شکستن طلسم گرفتاری


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم گرفتاری | آنگاه برای تو خوب خواهد شد و جانت در امان خواهد بود» (ارمیا 38:20). اما صدقیا، بلاتکلیف و ترسان، اطاعت نکرد. کار درست خیلی غیرمنطقی، خیلی پرهزینه بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | نتایج برای خود، خانواده و ملتش غم انگیز بود؟ وقتی صحبت به میان می‌آید، تعریف خداوند از مردانگی واقعی ساده و سرراست است: کلام او را بشنوید و از آن پیروی کنید.

شکستن طلسم گرفتاری

شکستن طلسم گرفتاری | این کسی نیست که تصمیم بگیرد که “این راه من است یا بزرگراه” یا “هر وقت بخواهم کاری را که می خواهم انجام خواهم داد.” آیا تا به حال مردی را می شناسید که ریشش آنقدر سنگین است که صبح ها از دو تیغ برای اصلاح استفاده می کند – یکی برای هر طرف صورتش؟

استاد | صدقیا ترس خود را ابراز کرد، اما ارمیا استوار ماند و گفت: «از خداوند اطاعت کنید و آنچه را به شما می‌گویم انجام دهید.

شکستن طلسم گرفتاری | تا اواخر بعد از ظهر، سایه ساعت چهار او به قدری غلیظ است که مجبور است دوباره اصلاح کند. چهار تیغه در یک روز!

برای آن دسته از ما که «مردان صاف» هستیم، این مرد سرسخت را با هیبت نگه می داریم. اما خدا به این موضوع اهمیت نمی دهد.

شکستن طلسم گرفتاری | وقتی خدا به اطراف نگاه می کند، به دنبال چیزی نیست که دیگران آن را مرد یک مرد می نامند.

او به دنبال “مرد خدا” است. تعریف او از مرد – کسی که کلام او را می شنود و به آن عمل می کند – سخت است، اما حداقل واضح است.

شکستن طلسم گرفتاری | در این میان، نتایج مرد نبودن طبق تعریف خداوند می تواند پایانی غم انگیز داشته باشد.

READ  شماره دعانویس قوی

واقعیت این است، همانطور که غلاطیان 6: 7-8 به ما می‌گوید، خدا مورد تمسخر قرار نمی‌گیرد: شما هر چه بکارید، چه خوب و چه بد، درو می‌کنید.

شکستن طلسم گرفتاری | در حال حاضر شما فرمان خدا را درک کرده اید که باید هر نشانه ای از بداخلاقی جنسی را از زندگی خود حذف کنید.

اگر این کار را انجام دهید، همانطور که ایوب از طریق عهد خود با چشمان خود انجام داد، پس شما مرد خدا هستید.

شکستن طلسم گرفتاری | اگر هر اشاره ای را حذف نکنید، آیا به دردسر می افتید؟ مسلما. پیش از این در کتاب ارمیا این سخنان ناامیدانه را می‌خوانیم که پیامبر به مردم گفته است: «تا کی نجس خواهید بود؟» (13:27).

این سؤال برای شما نیز پیش می‌آید: تا کی می‌خواهید از نظر جنسی نجس باشید؟ تا کی به تعطیل کردن زندگی جدید درون خود ادامه می دهید؟

شکستن طلسم گرفتاری | ما از طریق این الگوها دیدیم که خدا چه انتظاری دارد. ما دیدیم که می توان آن را انجام داد.

عیسی و ایوب مردانی اصیل بودند، و حتی زمانی که زندگیشان در خطر بود، معیارها را با هم ترکیب نکردند. آیا شما مرد خدا هستید که کلام را می شنوید و آن را انجام می دهید؟

شکستن طلسم گرفتاری | اگر می‌خواهید اوضاع را تغییر دهید، اصالت نزد خدا نقطه شروع است. هشت 8 چی میشه؟

بسیاری از مردان مجرد تعجب می کنند که چگونه می توان از آنها انتظار داشت که خط خدا را دنبال کنند. از نظر برخی، جلب رضایت خداوند در رابطه جنسی غیرممکن به نظر می رسد.

شکستن طلسم گرفتاری | با وجود الگوهای ما، موانع بسیار زیادی وجود دارد. اما همه چیز از طریق مسیح امکان پذیر است – اگر به او ایمان داشته باشیم.

READ  ابطال طلسم سیاه

می توانیم آن را انجام دهیم. نیمه اول عبرانیان 11: 6 می گوید: “و بدون ایمان نمی توان خدا را خشنود کرد.” اوه این فقط عالی است!

شکستن طلسم گرفتاری | من هیچ اعتقادی ندارم! ما در مورد ایمان عاطفی و مافوق معنوی صحبت نمی کنیم، جایی که اگر ادعا کنید “من پاک خواهم شد” – و ادعای طولانی، بلند و زودرس آن را داشته باشید.

آنگاه نگرش ذهنی مثبت شما به روز خواهد رسید. نه، ما در مورد نوع ایمان موجود در بقیه آیه صحبت می کنیم: و بدون ایمان نمی توان رضایت خدا را جلب کرد.

شکستن طلسم گرفتاری | زیرا هر که نزد او می آید باید باور داشته باشد که او وجود دارد و به کسانی که با جدیت او را می جویند پاداش می دهد. (عبرانیان ۱۱:۶) مطمئناً، شما ایمان دارید که خدا واقعاً وجود دارد.

اما آیا معتقدید که خدا به کسانی که با جدیت او را می‌جویند پاداش می‌دهد؟ اگر این کار را بکنید، همچنین باور خواهید کرد که رابطه شما با خدا ارزش فداکاری برای ترک رابطه جنسی با دوست دخترتان را دارد.

شکستن طلسم گرفتاری | آیا رابطه شما با خدا به اندازه سینه های او در شب های جمعه لذت بخش است؟ از آنجایی که بسیاری از ما امروز به دنبال ذوق می‌رویم، به دنبال سینه‌ها هستیم.

حتی اگر برخی از ما بگوییم که به این چیزها در مورد خدا اعتقاد داریم، مثل خودمان زندگی نمی کنیم. به همین دلیل است که هنگامی که بین رعایت معیارهای خدا و پذیرفته شدن از سوی او یا نادیده گرفتن آن معیارها و پذیرفته شدن توسط همتایان خود انتخاب می کنیم.

شکستن طلسم گرفتاری | هر بار همتایان خود را انتخاب می کنیم. ما واقعاً ایمان نداریم که خدا وجود دارد یا معتقد نیستیم که او به کسانی که صمیمانه در جستجوی او هستند پاداش خواهد داد.

READ  شکستن طلسم فروش خانه

اصیل عمل کردن شواهدی از این طرز فکر به هر کجا که می رویم شکوفا می شود. بسیاری از ما در حالی که روی نیمکت می نشینیم یک بازی خوب صحبت می کنیم.

شکستن طلسم گرفتاری | اما وقتی فرصت بازی به او داده می شود، چشممان به بچه های حاضر در سکوها است، نه به بازیکنی که توپ را در دست دارد.

درست است، چیزهای زیادی برای دیدن در غرفه ها وجود دارد. حتی دختران مسیحی، کمد لباس های خود را بسیار فراتر از فروتنی، پوشیدن شورت های کوتاه اسپورت، تی شرت های تنگ و لباس های میانی برهنه می کشند.

شکستن طلسم گرفتاری | وقتی بعد از آن شب به خانه رسیدید، می‌توانید از خاطره‌ها به خودارضایی بپردازید. رابطه جنسی در همه جا وجود دارد.

حتی در محیط های کلیسا. کارکنان نگهبانی در کلیسای من حتی صبح‌ها بعد از جلسات گروه جوانان، کاندوم‌های مستعمل و بسته‌بندی کاندوم‌های پاره‌شده را در برخی کلاس‌ها پیدا کرده‌اند.

شکستن طلسم گرفتاری | آیا می توانید آن را باور کنید؟ در حالی که به نظر می رسد من دارم این موضوع را می سازم.

اما هیچ دلیلی برای شک وجود ندارد که جوانان مسیحی به اندازه همسالان غیر مسیحی خود از نظر جنسی فعال هستند.

شکستن طلسم گرفتاری | بررسی ها و تحقیقات آن را تایید می کند. یک روز چهارشنبه عصر در یک جلسه گروه جوانان، چند پسر به طور هیستریک می خندیدند و منتظر بودند تا همه چیز شروع شود.

کشیش جوان به گروه نزدیک شد. “چه خبر بچه ها؟” او درخواست کرد. “متاسفم، اما ما همه چیز خوبی دیدیمنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 2 =

نوشته های مشابه