شکستن طلسم کهنه


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم کهنه | زمانی که نه ساله بودم و در یک پیاده‌روی هیجان‌انگیز به سوی محراب بودم، و مانند بسیاری از پسران مسیحی زندگی می‌کردم که قرار بود زندگی کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مطمئناً، من هر از گاهی فراموش می‌کردم سطل زباله را بیرون بیاورم و حتی گاهی چند کلمه رکیک می‌زنم، اما به همان اندازه بد بود.

شکستن طلسم کهنه

شکستن طلسم کهنه | من یکی از شادترین بچه های اطراف بودم. زندگی سرگرم کننده بود و من در عیسی احساس آزادی می کردم.

استاد | وقتی من (استیو) یازده ساله بودم، بچه نسبتا خوبی بودم. من عیسی را به‌عنوان نجات‌دهنده خود پذیرفته بودم.

شکستن طلسم کهنه | حدود یک سال یا بیشتر پس از نجاتم، همراه با والدینم به یک گردش جوانی در حدود سی مایل دورتر در کرتین، تگزاس، که در آن یک شب را در یک سالن ورزشی مدرسه قدیمی گذراندیم، تگ کردم.

آن منطقه مدرسه کمی فقیر بود، بنابراین با اجازه دادن به گروه‌ها برای ورود و تخریب کف ورزشگاه از این طریق، پول کمی جمع‌آوری کرد!

شکستن طلسم کهنه | فکر می‌کنم طبق استانداردهای امروزی این یک گردش بسیار لنگ بود، اما در آن زمان در یک شهر کوچک تگزاس، بسیار سرگرم کننده بود.

با اختلاط با بچه‌های بزرگ‌تر، تمام تلاشم را کردم تا روی چرخ‌هایم بمانم و تا حد امکان بزرگ‌تر عمل کنم. من هیچ کدام را خیلی خوب انجام ندادم، اما حداقل تلاش می کردم.

شکستن طلسم کهنه | به زودی، در یک لحظه “همه اسکیت”، متوجه شدم که مانند یک کرم خاکی کشف شده به جلو و عقب می چرخم.

درست زمانی که می‌خواستم به عقب، پایین و بیرون تکان بخورم، دو «فرشته» نرم در کنارم حرکت کردند و چرخ‌هایم را زیر پاهایم نگه داشتند.

READ  نوشتن دعا از راه دور

شکستن طلسم کهنه | جبرئیل و میکائیل؟ جواب منفی. آنها نانسی هویت و مارسیا مالارد بودند، دو دختر بسیار زیبا که در عمرم دیده بودم.

تماس اول با سازش در حالی که آنها هشت سال از من بزرگتر بودند، چیزی اتفاق افتاد که خودم را در آغوش این دو الهه غلتکی یافتم.

شکستن طلسم کهنه | از زمانی که برای پذیرفتن مسیح به جلوی کلیسا رفتم، چیزی به این شدت و شکوه احساس نکرده بودم.

تا آن زمان، فکر می‌کردم هیچ چیز به اندازه مسیحی شدن نمی‌تواند احساس خوبی داشته باشد، اما چرخیدن در محوطه با آن دو «10» عالی، این کشف بود که برخی چیزها در این دنیا وجود دارد که می‌تواند به یک فرد احساس واقعاً خوبی بدهد.

شکستن طلسم کهنه | بعد از آن شب، تصمیم گرفتم که واقعاً احساس خوبی داشته باشم. و آن شب تصمیم گرفتم جستجوی همه چیزهایی را که حس خوبی داشتند آغاز کنم.

من می خواستم همه آنها را تجربه کنم، اما به ذهنم رسید که ممکن است برای تجربه آنها کمی سازش کنم. متأسفانه، احساس می‌کردم که حاضرم از خدا دور شوم اگر مرا به این لذت‌های «آسمانی» برساند.

شکستن طلسم کهنه | با نگاهی به گذشته، حدس می‌زنم می‌توانم بگویم که مسیحی شدن شخصیتی فوری در من ایجاد نکرد و این نبود شخصیت بود که راه سازش را هموار کرد.

سازش قاتلی است که در ابتدا بسیار بی گناه به نظر می رسد. با این حال وقتی مصالحه می کنید و کار کوچکی انجام می دهید که می دانید درست نیست.

شکستن طلسم کهنه | به ندرت کوچک می ماند یا به همین جا ختم می شود. انتخاب مسیر اشتباه دفعه بعد آسان تر و آسان تر می شود.

READ  دعانویسی زبان بند

سپس احساس می شود که مسیر اشتباه شروع به انتخاب شما می کند. الکلی ها آن را اینگونه توضیح می دهند: ابتدا یک مرد مشروب می خورد، سپس نوشیدنی آن را می گیرد و سپس نوشیدنی، انسان را می گیرد.

شکستن طلسم کهنه | چیزی که در ابتدا شبیه داروی مایع است در نهایت مسموم می شود. ما همین روند را در سر خوردن فرد از شیب لغزنده رابطه جنسی قبل از ازدواج دیدیم.

او چند انتخاب کوچک اشتباه کرد، و قبل از اینکه متوجه شود، نتوانست هیچ چیز را درست انتخاب کند. دزدان مغازه با تسلیم شدن در برابر اشتیاق اولین بار شروع می کنند.

شکستن طلسم کهنه | یک تکه آب نبات دو سنتی تبدیل به یک آب نبات می شود و دیر یا زود دزدی آب نبات تبدیل به یک عادت می شود، همه اینها به دلیل سازش اول است.

در حال حاضر مردانی در زندان نشسته اند که احتمالاً به خود می گویند: “فقط این یک بار.” اما یک بار منجر به دو بار شد، که منجر به سه بار شد، و اکنون تعداد دفعات زیادی وجود دارد که نمی توان شمارش کرد.

شکستن طلسم کهنه | اگر در ابتدا دستگیر نمی‌شدند، به دزدی ادامه می‌دادند تا زمانی که شخصی را که خلق شده بودند از دست دادند.

ما از سازش کامل صحبت می کنیم، و زندگی سازش هرگز زندگی ای نیست که خدا برای ما در نظر گرفته است.

شکستن طلسم کهنه | وقتی صحبت از تقلب در مدرسه به میان آمد، برای من همین بود. من در کلاس پنجم پسر نسبتاً باهوشی بودم.

READ  نوشتن دعا برای افزایش رزق و روزی

اما آنقدر باهوش نبودم که بتوانم درست کار کنم. همه در کلاس پنجم قرار بود قبل از رفتن به کلاس ششم پنجاه ایالت و پایتخت را یاد بگیرند.

شکستن طلسم کهنه | مشکل من؟ تا یادم بیاد درس بخونم دیگه دیر شده بود. کار درست این بود که بهترین درس را بخوانم، نمره ای که گرفتم را قبول کنم و مسئولیت شروع نکردن به موقع را بپذیرم.

من نمی خواستم این کار را انجام دهم. نمره بد حس خوبی ندارد و من می خواستم احساس خوبی داشته باشم. اگر نمره بدی را که لایقش بودم گرفته بودم.

شکستن طلسم کهنه | حالا با کمی غرور به گذشته نگاه می‌کردم که حداقل آنقدر مرد بودم که عواقب تعلل‌ام را بپذیرم.

در عوض، امروز در مورد آن می نویسم زیرا هرگز اولین باری که تصمیم به تقلب گرفتم را فراموش نکرده ام. این به این دلیل است که روشی را کشف کردم که می‌توانم بدون یادگیری یک ایالت یا پایتخت، نمره عالی کسب کنم.

شکستن طلسم کهنه | می بینید، فهمیدن آن حس خوبی داشت، و من می خواستم احساس خوبی داشته باشم.

چقدر معمولی از پسرهایی مثل من! من دردسر درس خواندن را نمی خواستم، اما در نهایت برای درس نخواندن با دردسر بسیار بزرگتری مواجه شدم.

شکستن طلسم کهنه | به تعویق انداختن من با احساس گناه، شرم، ترس و یک پوچی غیرقابل توضیح جایگزین شد. مبادله زمان مطالعه با زمان نگرانی تبدیل به یک تجارت ضعیف شد. سپس بدترین اتفاق ممکن رخ داد.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − چهار =

نوشته های مشابه