. اما خدا به این موضوع اهمیت نمی دهد.

شکستن طلسم گرفتاری | وقتی خدا به اطراف نگاه می کند، به دنبال چیزی نیست که دیگران آن را مرد یک مرد می نامند.

او به دنبال “مرد خدا” است. تعریف او از مرد – کسی که کلام او را می شنود و به آن عمل می کند – سخت است، اما حداقل واضح است.

شکستن طلسم گرفتاری | در این میان، نتایج مرد نبودن طبق تعریف خداوند می تواند پایانی غم انگیز داشته باشد.

READ  دعا نویسی و جادو

واقعیت این است، همانطور که غلاطیان 6: 7-8 به ما می‌گوید، خدا مورد تمسخر قرار نمی‌گیرد: شما هر چه بکارید، چه خوب و چه بد، درو می‌کنید.

شکستن طلسم گرفتاری | در حال حاضر شما فرمان خدا را درک کرده اید که باید هر نشانه ای از بداخلاقی جنسی را از زندگی خود حذف کنید.

اگر این کار را انجام دهید، همانطور که ایوب از طریق عهد خود با چشمان خود انجام داد، پس شما مرد خدا هستید.

شکستن طلسم گرفتاری | اگر هر اشاره ای را حذف نکنید، آیا به دردسر می افتید؟ مسلما. پیش از این در کتاب ارمیا این سخنان ناامیدانه را می‌خوانیم که پیامبر به مردم گفته است: «تا کی نجس خواهید بود؟» (13:27).

این سؤال برای شما نیز پیش می‌آید: تا کی می‌خواهید از نظر جنسی نجس باشید؟ تا کی به تعطیل کردن زندگی جدید درون خود ادامه می دهید؟

شکستن طلسم گرفتاری | ما از طریق این الگوها دیدیم که خدا چه انتظاری دارد. ما دیدیم که می توان آن را انجام داد.

عیسی و ایوب مردانی اصیل بودند، و حتی زمانی که زندگیشان در خطر بود، معیارها را با هم ترکیب نکردند. آیا شما مرد خدا هستید که کلام را می شنوید و آن را انجام می دهید؟

شکستن طلسم گرفتاری | اگر می‌خواهید اوضاع را تغییر دهید، اصالت نزد خدا نقطه شروع است. هشت 8 چی میشه؟

بسیاری از مردان مجرد تعجب می کنند که چگونه می توان از آنها انتظار داشت که خط خدا را دنبال کنند. از نظر برخی، جلب رضایت خداوند در رابطه جنسی غیرممکن به نظر می رسد.

شکستن طلسم گرفتاری | با وجود الگوهای ما، موانع بسیار زیادی وجود دارد. اما همه چیز از طریق مسیح امکان پذیر است – اگر به او ایمان داشته باشیم.

READ  نوشتن دعا برای خرید ماشین

می توانیم آن را انجام دهیم. نیمه اول عبرانیان 11: 6 می گوید: “و بدون ایمان نمی توان خدا را خشنود کرد.” اوه این فقط عالی است!

شکستن طلسم گرفتاری | من هیچ اعتقادی ندارم! ما در مورد ایمان عاطفی و مافوق معنوی صحبت نمی کنیم، جایی که اگر ادعا کنید “من پاک خواهم شد” – و ادعای طولانی، بلند و زودرس آن را داشته باشید.

آنگاه نگرش ذهنی مثبت شما به روز خواهد رسید. نه، ما در مورد نوع ایمان موجود در بقیه آیه صحبت می کنیم: و بدون ایمان نمی توان رضایت خدا را جلب کرد.

شکستن طلسم گرفتاری | زیرا هر که نزد او می آید باید باور داشته باشد که او وجود دارد و به کسانی که با جدیت او را می جویند پاداش می دهد. (عبرانیان ۱۱:۶) مطمئناً، شما ایمان دارید که خدا واقعاً وجود دارد.

اما آیا معتقدید که خدا به کسانی که با جدیت او را می‌جویند پاداش می‌دهد؟ اگر این کار را بکنید، همچنین باور خواهید کرد که رابطه شما با خدا ارزش فداکاری برای ترک رابطه جنسی با دوست دخترتان را دارد.

شکستن طلسم گرفتاری | آیا رابطه شما با خدا به اندازه سینه های او در شب های جمعه لذت بخش است؟ از آنجایی که بسیاری از ما امروز به دنبال ذوق می‌رویم، به دنبال سینه‌ها هستیم.

حتی اگر برخی از ما بگوییم که به این چیزها در مورد خدا اعتقاد داریم، مثل خودمان زندگی نمی کنیم. به همین دلیل است که هنگامی که بین رعایت معیارهای خدا و پذیرفته شدن از سوی او یا نادیده گرفتن آن معیارها و پذیرفته شدن توسط همتایان خود انتخاب می کنیم.

شکستن طلسم گرفتاری | هر بار همتایان خود را انتخاب می کنیم. ما واقعاً ایمان نداریم که خدا وجود دارد یا معتقد نیستیم که او به کسانی که صمیمانه در جستجوی او هستند پاداش خواهد داد.

READ  طلسم برای طلاق توافقی

اصیل عمل کردن شواهدی از این طرز فکر به هر کجا که می رویم شکوفا می شود. بسیاری از ما در حالی که روی نیمکت می نشینیم یک بازی خوب صحبت می کنیم.

شکستن طلسم گرفتاری | اما وقتی فرصت بازی به او داده می شود، چشممان به بچه های حاضر در سکوها است، نه به بازیکنی که توپ را در دست دارد.

درست است، چیزهای زیادی برای دیدن در غرفه ها وجود دارد. حتی دختران مسیحی، کمد لباس های خود را بسیار فراتر از فروتنی، پوشیدن شورت های کوتاه اسپورت، تی شرت های تنگ و لباس های میانی برهنه می کشند.

شکستن طلسم گرفتاری | وقتی بعد از آن شب به خانه رسیدید، می‌توانید از خاطره‌ها به خودارضایی بپردازید. رابطه جنسی در همه جا وجود دارد.

حتی در محیط های کلیسا. کارکنان نگهبانی در کلیسای من حتی صبح‌ها بعد از جلسات گروه جوانان، کاندوم‌های مستعمل و بسته‌بندی کاندوم‌های پاره‌شده را در برخی کلاس‌ها پیدا کرده‌اند.

شکستن طلسم گرفتاری | آیا می توانید آن را باور کنید؟ در حالی که به نظر می رسد من دارم این موضوع را می سازم.

اما هیچ دلیلی برای شک وجود ندارد که جوانان مسیحی به اندازه همسالان غیر مسیحی خود از نظر جنسی فعال هستند.

شکستن طلسم گرفتاری | بررسی ها و تحقیقات آن را تایید می کند. یک روز چهارشنبه عصر در یک جلسه گروه جوانان، چند پسر به طور هیستریک می خندیدند و منتظر بودند تا همه چیز شروع شود.

کشیش جوان به گروه نزدیک شد. “چه خبر بچه ها؟” او درخواست کرد. “متاسفم، اما ما همه چیز خوبی دیدیم


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

نوشته های مشابه