شکستن طلسم کاسبی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم کاسبی | بنابراین دفعه بعد که حق انتخاب داشتم، دوباره تقلب کردم. از اینکه کنار بیایم و به جلو بروم احساس خوبی داشتم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با این حال، اگر ده سال از زندگی من را به سرعت جلو ببری، متوجه می شوی که در حال فارغ التحصیلی از دانشگاه با مدرکی در رشته ای هستم که قصد استفاده از آن را نداشتم.

شکستن طلسم کاسبی

شکستن طلسم کاسبی | ای کاش در رشته موسیقی فارغ التحصیل می شدم، که ممکن بود به شغلی در اپرا یا موزیکال در برادوی منجر شود.

استاد | از آنجایی که وقتی در کلاس پنجم تقلب کردم عواقب فوری نداشتم، فکر کردم که اصلاً هیچ عواقبی وجود نداشت.

شکستن طلسم کاسبی | اما نمی توانستم یک زبان خارجی را که لازمه مدرک موسیقی بود، یاد بگیرم. با تقلب در تمام آن سال ها، هرگز یاد نگرفتم که به اندازه کافی خوب درس بخوانم.

بنابراین مجبور شدم مدرسه موسیقی را ترک کنم و رشته دیگری پیدا کنم. این همش نیست. با ساده ترین مدرکی که پیدا کردم از کالج فارغ التحصیل شدم، فقط برای اینکه بیرون بیایم.

شکستن طلسم کاسبی | عواقب سازش با صدای کوبنده ای بر من فرود آمد. باید بر این حقیقت مهم تاکید کنم.

اگر زندگی خود را بر این اساس قرار دهید که بخواهید احساس خوبی داشته باشید، هر زمانی که چیزی احساس خوبی داشته باشد، باور خواهید کرد که قابل قبول است.

شکستن طلسم کاسبی | هر بار که هیچ عواقبی وجود ندارد، شما باور خواهید کرد که حتی قابل قبول تر است.

خیلی وسوسه انگیزه که اینجوری زندگی کنی! دنیا همیشه سر شما فریاد می زند که هر وقت می خواهید کاری را که می خواهید انجام دهید.

READ  شکستن طلسم سنگین

شکستن طلسم کاسبی | اگر به شما احساسی را می دهد که می خواهید، پس ادامه دهید. بنابراین من هرگز رضایت را به تاخیر نینداختم.

احساس خوب هدف نهایی زندگی من بود، به همین دلیل به جای مطالعه تقلب کردم. این تمایل به جای آمادگی برای یک حرفه عالی در موسیقی منجر به تحصیلات بیهوده شد.

شکستن طلسم کاسبی | با این حال، هدر دادن چهار سال تحصیلات دانشگاهی پرهزینه در مقایسه با آنچه در سایر زمینه های زندگی من در انتظارم بود، چیزی نبود.

اولین تصمیم برای تقلب در پنجاه ایالت و پایتخت آنها منجر به درد بسیار شدیدتری در خارج از کلاس شد که من در مدرسه تجربه کردم.

شکستن طلسم کاسبی | به همان اندازه که من از اعتراف آن متنفرم، عدم تمایل من به تأخیر در رضایت حتی منجر به مرگ کودکی شد – پسر یا دختر متولد نشده ام.

امروز از گفتن این حرف ناراحتم می کند، اما مرگ فرزندم طول کشید تا درس های سختی یاد بگیرم که عاجزانه از شما می خواهم آن ها را بیاموزید تا اشتباهات من را مرتکب نشوید.

شکستن طلسم کاسبی | آنچه که یک دوست به او آموخت همانطور که اشاره کردم، تا زمانی که یازده ساله شدم و شروع به تنظیم قوانین خودم کردم.

بچه خوبی بودم و ایمانی پرنشاط داشتم. وقتی درگیر خیانت نشدم، به این فکر می‌کردم که شاید چیزهای دیگری که مامان و بابا «اشتباه» می‌خواندند ممکن است خیلی اشتباه نباشد.

شکستن طلسم کاسبی | درست پس از اولین تصمیم‌ها برای سازش برای هر چیزی که حس خوبی داشت، خودارضایی را کشف کردم.

یکی از دوستان به من یاد داد که چگونه این کار را انجام دهم. من قبلاً چیزی در مورد این عمل نشنیده بودم. والدینم هرگز در مورد رابطه جنسی صحبت نکردند و دو برادر بزرگترم نیز هرگز در مورد آن به من چیزی نگفتند.

READ  دعانویس برای پولدار شدن

شکستن طلسم کاسبی | من هرگز به ارگاسم نرسیده بودم و نمی دانستم چه چیزی است، اما به نظر می رسید دوستم همه چیز را می دانست.

شب را به خوبی به یاد دارم. ما به خانه مادربزرگش همسایه رفته بودیم تا مقداری نان خانگی که با تکه های سخاوتمندانه کره و ملاس پوشانده شده بود بخوریم.

شکستن طلسم کاسبی | نان آغشته به ملاس را به خانه درختی در حیاط پشتی او بردیم. همانطور که روی زمین خانه کوچک و تاریک او دور از خانه دراز کشیده بودیم، غذا خوردیم.

پس از اتمام کار، او به من گفت که یاد گرفته است چگونه کاری را انجام دهد که احساس بسیار خوبی دارد. او گفت تنها کاری که باید انجام می دادم این بود که دستم را به داخل شلوارم برسانم و آلت تناسلی ام را بالا و پایین بمالم.

شکستن طلسم کاسبی | اگر این کار را ادامه می‌دادم، حتی بهتر و بهتر می‌شد، و بعد چیزهایی بیرون می‌آمد، و وقتی این اتفاق می‌افتاد، واقعاً احساس خوبی می‌کردم.

اما ابتدا مجبور شدم آلت تناسلی خود را سخت بگیرم تا کارها شروع شود. فکر می کردم همه اینها عجیب و غریب به نظر می رسد.

شکستن طلسم کاسبی | اما، طبق معمول، هر کاری را انجام می دهم تا احساس خوبی داشته باشم، بنابراین دستم را داخل شلوارم کردم.

من مجبور شدم آلت تناسلی ام را سخت بگیرم، درست است؟ من به خوبی می دانستم که چگونه این اتفاق بیفتد.

شکستن طلسم کاسبی | من تعدادی عکس در پشت ذهنم ذخیره کرده بودم که فوراً آنها را صدا زدم و طوری دیدم که انگار برای اولین بار آنها را می بینم.

READ  نوشتن دعا برای فروش باغ

آنها عکس های زنان برهنه ای بودند که من دیده بودم در ماشین سازی پدربزرگم روی دیوارها چسبانده شده بودند.

شکستن طلسم کاسبی | از زمانی که چهار و پنج ساله بودم، دوست داشتم وارد آن مغازه قدیمی پر از ماشین تراش و پرس شوم.

جایی که پدربزرگ ابزارهایی برای بازیابی لوله های شکسته چاه نفت می ساخت. دیوار دفترش با پیناپ های برهنه آراسته شده بود و من با هیبت به این زنان برهنه شهوانی خیره شدم.

شکستن طلسم کاسبی | موارد مورد علاقه من زنانی بودند که کلاه سختی بر سر داشتند و با ماشین آلات سنگین کار می کردند.

همچنین نقاشی صورت یک سرخپوست با تصویری از یک زن برهنه برای کسانی که به اندازه کافی دقت کردند وجود داشت.

شکستن طلسم کاسبی | من این کار را کردم، و من عاشق دیدن شکل برهنه جنس مخالف شدم. پدربزرگم فکر نمی‌کرد که آن عکس‌ها تا این حد جسورانه نمایش داده شوند.

به هر حال، ماشین آلات او زمین چمن او بود. در همین حال، من زیاد در مورد آن فکر کردم، اگرچه تا به امروز، هنوز نمی دانم که چگونه پدرم می توانست به من اجازه دهد که به مغازه پدربزرگم بروم.

شکستن طلسم کاسبی | پدر من یک شماس باپتیست جنوبی که مشروب نمی‌نوشید و سیگار نمی‌کشید و معلم مدرسه یکشنبه بود.

منطقی نبود که به من و برادرانم اجازه دهد عکس زنان برهنه را ببینیم، اما پدربزرگم مردی قوی و سرسخت بود. شاید پدرم برای مقابله با او احساس ضعف می کرد.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + ده =

نوشته های مشابه