شکستن طلسم کتاب


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم کتاب | او نمی‌توانست فوق‌العاده‌تر از این باشد، به جز یک نقص – او تا به حال به کسی مثل من رضایت داد. او در حالی که من عشقم را به او اعلام می کردم گوش کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در پاسخ، او هر چه داشت به من داد. او تا زمانی که باردار شد واقعاً برای من یک فرد باورنکردنی به نظر می رسید.

شکستن طلسم کتاب

شکستن طلسم کتاب | وقتی او این خبر سرنوشت ساز را اعلام کرد، در ابتدا نمی توانستم آن را باور کنم. خیلی وحشتناک بود اما هیچ کاری نمی توانستم انجام دهم حقیقت را تغییر نمی داد.

استاد | من بی پروا، بی پروا بودم و به دنبال کسی بودم که بتواند حالم را خوب کند. هیچ یک از قوانین در مورد من صدق نمی کرد، مخصوصاً در مورد دختر خاصی که شروع به ملاقات کردم.

شکستن طلسم کتاب | سپس به یاد آوردم که می توانم کاری انجام دهم تا آن را تغییر دهم. من می‌توانم یک سقط جنین بخرم، پاک‌کننده‌ی بزرگ اشتباهات جنسی ما.

من می توانم به زندگی خود ادامه دهم و از شر کل ماجرا خلاص شوم. بعد از بحث های زیاد و چند هماهنگی ساده، برای او سقط جنین خریدم و به زندگی ام ادامه دادم.

شکستن طلسم کتاب | به نوعی رابطه قطع شد، همانطور که معمولاً اتفاق می افتد، اما سقط جنین آرامش را برای من به ارمغان نمی آورد. یک فکر ساده همچنان بی رحمانه مرا آزار می داد.

من به سادگی یک سقط جنین نخریده بودم – فرزندم را کشته بودم! آن به اصطلاح گلوب بافت استخوانی از استخوان من بود و گوشتی از گوشت من.

READ  طلسم برای ازدواج دختر مجرد

شکستن طلسم کتاب | من آن را خاموش کرده بودم. اما این بدترین چیز نبود. من به سادگی هزینه سقط جنین را پرداخت نکرده بودم.

من دوست دخترم را دستکاری کرده بودم و تحت فشار قرار داده بودم تا به کلینیک سقط جنین برود، زیرا به وضوح گفته بودم که در کنار او یا نوزادش نخواهم بود.

شکستن طلسم کتاب | حتی اگر او می خواست ما با هم ازدواج کنیم. وقتی این ایده را رد کردم، او گفت که می‌خواهد بچه را به پایان برساند و برای فرزندخواندگی بگذارد.

من هر بحثی را برای جلوگیری از او آوردم. داشتن فرزند خارج از ازدواج برای من خیلی تحقیرآمیز بود. قرار نبود به کسی جز خودم فکر کنم.

شکستن طلسم کتاب | تنها چیزی که می خواستم این بود که این “وضعیت” را پشت سر بگذارم. نتیجه؟ من هرگز آن را پشت سرم نگذاشتم.

در واقع، اندوه و شرم از تحت فشار قرار دادن او برای سقط جنین تقریباً مرا کشته بود. هشتاد زخم در معده و روده‌ام رشد کرد و اگر اوضاع به همین منوال پیش می‌رفت، تا حد مرگ خونریزی می‌کردم.

شکستن طلسم کتاب | مدتی نگذشت که در یک چهارراه با ماشینی برخورد کردم و مدرسه را رها کردم. فقط درد زیادی وجود داشت که حتی به درس خواندن فکر نمی کردم.

من بیشتر از بچه ام کشته بودم. من زندگی ام را کشته بودم و دیگر هیچ چیز مثل قبل نمی شد. در آینده، هر زمان که نوزاد شخص دیگری را در آغوش می گرفتم، وحشتناک بود.

شکستن طلسم کتاب | هر فریاد و هر صدایی از کلمه «بابا» اندوه و رنج را به همراه داشت و زخم های روحی و روحی آن تا به امروز باقی مانده است.

READ  طلسم فروش متاع

البته من بخشیده شدم اما امیدوارم این ها زخم هایی باشند که هرگز مجبور به تحمل آن نشوید. اگر اصالت را در اولویت خود قرار دهید.

شکستن طلسم کتاب | هرگز این کار را نخواهید کرد. اگر نقاط زندگی من – خیانت، سازش، خودارضایی، قرار گرفتن زودهنگام در معرض پورنوگرافی، عینیت بخشیدن به زنان و هرزگی – را به هم وصل کنید.

به سقط جنین ختم می‌شوید. هر نقطه مهم بود و خودارضایی یک نقطه بزرگ و ویرانگر در طول مسیر بود. نقاط زندگی خود را بررسی کنید.

شکستن طلسم کتاب | وقتی این نقاط را در راه رفتن به آینده خود وصل می کنید. چه تصویری پشت سر شما شکل می گیرد؟ می خواهید چه نوع مردی شوید؟

آیا کارهایی که امروز انجام می دهید شما را به آنجا هدایت می کنند؟ اگر نقاط شما شبیه نقطه من هستند، لطفاً همین امروز تغییراتی ایجاد کنید.

شکستن طلسم کتاب | لطفاً به خاطر خدا و خودت، تاریخ بسیار متفاوتی از من بساز. رفتن در جهت جدید در داستان فرد، دیدیم که چگونه حرکت به سمت خلوص جنسی زندگی معنوی شما را تقویت می کند.

در داستان من می بینیم که برعکس آن نیز صادق است. مهم نیست که چقدر از نظر روحی قوی شروع کرده اید، زندگی پرنوگرافی، خودارضایی، پیش بازی قبل از ازدواج و آمیزش جنسی شما را ضعیف می کند و شما را از خدا دور می کند.

شکستن طلسم کتاب | پس از اینجا کجا برویم؟ قبل از اینکه در مورد مسیری که قرار است در پیش بگیریم صحبت کنیم، اجازه دهید داستانی در مورد فرد به اشتراک بگذارم.

READ  تعبیر نوشتن دعا در خواب

باور کنید یا نه، زمانی که فرد در دبیرستان بود، هرگز در کنسرت راک شرکت نکرد. اما او زمان از دست رفته در کالج را با استخدام در Wu Wei Associates، یک شرکت امنیتی کنسرت که بازیکنان فوتبال استانفورد و اعضای باشگاه کاراته استانفورد را برای کار در زمینه امنیت در کنسرت های Bay Area استخدام می کرد، جبران کرد.

شکستن طلسم کتاب | فرد در طول آن چهار سال هزاران کنسرت را به صورت رایگان دید، از جمله بسیاری از کنسرت های داغ روز.

اما بهترین کنسرتی که تا به حال دیده بود رایگان نبود و گروهی که در آن شب دید، آنطور که خودش به یاد می آورد، تنها دو آهنگ واقعی داشت.

شکستن طلسم کتاب | در حالی که فرد برای گروه سنفورد تاون‌سند بلیت می‌خرید، گروه در آن شب کاری انجام داد که سقف آن مکان را منفجر کرد.

تقریباً هر کنسرت به آرامی شروع می شود و گروه آهنگ های کمتر شناخته شده خود را از جدیدترین آلبوم خود می نوازد.

شکستن طلسم کتاب | کنسرت سپس به اوج خود می رسد، زیرا گروه در پایان بهترین آهنگ های شناخته شده خود را می نوازد، که منجر به یک نوازنده صدای خروشان می شود.

نه در این شب گروه سنفورد تاونسند از سایه بیرون آمدند، سازهای خود را بستند و مستقیماً به آهنگ موفقی که همه انتظار داشتند در حین اجرای موسیقی بیاید، وارد شدند!

شکستن طلسم کتاب | خانه به هذیان رفت و تب عاطفی تمام شب را شکست. بنابراین، ما از گروه سنفورد تاون‌سند سرنخ می‌گیریم و مستقیماً وارد فصلی می‌شویم که منتظرش بودید – متوجه شدید – tنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

نوشته های مشابه