شکستن طلسم کتاب


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم کتاب | او نمی‌توانست فوق‌العاده‌تر از این باشد، به جز یک نقص – او تا به حال به کسی مثل من رضایت داد. او در حالی که من عشقم را به او اعلام می کردم گوش کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در پاسخ، او هر چه داشت به من داد. او تا زمانی که باردار شد واقعاً برای من یک فرد باورنکردنی به نظر می رسید.

شکستن طلسم کتاب

شکستن طلسم کتاب | وقتی او این خبر سرنوشت ساز را اعلام کرد، در ابتدا نمی توانستم آن را باور کنم. خیلی وحشتناک بود اما هیچ کاری نمی توانستم انجام دهم حقیقت را تغییر نمی داد.

استاد | من بی پروا، بی پروا بودم و به دنبال کسی بودم که بتواند حالم را خوب کند. هیچ یک از قوانین در مورد من صدق نمی کرد، مخصوصاً در مورد دختر خاصی که شروع به ملاقات کردم.

شکستن طلسم کتاب | سپس به یاد آوردم که می توانم کاری انجام دهم تا آن را تغییر دهم. من می‌توانم یک سقط جنین بخرم، پاک‌کننده‌ی بزرگ اشتباهات جنسی ما.

من می توانم به زندگی خود ادامه دهم و از شر کل ماجرا خلاص شوم. بعد از بحث های زیاد و چند هماهنگی ساده، برای او سقط جنین خریدم و به زندگی ام ادامه دادم.

شکستن طلسم کتاب | به نوعی رابطه قطع شد، همانطور که معمولاً اتفاق می افتد، اما سقط جنین آرامش را برای من به ارمغان نمی آورد. یک فکر ساده همچنان بی رحمانه مرا آزار می داد.

من به سادگی یک سقط جنین نخریده بودم – فرزندم را کشته بودم! آن به اصطلاح گلوب بافت استخوانی از استخوان من بود و گوشتی از گوشت من.

READ  طلسم مهره مار

شکستن طلسم کتاب | من آن را خاموش کرده بودم. اما این بدترین چیز نبود. من به سادگی هزینه سقط جنین را پرداخت نکرده بودم.

من دوست دخترم را دستکاری کرده بودم و تحت فشار قرار داده بودم تا به کلینیک سقط جنین برود، زیرا به وضوح گفته بودم که در کنار او یا نوزادش نخواهم بود.

شکستن طلسم کتاب | حتی اگر او می خواست ما با هم ازدواج کنیم. وقتی این ایده را رد کردم، او گفت که می‌خواهد بچه را به پایان برساند و برای فرزندخواندگی بگذارد.

من هر بحثی را برای جلوگیری از او آوردم. داشتن فرزند خارج از ازدواج برای من خیلی تحقیرآمیز بود. قرار نبود به کسی جز خودم فکر کنم.

شکستن طلسم کتاب | تنها چیزی که می خواستم این بود که این “وضعیت” را پشت سر بگذارم. نتیجه؟ من هرگز آن را پشت سرم نگذاشتم.

در واقع، اندوه و شرم از تحت فشار قرار دادن او برای سقط جنین تقریباً مرا کشته بود. هشتاد زخم در معده و روده‌ام رشد کرد و اگر اوضاع به همین منوال پیش می‌رفت، تا حد مرگ خونریزی می‌کردم.

شکستن طلسم کتاب | مدتی نگذشت که در یک چهارراه با ماشینی برخورد کردم و مدرسه را رها کردم. فقط درد زیادی وجود داشت که حتی به درس خواندن فکر نمی کردم.

من بیشتر از بچه ام کشته بودم. من زندگی ام را کشته بودم و دیگر هیچ چیز مثل قبل نمی شد. در آینده، هر زمان که نوزاد شخص دیگری را در آغوش می گرفتم، وحشتناک بود.

شکستن طلسم کتاب | هر فریاد و هر صدایی از کلمه «بابا» اندوه و رنج را به همراه داشت و زخم های روحی و روحی آن تا به امروز باقی مانده است.

READ  دعانویس آذربایجان شرقی

البته من بخشیده شدم اما امیدوارم این ها زخم هایی باشند که هرگز مجبور به تحمل آن نشوید. اگر اصالت را در اولویت خود قرار دهید.

شکستن طلسم کتاب | هرگز این کار را نخواهید کرد. اگر نقاط زندگی من – خیانت، سازش، خودارضایی، قرار گرفتن زودهنگام در معرض پورنوگرافی، عینیت بخشیدن به زنان و هرزگی – را به هم وصل کنید.

به سقط جنین ختم می‌شوید. هر نقطه مهم بود و خودارضایی یک نقطه بزرگ و ویرانگر در طول مسیر بود. نقاط زندگی خود را بررسی کنید.

شکستن طلسم کتاب | وقتی این نقاط را در راه رفتن به آینده خود وصل می کنید. چه تصویری پشت سر شما شکل می گیرد؟ می خواهید چه نوع مردی شوید؟

آیا کارهایی که امروز انجام می دهید شما را به آنجا هدایت می کنند؟ اگر نقاط شما شبیه نقطه من هستند، لطفاً همین امروز تغییراتی ایجاد کنید.

شکستن طلسم کتاب | لطفاً به خاطر خدا و خودت، تاریخ بسیار متفاوتی از من بساز. رفتن در جهت جدید در داستان فرد، دیدیم که چگونه حرکت به سمت خلوص جنسی زندگی معنوی شما را تقویت می کند.

در داستان من می بینیم که برعکس آن نیز صادق است. مهم نیست که چقدر از نظر روحی قوی شروع کرده اید، زندگی پرنوگرافی، خودارضایی، پیش بازی قبل از ازدواج و آمیزش جنسی شما را ضعیف می کند و شما را از خدا دور می کند.

شکستن طلسم کتاب | پس از اینجا کجا برویم؟ قبل از اینکه در مورد مسیری که قرار است در پیش بگیریم صحبت کنیم، اجازه دهید داستانی در مورد فرد به اشتراک بگذارم.

READ  شکستن طلسم خانواده

باور کنید یا نه، زمانی که فرد در دبیرستان بود، هرگز در کنسرت راک شرکت نکرد. اما او زمان از دست رفته در کالج را با استخدام در Wu Wei Associates، یک شرکت امنیتی کنسرت که بازیکنان فوتبال استانفورد و اعضای باشگاه کاراته استانفورد را برای کار در زمینه امنیت در کنسرت های Bay Area استخدام می کرد، جبران کرد.

شکستن طلسم کتاب | فرد در طول آن چهار سال هزاران کنسرت را به صورت رایگان دید، از جمله بسیاری از کنسرت های داغ روز.

اما بهترین کنسرتی که تا به حال دیده بود رایگان نبود و گروهی که در آن شب دید، آنطور که خودش به یاد می آورد، تنها دو آهنگ واقعی داشت.

شکستن طلسم کتاب | در حالی که فرد برای گروه سنفورد تاون‌سند بلیت می‌خرید، گروه در آن شب کاری انجام داد که سقف آن مکان را منفجر کرد.

تقریباً هر کنسرت به آرامی شروع می شود و گروه آهنگ های کمتر شناخته شده خود را از جدیدترین آلبوم خود می نوازد.

شکستن طلسم کتاب | کنسرت سپس به اوج خود می رسد، زیرا گروه در پایان بهترین آهنگ های شناخته شده خود را می نوازد، که منجر به یک نوازنده صدای خروشان می شود.

نه در این شب گروه سنفورد تاونسند از سایه بیرون آمدند، سازهای خود را بستند و مستقیماً به آهنگ موفقی که همه انتظار داشتند در حین اجرای موسیقی بیاید، وارد شدند!

شکستن طلسم کتاب | خانه به هذیان رفت و تب عاطفی تمام شب را شکست. بنابراین، ما از گروه سنفورد تاون‌سند سرنخ می‌گیریم و مستقیماً وارد فصلی می‌شویم که منتظرش بودید – متوجه شدید – t


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − پنج =

نوشته های مشابه